320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99
    ma isiklikus plaanis jälestan kõike seda, mille eest EKRE seisab. Aga täna... ma loodan, et ta tuleb võimule. lihtsalt sellepärast, et igasugused #metoo #kõigieesti jm inimesed endale korraliku reality checki saaksid ning tuure päris korralikult maha keeraks. Need samad fb-pilditajad, arvamusartiklite kirjutajatest näitlejad, neljandat võimu räigelt ära kasutavad ajakirjanikud, parised ja muud on tegelikult selle koosluse ise sünnitanud ja kasvatanud. Nüüd on vast aeg helpida ja (loodetavasti) teha ka mõningad järeldused oma retoorikas.

    söön oma sokid ära kui kogu selle kestva hülgemöla juures kaalub "mure ühiskonna" pärast ülesse enesepresenteerimise ja pildis olemise vajaduse. samuti jääb täiesti arusaamatuks, kuidas keskmisest intelligentsemad indiviidid lihtsalt ei mõista, et ainuke asi kellele nad täna imponeerivad on nende enda ingroup ja kaasmõtlejad. Nende puhul, kellele nad mõjuda tahaksid, selline retoorika ei toimi. Ehk siis tänx helbekesed ja eskaleerunud olukorras olete te ise päris tõsiselt vastutavad.
    Yes. Yes.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99
      ma isiklikus plaanis jälestan kõike seda, mille eest EKRE seisab. Aga täna... ma loodan, et ta tuleb võimule. lihtsalt sellepärast, et igasugused #metoo #kõigieesti jm inimesed endale korraliku reality checki saaksid ning tuure päris korralikult maha keeraks. Need samad fb-pilditajad, arvamusartiklite kirjutajatest näitlejad, neljandat võimu räigelt ära kasutavad ajakirjanikud, parised ja muud on tegelikult selle koosluse ise sünnitanud ja kasvatanud. Nüüd on vast aeg helpida ja (loodetavasti) teha ka mõningad järeldused oma retoorikas.

      söön oma sokid ära kui kogu selle kestva hülgemöla juures kaalub "mure ühiskonna" pärast ülesse enesepresenteerimise ja pildis olemise vajaduse. samuti jääb täiesti arusaamatuks, kuidas keskmisest intelligentsemad indiviidid lihtsalt ei mõista, et ainuke asi kellele nad täna imponeerivad on nende enda ingroup ja kaasmõtlejad. Nende puhul, kellele nad mõjuda tahaksid, selline retoorika ei toimi. Ehk siis tänx helbekesed ja eskaleerunud olukorras olete te ise päris tõsiselt vastutavad.
      Alustan sellest, et nõustun sinuga. Elasime keski/sotsi/irli üle-elame ka ekre...
      Olen juba pikemat aega täheldanud, et erinevate huvigruppide vastandumine on viinud inimesed sellisesse pingesse et plahvatatakse iga ebaõnnestumise peale. Eriti hulluks on läinud just n-ö sotsiaalmeedia kasutajad, kelle fb infovoog on ilmselt otseselt seotud sellega mida nad kuskil on lugenud ja laikinud. Fb omakorda filtreerib kasutajatele sarnaseid uudiseid mis võimendavad arusaama et meile tehakse liiga. Seda olukord niisama rahuneks, ei ole paraku loota:Trump on juba mitu aastat võimul? Ja pole kaotajate masendus ja MAGA eufooria kuhugi kadunud.
      Lääne ühiskonna allakäik samas jätkub ehk ongi meie tsivilisatsiooni teenitud lõpp käes?
      Last edited by Diftong; 18.03.19, 19:07. Põhjus: Unustasin üht-teist
      ROHE-VALGE SURMANI

