320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Mis moel piirivalve vanasti toimis või mis asja ja miks EKRE taastada tahab? Ma saan aru küll, et oli kaks erinevat organisatsiooni aga kas siis vanasti neegreid ja vietnaamlasi ja narkot üle piiri ei tulnud või misasja?

    Eks kõige täpsema vastuse saaks EKRE enda käest küsida, aga hetkel pole vist käimas olevas hüsteerias meie ajakirjandusel veel aega selliste pisiasjadega tegeleda... Siiski, niipalju kui mina olen aru saanud on eesmärk teha eelkõige Soome eeskujul paremini KVga kokku töötav organisatsioon. Nagu siin Jeti88 ära märkis oleks suht loll idee teha midagi vabariigi alguaastate PV sarnast, erinevalt temast ma siiski usun, et seal oli tollal ka palju aatelisi mehi, aga lihtsalt ajad on mitmes mõttes teised. Samas ei saa kuidagi nõus olla selle järeldusega, et kui kosmosetehnoloogiat täis idapiir valmis ehitada, siis kaob justkui vajadus üldse piiril midagi teha. Esiteks seda ulmelist raha saaks kindlasti palju efektiivsemalt kasutada riigikaitse muudes kitsaskohtades, tegu on tavalise poliitikute pokazuhhaga, mille käivitas Kohveri juhtum. Teiseks need mõned vietnamlased ja aafriklased on täiesti ebaolulised piiri valvamises, jutt käib eelkõige ikka salakaubaveo tõkestamisest igapäevaselt ja valmisolekust selleks variandiks kui tekib mingi tõsine kriis, kus on vaja palju elavjõudu piirile, aga olukord ei ole veel otseselt sõda. Hübriid-shmübriid situatsioonid ühesõnaga. Sellises olukorras on PPAl endalgi elavjõudu liiga vähe, KV ja Kaitseliit, aga võidakse esialgu välja jätta, et vastaspoolel ei tekiks ettekäänet olukorda eskaleerida, siin pole vaja näidet just väga kaugelt ajaloost otsida, Ukraina piirialadel toimunud ''rahvaülestõus''. Soomel on sellisteks stsenaariumiteks piirvalvel üle 10 000ne välja õpetatud reserv, ok neil väga hull pikk ja praktiliselt asustamata piir ka. Eesti numbrid tuleksid loomulikult kordades tagasihoidlikumad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
      Ma ei mõista LGBT kogukonna vingumist. Kui isegi uus valitsus tühistab kooseluseaduse, siis omasoolised on ikka oma vahel koos voodis ja mdea veel kus, aga lihtsalt keegi ei tunnista nende abielu ehk nad kaotavad vähem kui nad võidaksid sotside ja reformaritega. Inimeseks jäävad ikka ju.
      Naljakas, peale paari aastat ei saa mõned endiselt aru, et see seadus pole mõeldud ainult LGBT inimeste jaoks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
        Ma ei mõista LGBT kogukonna vingumist. Kui isegi uus valitsus tühistab kooseluseaduse, siis omasoolised on ikka oma vahel koos voodis ja mdea veel kus, aga lihtsalt keegi ei tunnista nende abielu ehk nad kaotavad vähem kui nad võidaksid sotside ja reformaritega. Inimeseks jäävad ikka ju.
        Helmel ja Co'l on personaalselt sygavalt savi lgbt rahvast ma ysun, aga mingi seltskonna perset torgib (höhö) millegipärast see, kes kellega magab/elab/käest kinni hoiab

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Naljakas, peale paari aastat ei saa mõned endiselt aru, et see seadus pole mõeldud ainult LGBT inimeste jaoks.
          See on ka nüüd üks suur muinasjutt.

          Kommentaar


            EKRE aseesimehe Martin Helme sõnul oli EKRE retoorika opositsioonis olles väga terav, kuid sellise retoorikaga valitsuses jätkata on väga keeruline.


            "See jutt, mis meie kohta on räägitud, et oleme selline opositsioonipartei, mis tahab lihtsalt lärmata ja ei ole kunagi kellegagi midagi võimeline kokku leppima ja kes kunagi midagi teha ei taha, vaid tahab lihtsalt opositsioonis mõnusasti riigikogus ära elada - see on ju meie kallite konkurentide levitatav mõnus müüt, mina nad, lollakad, on ise uskuma jäänud," sõnas Helme.

            Tore lugeda, et sisuliselt on 2/3 või rohkemgi Eesti valijatest Martin Helme arvates lollid.

