320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Samamoodi kogu EUs tõesti? Kas vtp on kodanik Veskimäe soccerneti alter ego
    Isiklikust vaatest ütlen, et detsembriarved panid veidi kalkuleerima küll. Hübriidelanikuna tuleb vist hakata arvutama, full prepper vs mugav energiasäästu rohekodanik tuleb laias laastus 10 kordne vahe talvekuude eluasemekulud minul.

    Kommentaar


      Ee.. Jah. Vahvad spekulatsioonid, aga ma juba ennist palusin vastata faktidega. Kuidagi kipub ikka minema nii, et vastuargumendid on "Aga on ikka nii v?" "Kas tõesti?".

      Väljavõte Nordpoolist ehk aitab sind:
      Nordpool.png
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Ise ignoreerid küsimust, kas kogu EU on nii perses omadega ja tuled oma Nordpooliga vehkima ja jagub veel nahaalsust rääkida mingitest faktidest
        Väljavõte ka eriti ei aita, ehk kirjutad veidi lahti selle kirbusita. Mina näen ainult, et rohepöörde priimuseid taanlasi lüpstakse korralikult seal Nordpoolis...
        Meiegi poliitikud ju õhkavad praegu peaaegu igas avalikus esinemises südantlõhestava kurbusenoodiga, oleks vaid need imelised meretuulepargid valmis ehitatud õigel ajal. Taanlastel on need ammu olemas, mis siis neil takistab odavat elektrit nautimast?

        Kommentaar


          Ma ei ole su sibi. Kui sul hädasti kõikide EU riikidega võrdlust vaja, võid ise minna neid ükshaaval otsima. Taanlaste keissiga viid juba minu eest mu eelneva argumendi lõpuni.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Kui ei eksi siis suur osa Taani tuuleparkidest kuulub riigile. Ehk siis nagu Eestis et nii kõrge hind on paha kuna pärsib ettevõtlust ja kiusab vaeseid, aga vähemalt elektritootjate teenitud kasum jääb (suures osas) riigile. Ja kaudselt siis saab selle rahaga toetada keda vaja.

            Kommentaar


              See moment kui viimased "pahad" pölevkivi elektrijaamad suletakse saab pönev olema. Siis on köigil jälle suud munni täis ja keegi tähtsatest prouadest/härradest ei tea, kes peaks auku klattima vöi miks Putin uksele koputab. Ukraina sisuliselt pool Donbassi ja Krimmi kaotanud ühe vene-saksa gaasitoru pärast aga seda spetsialistidel exceli tabelis kirjas pole. Roheusklikule ei loe julgeolek, stabiilsus, heaolu ega areng mitte midagi. Lihtsalt silmad kinni suund ette surumine. Rohepööre iseenesest ju tore asi aga no vesi on ka mürgine juua kui liiale minna.
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                See moment kui viimased "pahad" pölevkivi elektrijaamad suletakse saab pönev olema. Siis on köigil jälle suud munni täis ja keegi tähtsatest prouadest/härradest ei tea, kes peaks auku klattima vöi miks Putin uksele koputab. Ukraina sisuliselt pool Donbassi ja Krimmi kaotanud ühe vene-saksa gaasitoru pärast aga seda spetsialistidel exceli tabelis kirjas pole. Roheusklikule ei loe julgeolek, stabiilsus, heaolu ega areng mitte midagi. Lihtsalt silmad kinni suund ette surumine. Rohepööre iseenesest ju tore asi aga no vesi on ka mürgine kui liiale minna.
                Ma võin nüüd eksida, aga kas enamus meie põlevkivist ei põle Narva elektrijaamas, mille jahutamiseks mõeldud veehoidla jahutus süsteemipumba kontrollpunkt asub Venemaa poole peal? Ma või eksida puldis, aga mingi mega tähtis objekt seal on. Et kuigi ma saan su poindist aru, siis see ei ole küll väga julgeolekuga arvestav asi ka. Keegi võiks täpsustada.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

                  Ma võin nüüd eksida, aga kas enamus meie põlevkivist ei põle Narva elektrijaamas, mille jahutamiseks mõeldud veehoidla jahutus süsteemipumba kontrollpunkt asub Venemaa poole peal? Ma või eksida puldis, aga mingi mega tähtis objekt seal on. Et kuigi ma saan su poindist aru, siis see ei ole küll väga julgeolekuga arvestav asi ka. Keegi võiks täpsustada.
                  Mulle meenub ka midagi sellist. Leidsin mingi artikli ka: https://www.delfi.ee/artikkel/101824...il-kappa-peal?

                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Kui ei eksi siis suur osa Taani tuuleparkidest kuulub riigile. Ehk siis nagu Eestis et nii kõrge hind on paha kuna pärsib ettevõtlust ja kiusab vaeseid, aga vähemalt elektritootjate teenitud kasum jääb (suures osas) riigile. Ja kaudselt siis saab selle rahaga toetada keda vaja.
                    selline riiklikult tähtis asi nagu elekter peakski olema riigi hallata. Kahju et meil on teist teed mindud. Eratootjad peaks turule tulema siis kui elektrist puudu jääb mingil põhjusel, a la mingi jaam on maas ajutiselt
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      ja mis on eratootja motivatsioon endale tuule- päikeseparke või mis iganes tootmisüksust ehitada ja töökorras hoida kui võib-olla mõnikord harva lubatakse ka turule?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        Nende elutähtsate sisendite hinnad on tõusnud väljaspool meie pisikest kodumaad samamoodi.
                        See, et üleilmselt on juhtivatel positsioonidel palju rumalust, pole uudis. Oluline on, kuidas tekitatud olukorda lahendada - meil hetkel keskendutakse väljundile ehk arve suurusele, mis on leebelt öeldes rumalus.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                          See, et üleilmselt on juhtivatel positsioonidel palju rumalust, pole uudis. Oluline on, kuidas tekitatud olukorda lahendada - meil hetkel keskendutakse väljundile ehk arve suurusele, mis on leebelt öeldes rumalus.
                          Selle olukorra lahendus on üks hea majanduskriis.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust

                            Selle olukorra lahendus on üks hea majanduskriis.
                            Sedant küll. Viimati pandi trükimasinad täistuuridel tööle, et... kukkumine oleks suurem, vist.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              reformierakond müüks kriisist väljumiseks veel mõne strateegilise sektori maha ja vilju maitseme 10-15 aasta pärast

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                ja mis on eratootja motivatsioon endale tuule- päikeseparke või mis iganes tootmisüksust ehitada ja töökorras hoida kui võib-olla mõnikord harva lubatakse ka turule?
                                enda tarbeks palun väga.
                                ma saan Su mõttest aru, aga mis siis oleks lahenduseks? Elekter on vat et inimõiguseks juba kujunenud. Kuidas saab riik tagada mõistliku elektrihinna oma kodanikele? Ok, variant oleks ehk piirhind kehtestada veel.
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X