320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kallas: ootan kriiside leevenemist, et saaks valitsemisega tegeleda

    ei ole vist väga lootust, et areneks...

    Kommentaar


      Algselt postitas El President Vaata postitust
      Aga see ongi ju nii? Kõik mis viimasel kahel aastal on toimud on põhimõtteliselt olnud kriisiolukordade lahendamine - pikajalise valitsemise ja poliitika kujundamisega pole maailmas keegi saanud tegeleda.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Sain just dets arved. 82m2, soojusenergia 37,54 EUR, elekter 36,35 EUR. Toas temp püsivalt 25-26kraadi. Michal refide siseopositsiooni juhina tahtis mingit ühekordset toetust lastega perele 300 EUR vist? Et ma ei tea, võtan vastu, aga kas kõige õigem lähenemine...
        Minu idas eraldi elavad vanemad maksid elektri eest alla 20 euri. Ema, kes elab paneelikas maksis gaasi ja sooja eest koos muude kommunaalidega veidi rohkem, kui tavalisel talvel, aga ei vajanud kumbki ei minu ega riigi abi. Said oma pensionitega hakkama.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Elekter läks 20 pealt 50 peale. Gaas 50>80. 69 ruutu. Samas see omavaheline kõvatamine siin on natukene lamp, sest keegi meist ei ela kuskil kehvasti soojustatud põllupealses karbis, mis maksimaalse laenuga ostetud. Vist. Et, noh, taoliste inimeste valikute üle võib kukalt kratsida küll, aga päris persse neid tõenäoliselt saata ei tohiks. Teine lugu on kõiksugu hirveliha- või veinikülmkappidega tegelased.

          Kommentaar


            Algselt postitas El President Vaata postitust
            suur areng oleks, kui refid juhi välja vahetaks. Kallase plähmerdamine hakkab eepiliseks muutuma juba.

            Kommentaar


              Algselt postitas nimastain Vaata postitust

              suur areng oleks, kui refid juhi välja vahetaks. Kallase plähmerdamine hakkab eepiliseks muutuma juba.
              J.Ligi väidab, et seda juhtu. Kurb.
              Enamus oma elust olen Refi valinud, aga need viimased aasta aega on fucking kohutav olnud. Kas parteis tõesti suuremal osal ei lähe pirn põlema, et asi on suht pekkis neil. Arvatavasti see Valitsus sulab ennem lund ja oodata on mingit ägedat kombot. "Heal" juhul tuleb EKRE koos ivermektiini, tasuta elektri, tasuta kütuse ja poolmuidu alkoga.

              Teine asi mis siin teemas kuum on. Eks peaaegu kõik inimesed suudavad praeguses olukorras oma arved ära maksta, lihtsalt jääb vähem raha Westonsi ja Varro abi jaoks. Kui inimene elab nii, et pere eelarves pole ruumi ootamatusteks, siis tekivad küsimused. Mina, kes olen väga ratsionaalne ja realistlik inimene, olen alati kinnisvara vaadates esimese asjana mõelnud m2 ja m3 peale mis vajavad energiat kütmiseks.
              On ka kindlasti neid inimesi, kes tulevadki ots-otsaga kokku ja neile saab ainult kaasa tunda.
              Need kes lähevad 22. miitingule odavamat elektrit nõuda, siis järgmiseks võiks organiseerida meeleavalduse odavama nafta maailmaturu hinna nõudmiseks. Siis kindlasti kohvi hind läheb meil lappama, see vajaks miitingut jne.

              Kommentaar


                Tunamullu annetas sotsiaaldemokraatide suurrahastaja, värske Nõmme linnaosa vanem Lauri Paeveer 500 eurot hoopis Eesti Konservatiivsele Rahvaerakonnale. Delfile kinnitas ta, et tegu oli sotsiaalse eksperimendiga.


                Jäi silma.
                Teen tapeeti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  On ka kindlasti neid inimesi, kes tulevadki ots-otsaga kokku ja neile saab ainult kaasa tunda.
                  Need kes lähevad 22. miitingule odavamat elektrit nõuda, siis järgmiseks võiks organiseerida meeleavalduse odavama nafta maailmaturu hinna nõudmiseks. Siis kindlasti kohvi hind läheb meil lappama, see vajaks miitingut jne.
                  Siin võiks eristada kahte asja. Esiteks on gaasi ja elektri puhul tegemist elutähtsa sisendiga ning teiseks on nende hinnad kasvanud lühikese ajaga kordades (mis pigem on riiklik kobarkäkk).

                  Toonitaks ka veel seda, et mis tehtud, see tehtud. Nüüd võiks vähemalt ratsionaalselt püüda asja lahendada... ennem saab aga Titanicu basseinist vesi otsa, kui midagi sellist juhtub. Kahjuks.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    teiseks on nende hinnad kasvanud lühikese ajaga kordades (mis pigem on riiklik kobarkäkk).
                    Viitsib keegi ikkagi selgitada seda siin korduvalt kõlanud viidet riiklikule kobarkäkile? Ja kuidas see meie riigi käkk üle EU/maailma levis?
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust

                      Viitsib keegi ikkagi selgitada seda siin korduvalt kõlanud viidet riiklikule kobarkäkile? Ja kuidas see meie riigi käkk üle EU/maailma levis?
                      Milleks? Seisukohad on fikseeritud ju
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Keeruline on seisukohti muuta, kui fakte esitatakse üksnes ühepoolselt. Ometigi pakun teile lahtist ust, kust sisse minna. Minu elektriarve oli 3g alla 400. Kuidas saaksin selle valitsuse kraesse veeretada?
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas El President Vaata postitust
                          see steitment, et otsuseid piirangute kohta tehakse kõhutunde järgi kuna teadus on liiga aeglane on küll üsna julge tunnistus jällegi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Keeruline on seisukohti muuta, kui fakte esitatakse üksnes ühepoolselt. Ometigi pakun teile lahtist ust, kust sisse minna. Minu elektriarve oli 3g alla 400. Kuidas saaksin selle valitsuse kraesse veeretada?
                            Tead ju küll, kuidas see käib. On üks seisukoht, millele vastuargumente polegi ja köik. Kes üritab miskit väita vöi veenda üksköik millise infoga, ainult süvendab vastaspoole lähtepunkti. Enne arutlemist, diskuteerimist, argumenteerimist, info letti löömist või mis iganes on tegelikult juba köik selge.
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust

                              Viitsib keegi ikkagi selgitada seda siin korduvalt kõlanud viidet riiklikule kobarkäkile? Ja kuidas see meie riigi käkk üle EU/maailma levis?
                              Elutähtsa sisendi hinnatõus kordades on juhus? Kogemata? Õnnetus? Selle eest hoolitseb eraettevõtja? Või riik? Või indiviid?

                              Me ei räägi ju mõnekümnest protsendist, vaid sadadest. Me ei räägi väljundist, vaid sisendist. Päris suur vahe.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Nende elutähtsate sisendite hinnad on tõusnud väljaspool meie pisikest kodumaad samamoodi.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X