320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ei, see asi oli palju lihtsam. Krossil oli mõis, mis vajas raha. Ref seda lubas tagada.
    +1
    Ka minuni on selline teave jõudnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Virgiinlaste grupist võib ka mõistliku jutu eest välja lennata, selleks ei pea üldse äärmusesse kalduma.
      Nõus. Aga jutt käib konkreetsest juhtumist. Kui vaja, võin täpsustada aga üldiselt, proua Jordan vist niipalju tähelepanu ei vääri.

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        OK; rahaliselt ehk küll. Aga seda sa ei eita, et naine on tal poolhull äärmuslane, kes ilmselt on ka Eerik-Niilese tegemisi ja väljaütlemisi mõjutanud?
        Minule selline mulje küll pole temast jäänud, olen Maryga vaid korra kohtunud aga postitusi kunagi silmates miskit äärmusliku kohe ei meenu. Vaevalt ükski aktivist ja naiste õiguste eest võitleja sunniks oma abikaasat liituma kõige meestekesksema erakonnaga nagu seda oli IRL. Või oli plaan seda õõnestada seest? Kõlaks siis usutavamalt kui Kross oleks liitunud Rohelistega aga võid julgelt jagada viiteid, sest nagu ma juba mainisin, pole ma enam ammu Mary tegemistega kursis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          OK; rahaliselt ehk küll. Aga seda sa ei eita, et naine on tal poolhull äärmuslane, kes ilmselt on ka Eerik-Niilese tegemisi ja väljaütlemisi mõjutanud?
          Mina tean Jordanist ainult kui seksuaalselt väga vabameelsest naisisikust

          Kommentaar


            Ja ka mind on VW-st välja visatud. Mis radikaal mina siis olen?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ja ka mind on VW-st välja visatud. Mis radikaal mina siis olen?
              No Jordan visati ju välja seetõttu, et ta Reinsalu ja feministide skandaali ajal lärmas seal, et tema üksi kaitseb Eesti naisi, barbid ja oudekkid on reeturid jne. Lõpuks läks nii pöördesse, et visatigi välja. Ta on vist siiani ainus tegelane, kes on sealt hullumajast välja lennanud seetõttu, et oli isegi höglundite ja kalantaride võrreldes psühh.
              Sina muidugi pole mingi radikaal, keegi seda ei arvagi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                No Jordan visati ju välja seetõttu, et ta Reinsalu ja feministide skandaali ajal lärmas seal, et tema üksi kaitseb Eesti naisi, barbid ja oudekkid on reeturid jne. Lõpuks läks nii pöördesse, et visatigi välja. Ta on vist siiani ainus tegelane, kes on sealt hullumajast välja lennanud seetõttu, et oli isegi höglundite ja kalantaride võrreldes psühh.
                Sina muidugi pole mingi radikaal, keegi seda ei arvagi.
                Ahjaaaa seda ma mäletan. Ta tõesti oli emtsionaalne aga see pole siiski piisav, et kedagi radikaaliks sildistada, muidugi seda ma saan ainult enda seisukohast väita. Tal oli vähemalt selles õigus, et Oudekki püüdis seal tõesti omale valijaid juurde võita.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Minule selline mulje küll pole temast jäänud, olen Maryga vaid korra kohtunud aga postitusi kunagi silmates miskit äärmusliku kohe ei meenu. Vaevalt ükski aktivist ja naiste õiguste eest võitleja sunniks oma abikaasat liituma kõige meestekesksema erakonnaga nagu seda oli IRL. Või oli plaan seda õõnestada seest? Kõlaks siis usutavamalt kui Kross oleks liitunud Rohelistega aga võid julgelt jagada viiteid, sest nagu ma juba mainisin, pole ma enam ammu Mary tegemistega kursis.
                  Pole aimu millal Kross oma välismaa tšikkide hulgas (eelmine oli vist samuti ameeriklanna, keegi Babsky, kellega ta kohut käis?) tema otsa sattus aga ju ta siis kohtus peale erakonda astumist. Või ei saanud Mary kohe Eesti parteimaastikust aru.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Ahjaaaa seda ma mäletan. Ta tõesti oli emtsionaalne aga see pole siiski piisav, et kedagi radikaaliks sildistada, muidugi seda ma saan ainult enda seisukohast väita. Tal oli vähemalt selles õigus, et Oudekki püüdis seal tõesti omale valijaid juurde võita.
                    Heh, sa teed nalja? Ma ei mäleta, kas ma olin haiguslehel sel ajal aga lugesin seda lärmi seal naljaviluks kaks ööpäeva ja Mary pröökas seal nagu pööraline ja isegi kogu see muu kamp tundus temaga võrreldes tervemõistuslik.
                    Kui praegu meenutada, siis seal oli küll ka selline keiss, et Jordan asutas mingi petitsioonilehe, mille kohta ei nõustunud täpsustusi andma ja see oli kuidagi seotud Keit Pentus-Rosimannusega. Aga ma mäletan hästi, et alguse sai totter jagelemine raevukatest ingliskeelsetest postitustest, et ainult mina kaitsen "selle maa naisi", teie, Barbi ja Oudekki olete lurjused ja reeturid jne. Selles osas pole vaielda mõtet, nii nõder mu mälu ka ei ole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Heh, sa teed nalja? Ma ei mäleta, kas ma olin haiguslehel sel ajal aga lugesin seda lärmi seal naljaviluks kaks ööpäeva ja Mary pröökas seal nagu pööraline ja isegi kogu see muu kamp tundus temaga võrreldes tervemõistuslik.
                      Kui praegu meenutada, siis seal oli küll ka selline keiss, et Jordan asutas mingi petitsioonilehe, mille kohta ei nõustunud täpsustusi andma ja see oli kuidagi seotud Keit Pentus-Rosimannusega. Aga ma mäletan hästi, et alguse sai totter jagelemine raevukatest ingliskeelsetest postitustest, et ainult mina kaitsen "selle maa naisi", teie, Barbi ja Oudekki olete lurjused ja reeturid jne. Selles osas pole vaielda mõtet, nii nõder mu mälu ka ei ole.
                      Sul on täiesti õigus, mis puudutab seda petitsiooni aga nalja ma ei tee. Oli hüsteeriline nagu kogu see kamp seal aga ei midagi äärmuslikku, vähemalt minu arvates, seega võime vabalt ka erinevale arvamusele jääda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        See meenutab kunagist Keskerakonna stiili, kui mingite jamadega jälle vahele jäädi, et vaadake mida teised teevad.
                        Kui ikka soovitakse ise nn "moraalne-majakas" olla, siis selliste argumentidega kaugele ei jõua.
                        Marianne sina või?
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budu Vaata postitust
                          Marianne sina või?
                          See on ka hea taktika, et kui miskit tarka pole lisada, nõus nagu pole aga oma arvamust PEAB avaldama, siis kargab välja väike naljatilk