            Kommentaar


              Eks me kõik usu erinevatel tingimustel erinevaid asju. Ma usun, et see teatraalne 2/3 on ka isegi vähe.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas allars Vaata postitust
                https://www.err.ee/921093/martin-hel...toorika-muutub

                "See jutt, mis meie kohta on räägitud, et oleme selline opositsioonipartei, mis tahab lihtsalt lärmata ja ei ole kunagi kellegagi midagi võimeline kokku leppima ja kes kunagi midagi teha ei taha, vaid tahab lihtsalt opositsioonis mõnusasti riigikogus ära elada - see on ju meie kallite konkurentide levitatav mõnus müüt, mina nad, lollakad, on ise uskuma jäänud," sõnas Helme.

                Tore lugeda, et sisuliselt on 2/3 või rohkemgi Eesti valijatest Martin Helme arvates lollid.
                Sa ikka üldse magada saad? Lugedes sinu postitusi, jääb mulje, et kõik teised erakonnad täidavad kõike 200%. Kas mõni EKRE omadest on sul naise üle löönud? Igas sinu postitus on ju tänapäeval nii populaarne "vihakõne" kui ikka vaimne pool alt veab, siis soovitan psühholoogi poole pöörduda, ehk suudavad nad sind aidata kas jalgpall sulle üldse huvi pakub? Eesti jalgpalli alafoormumis ei ole eriti täheldanud, et sõna võtaksid.
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  See on ka nüüd üks suur muinasjutt.
                  Seltsimees, et kooselluda, pead sa ikkagi endale kellegi leidma. Üksi päris ei saa, jah.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Seltsimees, et kooselluda, pead sa ikkagi endale kellegi leidma. Üksi päris ei saa, jah.
                    No tegelikult on see ikkagi reaalselt samasooliste kooselu registreerimiseks. Seda "on ka teisi näiteid" võeti kasutusele ainult seepärast, et oleks võimalik lihtsamalt seda kommunikeerida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budu Vaata postitust
                      Sa ikka üldse magada saad? Lugedes sinu postitusi, jääb mulje, et kõik teised erakonnad täidavad kõike 200%. Kas mõni EKRE omadest on sul naise üle löönud? Igas sinu postitus on ju tänapäeval nii populaarne "vihakõne" kui ikka vaimne pool alt veab, siis soovitan psühholoogi poole pöörduda, ehk suudavad nad sind aidata kas jalgpall sulle üldse huvi pakub? Eesti jalgpalli alafoormumis ei ole eriti täheldanud, et sõna võtaksid.
                      Sul soovitaks kooli tagasi pöörduda. Ilmselt on sealt üksjagu tarkust omal ajal omandamata jäänud. Või äkki on sul kahekordne algharidus, nagu ühel legendaarsel tüübil kunagi. Ja mis see erakondade lubaduste täitmisprotsent siia puutus praegu?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budu Vaata postitust
                        kas jalgpall sulle üldse huvi pakub? Eesti jalgpalli alafoormumis ei ole eriti täheldanud, et sõna võtaksid.
                        Ma ei võta ka eesti jalgpalli alamfoorumis sõna. See tähendab, et jalgpall spordialana mulle huvi ei paku?

                        Kommentaar




                          Ma ei osanud seda kuhugi mujale otseselt panna, peaks vast siia kõige rohkem sobima.

                          Igatahes, väga hea saade Oliveri poolt, sobib ka meie ühiskonna õhustustikku, kahjuks..

                          Kommentaar


                            Kas meil ei olnud kunagi mingi rassism ja muud probleemid eestis teemat?

                            Igatahes, paremat ka ei leidnud.
                            Vabandust, aga see on ju ilmselge overkill?
                            Laupäeval rünnati Tallinnas teel sünagoogi verbaalselt Eesti pearabi Shmuel Koti, hüüdes talle "juudid ahju" ning "Heil Hitler". Videosse jäänud kurjategija on tabatud ja vahistatud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budu Vaata postitust
                              kas jalgpall sulle üldse huvi pakub? Eesti jalgpalli alafoormumis ei ole eriti täheldanud, et sõna võtaksid.
                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Ma ei võta ka eesti jalgpalli alamfoorumis sõna. See tähendab, et jalgpall spordialana mulle huvi ei paku?
                              #MeToo. Aga ma sellepärast ei võtagi seal alafoorumis sõna, sest mulle jalgpall meeldib ja proovin jälgida sellega seonduvaid teemasid.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Kas meil ei olnud kunagi mingi rassism ja muud probleemid eestis teemat?

                                Igatahes, paremat ka ei leidnud.
                                Vabandust, aga see on ju ilmselge overkill?
                                https://www.delfi.ee/news/paevauudis...du?id=85630563
                                Pühapäeval kinni kukkudes hakatakse sinuga tegelema järgmisel päeval.
                                2017. aastal registreeriti meil neli vaenukuritegu - kolm aafrika neegrite vastu, üks ukraina lippu käisel kandnud tegelase vastu. Seega veidi neid juhtumeid on, aga antud tüüp oli lihtsalt täielik lollakas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X