320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "siin on igav.."

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      "siin on igav.."
      Kurat, need (mõtlen neid konkreetseid) liivlased on ikka überlollid

      Kommentaar


        "Vihkan seda riiki, sest siin pole baare ega restorane"...no comments.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          "Vihkan seda riiki, sest siin pole baare ega restorane"...no comments.
          Kohe zaz selgitab sulle, et see uudis on vale, kallutatud ja ignoreerib teisi uudiseid, kus pagulane ütleb, et kõrtsudest puudust väga polegi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            "Vihkan seda riiki, sest siin pole baare ega restorane"...no comments.
            no nagu siin sõnuti - tähtis on ka sellistesse pagulastesse suhtuda empaatiaga!
            Tuleb ilmselt ehitada pagulasbaare ja -restorane ja võidelda kliima soojenemise eest...
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Kohe zaz selgitab sulle, et see uudis on vale, kallutatud ja ignoreerib teisi uudiseid, kus pagulane ütleb, et kõrtsudest puudust väga polegi.
              Ma ei tea mis uudisest jutt käib. Aga allikakriitilisust võiks mõtlemisvõimet omavalt inimeselt vist eeldada ju küll.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                Ma ei tea mis uudisest jutt käib. Aga allikakriitilisust võiks mõtlemisvõimet omavalt inimeselt vist eeldada ju küll.
                Sinu jaoks peaks ju delfi pühagraal olema.

                Kommentaar


                  Ei saa aru.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar



                    pagulased vallutavad Pärnut. Ülbusel ei ole piire ja nii ongi telk püsti pandud otse bermuuda keskmesse.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      On, on pagulased.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net...1e&oe=569434D7 Neegriihaleja on ka totaaljobiks kätte läinud

                        Kommentaar


                          väga teemaväline värk, aga selle laulu koht on ilmselgelt eesti popi ajaloos.... kõrvuti savisaare ilusa maa laulu, mõne nexuse loo jms. see on ikka kohutav.

                          Kommentaar


                            Ma jätkan offtopicuga aga sooviks teada mis need kurjad kriitikakuradid siis selle loo kohta ütlesid? Keegi ehk jagab. Vaated on ju ilusad ja hästi tehtud videos, siin pole midagi ette heita. Laul ise on muidugi oma konseptsioonilt nii ära tüüdanud s*tt juba, et seda jõudsin ma paar nädalat varem ka hirmsa muusika teemas tampida. Kui videos midagi kritiseerida, siis kuulsust kogunud muusikarahva lambikohtades näitamine teenib mis eesmärki? Ja Traffic ju hiljaaegu alles tegi sama, ainult, et hulka lahedamal kujul.
                            PS! Kui mina oleks Tallinn, siis ma oleks loll, kui ma seda lugu kusagil PR projektis a la "Welcome to Tallinn" ära ei kasutaks. Mingit euroopa kultuuri/spordi/teatri/oreli pealinna autiitlit ei ole lähimal ajal saabumas?
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Ma jätkan offtopicuga aga sooviks teada mis need kurjad kriitikakuradid siis selle loo kohta ütlesid? Keegi ehk jagab. Vaated on ju ilusad ja hästi tehtud videos, siin pole midagi ette heita. Laul ise on muidugi oma konseptsioonilt nii ära tüüdanud s*tt juba, et seda jõudsin ma paar nädalat varem ka hirmsa muusika teemas tampida. Kui videos midagi kritiseerida, siis kuulsust kogunud muusikarahva lambikohtades näitamine teenib mis eesmärki? Ja Traffic ju hiljaaegu alles tegi sama, ainult, et hulka lahedamal kujul.
                              PS! Kui mina oleks Tallinn, siis ma oleks loll, kui ma seda lugu kusagil PR projektis a la "Welcome to Tallinn" ära ei kasutaks. Mingit euroopa kultuuri/spordi/teatri/oreli pealinna autiitlit ei ole lähimal ajal saabumas?
                              Mis nad ütlesid - mis sa selle jama kohta ikka oskad öelda.
                              Kivirähule tundus nagu oleks see Savika tellitud lugu (sõnad mingi a la meie linn Tallinn, lahe linn, la-la-la).
                              Ja et ilusad laulud Tallinnast on juba paarkümmend aastat tagasi ära tehtud (a la "Tallinn mu tallinn sa tornide linn").
                              Teised vist lisasid, et suvaline punnitatud rütmisrääkimiseriim, millel pole teravust ja refrään ka ei jää kellelegi meelde.
                              Videot nad polnud näinud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Ma jätkan offtopicuga aga sooviks teada mis need kurjad kriitikakuradid siis selle loo kohta ütlesid? Keegi ehk jagab. Vaated on ju ilusad ja hästi tehtud videos, siin pole midagi ette heita. Laul ise on muidugi oma konseptsioonilt nii ära tüüdanud s*tt juba, et seda jõudsin ma paar nädalat varem ka hirmsa muusika teemas tampida. Kui videos midagi kritiseerida, siis kuulsust kogunud muusikarahva lambikohtades näitamine teenib mis eesmärki? Ja Traffic ju hiljaaegu alles tegi sama, ainult, et hulka lahedamal kujul.
                                PS! Kui mina oleks Tallinn, siis ma oleks loll, kui ma seda lugu kusagil PR projektis a la "Welcome to Tallinn" ära ei kasutaks. Mingit euroopa kultuuri/spordi/teatri/oreli pealinna autiitlit ei ole lähimal ajal saabumas?
                                http://r2.err.ee/v/muusikanoukogu/sa...ndrus-kivirahk 36.55 peal umbes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X