                          Ma mõistan hästi, et teatud vanusest alates on keeruline olulisi protsesse poliitmaastikul meenutada, eesnääre pitsitab ning mõni sõna võib tunduda võõras või seostuda ainult konkreetse olukorra/isikuga. Kas sinu arvates Keskerakond ei kasutanud sellist taktikat pikalt seoses korruptsioonijuhtumitega Tallinnas? See võib tulla üllatusena (loodetavasti sa istud) aga terminit "moraalne-majakas" kasutab tihti ka lugupeetud Mihhail Lotman.

                          Kuna Mikko pole üldse sümpaatne, siis olen räigelt solvunud ja ootan vabandust (tegelikult ei oota).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ehk kui ma olen end seni pidanud end viisakaks inimeseks ja hakanud välismaalasega väliskeeles rääkima (kui ma seda oskan), siis ma peaks olema tuimalt vait ja teda sellega integreerima?
                            Eestis elavad venelased on ka välismaalased?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kunagi rääkis üks, ee, tuntud poliitik mulle, kuidas nad käisid arutamas igaks juhuks EKRE-ga, et kuidas ja kas on võimalik valitsust teha. Läbirääkimistel olla vanemal Helmel olnud üsna savi, et kas on kooseluseadus või mitte. Ja kas pagulasi tuleb või mitte. Et kui saame valitsusse, siis saame hakkama küll nende asjadega. Pärast rääkisid enda valijatele asja hoopis teistmoodi. Et kuidas nad panid punased jooned paika ja üleüldse. Küsimus on muidugi, et kas nad nüüd pääsevad enda valijate tahte haardest ja on samasugused.

                              Seda juttu kinnitas pärast ka ühe teise partei juht, kes samal koosolekul oli. Ehk see punt teeb sellist show'd, et nende valijad ka aru ei saa. Ehtne macchiavellilik shit.
                              Et igasugu uuringud on alati kallutatud nagu sa koguaeg väidad. Aga teise erakonna, ilmset ka sinuerakonna liikme jutt on puhas kuld. Võimas. Aga no eks see näitab ära mis erakonda sa kuulud. Sinu EKRE vastane poliitika on täpselt samasugune nagu EKRE poliitika teiste pihta. Ehk pada ja katel on kokku saanud. Mida pole ka imestada. Meeldib sullegi ju provokatsiooni peale hambad sisse taguda esimesel võimalusel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Et igasugu uuringud on alati kallutatud nagu sa koguaeg väidad. Aga teise erakonna, ilmset ka sinuerakonna liikme jutt on puhas kuld. Võimas. Aga no eks see näitab ära mis erakonda sa kuulud. Sinu EKRE vastane poliitika on täpselt samasugune nagu EKRE poliitika teiste pihta. Ehk pada ja katel on kokku saanud. Mida pole ka imestada. Meeldib sullegi ju provokatsiooni peale hambad sisse taguda esimesel võimalusel.
                                Mul pole erakonda, lihtsalt suhtlen inimestega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X