320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas diver Vaata postitust
    Võib-olla on viga minus, aga selle teema puhul ma ajakirjanduse tegevuse üle küll eriti põhjust viriseda ei näe. Üsna selgelt on aru saada, et peamise probleemina nähakse just seda, kuidas uuringu subjektide andmetele ligi saadi, mitte uuringu teemat ennast. Ühes juhtkirjas ka konkreetselt rõhutati just seda erisust.
    Igaks juhuks täpsustan vähemalt enda puhul, et ma ei virise atm ajakirjanduse peale niivõrd. Vb 20%, aga see minu puhul vast ok.

    Lihtsalt meil on olukord, kus minu arvates veidi liiga palju negatiivset kajastust saab lisaks RaulE-le ka tema poliitiline side. Ka üks igapäevaselt teemaga tegelev sotsioloog avaldas ERR arvamust, et "küsimustes ei ole ju midagi uut ja neid küsitakse ka teiste küsimustike raames" ja "ise oleksin valimit laiendanud". Mitte ei keskendunud poliitilisele niu-niu-niule. Samas jah, ta ei saa nii palju kõlapinda kui ühelt poolt suvaline Vilja Kiisler ja teiselt poolt suvaline Tõnis Palts (viimane on ikka ebareaalne retard antud hetkel ja ilmselt ka üldisemalt).

    Ja lisaks loomulikult see, millele ma punktis 4 keskendusin. Ma arvan, et andmekaitse mõttes see, et kuidas selline olukord sai TÜ ja Riigi poolt üldse juhtuda on päris oluline. Aga tundub, et ma olen suhteliselt üksi siin. Kuigi puutun erialaselt paratamatult väga tihti (u 10x tööpäevas) igasuguste kooskõlastusringide osas oma tööalast tulenevalt. Ja ma ei kujuta ette ka, et selline leping leiaks sõlmimist adekvaatse protseduurikaga organisatsioonis. Lisaks ma ei kujuta nüüd ette ka seda, et keegi ei kontrolli allkirja pädevust. Või seadusandlik ruum defineerib olukorda selliselt, et RaulE võibki neid asju teha, TÜ laseb tal neid asju teha ja... all good and forgiven seandusandja suunas?

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic Vaata postitust

      Et tundlikul teemal ei või enam küsida või. Ja matas vajad ka suvetööd.
      Ära kujuta nüüd ette asju.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Kõige lambim on ikka see arvamusliidrite jaur tühistamisest ja värkidest. Võtku BSH-lt õppust ja öelgu lihtsalt: "Vabandust, Eesti rahvas, olime kiimas", siis saaks eluga edasi minna ju.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic Vaata postitust


          Ja lisaks loomulikult see, millele ma punktis 4 keskendusin. Ma arvan, et andmekaitse mõttes see, et kuidas selline olukord sai TÜ ja Riigi poolt üldse juhtuda on päris oluline. Aga tundub, et ma olen suhteliselt üksi siin. Kuigi puutun erialaselt paratamatult väga tihti (u 10x tööpäevas) igasuguste kooskõlastusringide osas oma tööalast tulenevalt. Ja ma ei kujuta ette ka, et selline leping leiaks sõlmimist adekvaatse protseduurikaga organisatsioonis. Lisaks ma ei kujuta nüüd ette ka seda, et keegi ei kontrolli allkirja pädevust. Või seadusandlik ruum defineerib olukorda selliselt, et RaulE võibki neid asju teha, TÜ laseb tal neid asju teha ja... all good and forgiven seandusandja suunas?
          Ka minu meelest on probleemi üks põhi põhjuseid just siin.
          Teen tapeeti.

          Kommentaar


            Äripäev nõuab vallandamisi ja põhjusega: https://www.aripaev.ee/juhtkiri/2023...le-vastuvoetav
            Mata suvetöid tõesti vaja.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kõige lambim on ikka see arvamusliidrite jaur tühistamisest ja värkidest. Võtku BSH-lt õppust ja öelgu lihtsalt: "Vabandust, Eesti rahvas, olime kiimas", siis saaks eluga edasi minna ju.
              ikka kõige lambim, aga imelik, et sa teemavälise dialoogi puhul Martinit seekord mängu ei toonud XD.

