320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Ma usun et ma pole ainus kes nii arvab
    Muidugi ei ole.
    Aga poliitilikas ei saa sellist juttu ajada. Vähemalt seni kuni tõsiseltvõetav tahad olla.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Sesmõttes muidugi naljakas, et eestlased siiani mingit solidaarsustunnet Euroopa Liiduga kui sellisega ei tunne. Euroopa Liit ja eelkõige selle suurriigid on kümme aastat Eestisse raha pumbanud (taristu jne), et Eesti natukenegi Lääne-Euroopale lähemale jõuaks. Ning iga kord, kui sellel samal Lääne-Euroopal on mingi mure (ei mõtle immigrandiprobleemi vaid üleüldiselt), siis on eestlaste seisukoht "ah, mingu nad ka perse, vaadaku ise, kuidas saavad, pole meie probleem"

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Muidugi ei ole.
        Aga poliitilikas ei saa sellist juttu ajada. Vähemalt seni kuni tõsiseltvõetav tahad olla.
        Ma ei ole poliitikas ja seega võin rääkida seda mida teglikult arvan. Mitte seda mis wannabe sallijad kuulda tahavad.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Ma ei ole poliitikas ja seega võin rääkida seda mida teglikult arvan. Mitte seda mis wannabe sallijad kuulda tahavad.
          Jah, loomulikult.
          Aga kui Sa räägid minu nägemusest, mis oleks ju võinud tegelikult ka realiseeruda. Siis sellised üleeuroopalised (ja ka riiklikud) otsused tehakse ikkagi poliitringkondades.

          Et oli ju tore hundidsöönud-lambadterved mõte. Mustal mullal oleks ikka valge mees ja äkki mõistaks ka kõblast käes hoida.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma just kuulsin eile uudist, et kõige rohkem illegaalseid piiriületajaid Soomes tulevad Eestist. Ehk inimesed, kes on seal mingi kuritöö teinud, aga sõidavad ikka kohale. Ma leian, et ka need inimesed peaks Soome lahte ületades põhja laskma, et siis nende laibad hulbiksid sinna randa, et põhjapoolsed intellektuaalid saaksid ilkuda.
            Kas ajakirjanikud ainult ironiseerida oskavadki? Fuck you, I am better than you?

            Mingi aeg tagasi oli poleemika, et kuidas küll Postimees avaldas abituriendi küsitava arvamuse ja sisuliselt üritati temast teha inimrämps.
            Mind huvitab, et mis õigusega näiteks Eskpressi peatoimetaja avaldab iroonilises, ilkuvas võtmes arvamuse? Sest ta võib? Sest nii on lahe? Sest teisitimõtlejad on rumalad?

            Selle asemel võiks lahti kirjutada kes oleme meie, mis on meie oskused, kes on meie ümber, mis on nende oskused, kes ja mis põhjusel, tingimusel tahab siia tulla. Mida üks või teine käitumisviis endaga kaasa toob täna, homme ja 10-ne aasta pärast. Kuidas olemasolevaid, tekkivaid probleeme lahendada. Jne.

            Praegu käitute nagu sitapead. Olete siis või?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Kas ajakirjanikud ainult ironiseerida oskavadki? Fuck you, I am better than you?

              Mingi aeg tagasi oli poleemika, et kuidas küll Postimees avaldas abituriendi küsitava arvamuse ja sisuliselt üritati temast teha inimrämps.
              Mind huvitab, et mis õigusega näiteks Eskpressi peatoimetaja avaldab iroonilises, ilkuvas võtmes arvamuse? Sest ta võib? Sest nii on lahe? Sest teisitimõtlejad on rumalad?

              Selle asemel võiks lahti kirjutada kes oleme meie, mis on meie oskused, kes on meie ümber, mis on nende oskused, kes ja mis põhjusel, tingimusel tahab siia tulla. Mida üks või teine käitumisviis endaga kaasa toob täna, homme ja 10-ne aasta pärast. Kuidas olemasolevaid, tekkivaid probleeme lahendada. Jne.

              Praegu käitute nagu sitapead. Olete siis või?
              Muidugi sitapead. Mina pole väga juhtkirjade sisusse sukeldunud ja üldiselt jätan ma need lugemata. Mis seal siis nüüd nii õudset seekord oli?

              Kommentaar


                Mina ei ole ajakirjanik.
                Aga mulle on tõsiselt vastu selline "mina olen parem kui teised" suhtumine, seda igal tasandil.
                Kui nüüd sama retoorikaga vastu lajatatakse nagu "rahwuslased" argumentides kasutavad, siis on järsku probleem?

