320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas käbi Vaata postitust
    põhimõtselt saavad minsitrid ja muud asjapulgalt varjatult teha siseinfopealt soodsaid tehinguid.
    See peaks juba ammu teada olema sõbrakesed. See on ka põhjus, miks üldse mõni oma inimese sokutab valimistel kuskile pukki (sh ka lokaalsed case'id). Korruptsioon on ja jääb. Kole ja rõve, aga maksimum mis rahvas võib loota, et see natuke väheneb ajas, aga see ei kao kunagi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust

      Mine kandideeri siis Riigikokku, mitte ära mängi mingit virisevat netisõdalast, sellest siinsest kiunust ju ei muutu mitte midagi, kui tahad midagi muuta, siis võta ette, nii lihte ongi.


      Ma toetan küll Liverpooli, millesse on teatav s&m kodeeritud, kuid see ei tähenda, et ma täitsa moraalitu lollpea olen.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        jep, need on arsenali vennad

        Kommentaar


          Esimene Stuudio oli lihtsalt piinlik keskealiste meeste jauramine

          Kommentaar


            tulevane peaminister on kõlvart või simson, palju õnne Eestimaa.
            aga mis värk kajakal sellest võimust kinni hoidmisega on, miks ei võiks seda kohta loovutada ntx Jürksile, see ju multiminister olnud, peaministri tool veel täitmata. oleks win-win olukord. Saaks riigikogu tööd jätkata ja kummid täidaksid valitsuses ikka enamus portfele.

            Muidugi kajaka päästaks praegu lehtme tuhast tõusmine, leia lehtme, pane ta annetajatele ylehuiatus rahad tagastama ja näitad et moraalikompass paigas ja saad respekti ka rahvalt ning ehk unustatakse et praegune mees ajas venemaaga äri ja endine mees rikastus hiljuti tänu rahvale määratud kõrgetele elektrihindadele. kajakas ise vist rikastub siin erinevate rohelise energia diilide kaudu. aga jah kus on lehtme? miks meie moraalitu delfi teda taga ei otsi?

            Kommentaar


              Algselt postitas xxD Vaata postitust
              Muidugi kajaka päästaks praegu lehtme tuhast tõusmine
              Mida iganes sa eile õhtul tarbisid, see ei mõjunud hästi, mis kuradi (mittekeegi) Lehtme ...

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Esimene Stuudio oli lihtsalt piinlik keskealiste meeste jauramine
                Palun ära seksualiseeri ega määra inimeste soolist identieeti lahmides ilma, et sa teaks kuidas nad ise on otsustanud ennast määratleda. Aasta on 2023 südame ajavad sinusugused pahaks, kes meelevaldselt lahterdavad inimesi kastidesse. Võib olla Martin Helme määratleb ennast mustanahalise lesbina, kust sa tead? Mingi loll stereotüüpide surumine käib sinusuguste poolt ja ära hakka siin jaurama, et ma sarkasmitsen või iroonitsen. Mine vaata peeglisse ning mõtle miks sa ei luba inimestel olla õnnelik ja kui paljud on sellise käitumise pärast siiamaani kapis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                  Palun ära seksualiseeri ega määra inimeste soolist identieeti lahmides ilma, et sa teaks kuidas nad ise on otsustanud ennast määratleda. Aasta on 2023 südame ajavad sinusugused pahaks, kes meelevaldselt lahterdavad inimesi kastidesse. Võib olla Martin Helme määratleb ennast mustanahalise lesbina, kust sa tead? Mingi loll stereotüüpide surumine käib sinusuguste poolt ja ära hakka siin jaurama, et ma sarkasmitsen või iroonitsen. Mine vaata peeglisse ning mõtle miks sa ei luba inimestel olla õnnelik ja kui paljud on sellise käitumise pärast siiamaani kapis.
                  Ilma Nasfalita võiks selle foorumi juba kinni panna

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                    Palun ära seksualiseeri ega määra inimeste soolist identieeti lahmides ilma, et sa teaks kuidas nad ise on otsustanud ennast määratleda. Aasta on 2023 südame ajavad sinusugused pahaks, kes meelevaldselt lahterdavad inimesi kastidesse. Võib olla Martin Helme määratleb ennast mustanahalise lesbina, kust sa tead? Mingi loll stereotüüpide surumine käib sinusuguste poolt ja ära hakka siin jaurama, et ma sarkasmitsen või iroonitsen. Mine vaata peeglisse ning mõtle miks sa ei luba inimestel olla õnnelik ja kui paljud on sellise käitumise pärast siiamaani kapis.
                    Sa impordid siia USA probleeme, et saaks siis nende vastu võitlema hakata.

                    Kommentaar


                      iga normaalne vend teebki endale ise tööd juurde.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Mida iganes sa eile õhtul tarbisid, see ei mõjunud hästi, mis kuradi (mittekeegi) Lehtme ...
                        Kuidas mitte keegi?
                        Tunnustushttps://et.wikipedia.org/wiki/Johanna-Maria_Lehtme

                        Kui haavel2 ilmuks välja ei kusagilt siis ma eeldan, et kogu kajale minev tähelepanu läheks lehtmele vähemalt mõne nädala. ja kajakas saaks rahulikumalt hingata.
                        Aga noh meie ajakirjanikel pohhui ju, postimees vähemalt tegi midagi. delfi kui kõige suurem lehtme propagaator, neil endiselt poogen, las see figureerib seal mõjukana 6. positsioonil. Naljakas, et delfi uuriv ajakirjandus ei osanud riigiteatajast(ok sealt ei leia tõesti midagi) leida lehtme kohta infot xxD. Seda ka KAPO ega ka teised eeltööd ei teinud enne kui see mölakas e200 reklaamnäoks sai või riigikokku pääses. vmis seal e200s üldse toimus? toimuv ju mingi naljanumber täiesti... või miks annika arrase info ei jõudnud reffidelt > e200 juhtkonnani?

                        Kommentaar


                          Ma arvan, et see on suht okei, et kapo kellegi pääsu riigikogusse ei takista.

                          Kommentaar


                            Paar lisahäält oleks siis seltsimees Petersoni praegusest olukorrast päästnud
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Jälle üks edulugu ju. Irooniliselt oli just ka teles nendest kriitilisest linnaosadest üks vanem saade. https://www.err.ee/1609090202/rohkem...tuhjade-katega

                              Kommentaar


                                Algselt postitas xxD Vaata postitust
                                kogu kajale minev tähelepanu läheks lehtmele vähemalt mõne nädala. ja kajakas saaks rahulikumalt hingata.
                                Kus maailmas sa elad, kas sa tõsimeeli mõtled, et rahvas läheks praegu kaasa kellegi puhtaks pesemise katsetega. Eriti Eestis, vihkajate maal. Lisaks oli ta 200'ja liige ja miks peaks Reformikad hakkama haipima mitte enda ridade inimest. Ained jätta. Ja milleks on sulle vaja tähelepanu eemale saada peaministrilt, kelle kohta isegi President esitab küsimusi. Peidame pea maa alla v? Miskuradiasja? Riik või asi, demokraatia või asi ... see kõik on praegu SOLK mis toimub.
                                Strateegi sinust ei saa, vb isegi monopoli lauamängus mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X