              Kommentaar


                Algselt postitas Fc. Vaata postitust

                Ka minu meelest on probleemi üks põhi põhjuseid just siin.
                Pigem tegutsen, elan hästi keskkonnas kus opereerin. Sulle jäägu su tõsiselt argumentatiivsed boldimised.

                Kommentaar


                  "Eksisin ühes arvus, aga mitte põhimõttes."

                  Ai krt, see on küll hea.

                  Lakkuge panni oma mata suvetööga, puuvillased!
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    See kuidas sotsid venelaste kaitsele viskuvad on suht facepalm.....ekre move vol2
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      "Eksisin ühes arvus, aga mitte põhimõttes."

                      Ai krt, see on küll hea.

                      Lakkuge panni oma mata suvetööga, puuvillased!
                      Sa varasemalt oled jätnud sellis... noh... kui mitte midagi muud, siis vähemalt keskmise kõrgema intellektuaalse võimekusega inimese mulje. Et "loeb välja see, kes loeb ja seda, mida tahab". Aga selline püsiv allegooriline onanism on veidi tüütav kui aus olla.

                      Kommentaar


                        lihtsalt jätan selle siia:

                        Poliitikuid enamasti kirutakse, aga vahel lööb inimestes õiglustunne välja ja mõne konkreetse asja puhul mööndakse avalikult: vaat selle eest tuleb teda kiita! Kuid leidub ka silmapaistvaid poliitikuid, kellele sedasorti «suuremeelsus» ei laiene. Nemad saavad meedias ainult kolki. Kunagi oli selliseks figuuriks Edgar Savisaar, tänapäeval Mart ja Martin Helme, kirjutab ajakirjanik Indrek Schwede.

                        Kommentaar


                          Need 2 perseussi on tõesti 7x rohkem pildis ja raadiohelis kui ülejäänud "viielised" parteinäod. Laiskus ja mugavus. Samamoodi laamendama, valetama ja ropendama ei pea, aga rsk ole kohal ja selgita oma põhimõtteid. Reform ja co pole siiani isegi midagi aru saanud, mida nad teha tahavad. Üleolev mugavus ajab oksele.

                          Sotsidest ma ei taha kuuldagi - neil pole mitte kunagi olnud ühtegi ideed, mis riiki finantsiliselt edukamaks teeks - krdi ainult muudkui võta siit ja sealt ja maksusta veel rohkem neid, kes kassat niigi täidavad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic Vaata postitust

                            Sa varasemalt oled jätnud sellis... noh... kui mitte midagi muud, siis vähemalt keskmise kõrgema intellektuaalse võimekusega inimese mulje. Et "loeb välja see, kes loeb ja seda, mida tahab". Aga selline püsiv allegooriline onanism on veidi tüütav kui aus olla.
                            Ära nüüd iseloomu kasvatamist unarusse jäta.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              Need 2 perseussi on tõesti 7x rohkem pildis ja raadiohelis kui ülejäänud "viielised" parteinäod. Laiskus ja mugavus. Samamoodi laamendama, valetama ja ropendama ei pea, aga rsk ole kohal ja selgita oma põhimõtteid. Reform ja co pole siiani isegi midagi aru saanud, mida nad teha tahavad. Üleolev mugavus ajab oksele.

                              Sotsidest ma ei taha kuuldagi - neil pole mitte kunagi olnud ühtegi ideed, mis riiki finantsiliselt edukamaks teeks - krdi ainult muudkui võta siit ja sealt ja maksusta veel rohkem neid, kes kassat niigi täidavad.
                              Mida sotsid räägivad on see, et kui tahame oma riiki finantsiliselt korda teha, peame selle eest ka ise lõpuks maksma hakkama. Alternatiiv on lihtsalt loobuda euroopaliku riigi ülalpidamisest ning seeläbi päriselt massiivne kulude kokkuhoid saavutada. Maksupoliitiselt on vasakpööre hädavajalik, kuid valdav enamus erakondi riigikogus on rohkem või vähem parempoolsed, sellest ka praegu toimuv asendustegevus. Juurdunud eelarvamustest kinni hoidmine ja mingi illusoorse finantstehnilise valge laeva peale lootmine on kahjuks meil kahjuks liigagi levinud hoiak endiselt.

                              Kommentaar


                                Maksude tõstmine aitab inimesed paremale järjele?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X