                Tõsi, Tankleri juhtkiri mulle meeldis.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Kas ajakirjanikud ainult ironiseerida oskavadki? Fuck you, I am better than you?

                  Mingi aeg tagasi oli poleemika, et kuidas küll Postimees avaldas abituriendi küsitava arvamuse ja sisuliselt üritati temast teha inimrämps.
                  Mind huvitab, et mis õigusega näiteks Eskpressi peatoimetaja avaldab iroonilises, ilkuvas võtmes arvamuse? Sest ta võib? Sest nii on lahe? Sest teisitimõtlejad on rumalad?

                  Selle asemel võiks lahti kirjutada kes oleme meie, mis on meie oskused, kes on meie ümber, mis on nende oskused, kes ja mis põhjusel, tingimusel tahab siia tulla. Mida üks või teine käitumisviis endaga kaasa toob täna, homme ja 10-ne aasta pärast. Kuidas olemasolevaid, tekkivaid probleeme lahendada. Jne.

                  Praegu käitute nagu sitapead. Olete siis või?
                  vastan ajakirjanike eest, et nad on jah sitapead. Ainult irvitavad tööinimeste üle.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Ning iga kord, kui sellel samal Lääne-Euroopal on mingi mure (ei mõtle immigrandiprobleemi vaid üleüldiselt), siis on eestlaste seisukoht "ah, mingu nad ka perse, vaadaku ise, kuidas saavad, pole meie probleem"
                    Nagu näiteks? Mis puhul Eesti nad veel perse saatnud on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kas ajakirjanikud ainult ironiseerida oskavadki? Fuck you, I am better than you?
                      Iroonia on parim ravim rumaluse vastu.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                        Nagu näiteks? Mis puhul Eesti nad veel perse saatnud on?
                        Mõtlen seda nii väiksemal tasemel a la
                        "Euroopa Liit pumpab raha Eesti põllumeestele - ok / Euroopa Liit paneb mingid kvoodid ette, trahvid ja värgid - "mingu nad ka perse, nahui Euroopal üldse öelda on, et mida me siin teeme"
                        kui ka sellist suuremat teemat a la
                        "Eesti võetakse Euroopa Liitu - ok / Võtaks äkki veel uusi riike vastu - mingu nad ka perse, nahui selliseid riike Euroopa Liitu vaja on"
                        või
                        "Euroopa Liit pumpab raha Eestisse - ok / Lõuna-Euroopa on majanduslikult perses, läheks abi vaja - minu nad ka perse, pole Eesti mure, tõmmaku nahui kui ei meeldi"

                        Kommentaar


                          Sõdades osaleme ju ka solidaarsuse tõttu (ja ka paljuski kogemuste saamise pärast). Miks ei peaks sama kehtima ka muudes valdkondades?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Sõdades osaleme ju ka solidaarsuse tõttu (ja ka paljuski kogemuste saamise pärast). Miks ei peaks sama kehtima ka muudes valdkondades?
                            Huvitav, kui U-S-and-A paluks meil veitsa mehhiklasi, kes neil riiki ei mahu, sisse võtta, kas siis oleks üldsus sellega enamvähem nõus? Pigem vist oleks, sestnoh, sõdurid tulevad vajaduselt tulevikus appi ja värki.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Huvitav, kui U-S-and-A paluks meil veitsa mehhiklasi, kes neil riiki ei mahu, sisse võtta, kas siis oleks üldsus sellega enamvähem nõus? Pigem vist oleks, sestnoh, sõdurid tulevad vajaduselt tulevikus appi ja värki.
                              jälle peenike iroonia vist

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Muidugi sitapead. Mina pole väga juhtkirjade sisusse sukeldunud ja üldiselt jätan ma need lugemata. Mis seal siis nüüd nii õudset seekord oli?
                                Algselt postitas zaz
                                Mina ei ole ajakirjanik.
                                Aga mulle on tõsiselt vastu selline "mina olen parem kui teised" suhtumine, seda igal tasandil.
                                Kui nüüd sama retoorikaga vastu lajatatakse nagu "rahwuslased" argumentides kasutavad, siis on järsku probleem?

                                Tõsi, Tankleri juhtkiri mulle meeldis.
                                Algselt postitas mcnamara
                                Iroonia on parim ravim rumaluse vastu.
                                Samale tasemele laskumine pole saavutus, mis peaks uhkust tundma panema.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X