      Kommentaar


        Suures osas nõustun plasticu jutuga ja teistega ka. Mis toimub ongi veel suurem lõhestumine, ühtegi ekrenauti sellised kampaaniad ei koti, või siis motiveerivad veel rohkem, et ollakse õigel teel. #kõigieestis peaks samas ju ka EKRE toetajad koha leidma?
        Olen juba mõnda aega arvamusel, et Ekre kaasamine valitsusse on pikas plaanis ainuõige lähenemine. Muidu juhtub nagu Savisaarega, kelle populaarsus ignoreerimisel aina kasvas. EKRE valitsuses a) kas pehmostub, b) ajab oma asja edasi, aga ükski radikaalsem seadusemuudatus ei lähe lihtsalt läbi, sest liberaalsemad isamaa ja keski riigikogulased ei lase neid läbi ja lõpuks see koalisatsioon saab otsa.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Suures osas nõustun plasticu jutuga ja teistega ka. Mis toimub ongi veel suurem lõhestumine, ühtegi ekrenauti sellised kampaaniad ei koti, või siis motiveerivad veel rohkem, et ollakse õigel teel. #kõigieestis peaks samas ju ka EKRE toetajad koha leidma?
          Olen juba mõnda aega arvamusel, et Ekre kaasamine valitsusse on pikas plaanis ainuõige lähenemine. Muidu juhtub nagu Savisaarega, kelle populaarsus ignoreerimisel aina kasvas. EKRE valitsuses a) kas pehmostub, b) ajab oma asja edasi, aga ükski radikaalsem seadusemuudatus ei lähe lihtsalt läbi, sest liberaalsemad isamaa ja keski riigikogulased ei lase neid läbi ja lõpuks see koalisatsioon saab otsa.
          Tundub et ongi ka ekrelastele see liikumine mõeldud.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Mina ei liitunud selle grupiga ja ei lisanud raami, sest ma ei saanud aru mida taotletakse ja mis selle mõte on? Kogu sisu oli "ei olda rahul toimuvaga", mida see tähendab? Raami lisamine kõlas nagu tühjale valgele paberile allkirja andmine.
            Aga ega ma pole nende juba mainitud fb maailmapäästmistega ka varem kaasa läinud - kõik lipud on minust mööda läinud.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Suures osas nõustun plasticu jutuga ja teistega ka. Mis toimub ongi veel suurem lõhestumine, ühtegi ekrenauti sellised kampaaniad ei koti, või siis motiveerivad veel rohkem, et ollakse õigel teel. #kõigieestis peaks samas ju ka EKRE toetajad koha leidma?
              Olen juba mõnda aega arvamusel, et Ekre kaasamine valitsusse on pikas plaanis ainuõige lähenemine. Muidu juhtub nagu Savisaarega, kelle populaarsus ignoreerimisel aina kasvas. EKRE valitsuses a) kas pehmostub, b) ajab oma asja edasi, aga ükski radikaalsem seadusemuudatus ei lähe lihtsalt läbi, sest liberaalsemad isamaa ja keski riigikogulased ei lase neid läbi ja lõpuks see koalisatsioon saab otsa.
              E200 tuleb ja päästab meid! Halleluuja!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budu Vaata postitust
                E200 tuleb ja päästab meid! Halleluuja!
                Seda muidugi.

                Kommentaar


                  EKRE tugeva tulemuse taga on muu hulgas ka kõva töö maapiirkondades. Kui teised erakonnad seda ignoreerivad, ei kao EKRE populaarsus kuhugi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    EKRE tugeva tulemuse taga on muu hulgas ka kõva töö maapiirkondades. Kui teised erakonnad seda ignoreerivad, ei kao EKRE populaarsus kuhugi.
                    EKRE on ikkagi vana Rahvaliit. Võrdle ringkonniti populaarseima erakonna kaarti nt. 2003/2007 valimistega, EKREt toetavad piirkonnad on sisuliselt üks-ühele endised Rahvaliidu "strongholdid".

                    Kommentaar


                      Laupäeval, 23. märtsil peetakse Kalevi Spordihallis üheksandat korda heategevuslik minijalgpalliturniir Diplomat Cup 2019, millest võtavad osa Eestisse akrediteeritud välisriikide saatkondade võistkonnad.


                      Sel aastal on osalejaid seitse: Ameerika Ühendriigid, Armeenia, Türgi, Moldova, Venemaa, TDAA (Välisriikide kaitseatašeed Eestis), Eesti Keskerakond.

                      Keskerakond ei taha üldse kusagilt välja jääda.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Hollandis õppivad Eesti noored tulid täna Haagis Eesti saatkonna ette meelt avaldama, et väljendada vastumeelsust Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) kaasamisele koalitsioonikõnelustesse.


                        Hollandis õppivad noored soovivad pärast õpinguid ja kogemuste hankimist kodumaale naasta, aga kardavad, et sellist Eestit, kust nad maailma avastama läksid, varsti enam ei ole, ja et nad ei ole oma kodus enam teretulnud, öeldi ürituse organiseerijate pressiteates.

                        Samuti ajendas protestima mure oma lähedaste, perede ja sõprade turvalisuse pärast.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Holland Hollandiks, irooniline on see, et paljud neist elavad Taanis, Itaalias või Austrias, kus on EKRE-laadsed erakonnad võimul.

                          e: Ok, see mingi uus protest, ma rääkisin sellest "85 kirjast".

                          Kommentaar


                            Päris ränk reach. Mina mäletan Eestit kui üsna vihameelset, ksenofoobset ja rassistliku kohta. Samas 90ndatel oli rassism veel ok. Need noored on vist mingis teises Eestis elanud...või on lihtsalt veits deluded.

                            Kommentaar


                              Lollid skängid protesteerivad Hollandis Ekre vastu ja, et muretsevad turvalisuse ja pärast... Samal päeval mingi suvaline pagulane läheb tõmbab automaadist Utrechtis tuld nii, et laibad teepeal. Minge perse ausalt ja väga loodan, et selline inimrämps enam eestisse tagasi ei tulegi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Lollid skängid protesteerivad Hollandis Ekre vastu ja, et muretsevad turvalisuse ja pärast... Samal päeval mingi suvaline pagulane läheb tõmbab automaadist Utrechtis tuld nii, et laibad teepeal. Minge perse ausalt ja väga loodan, et selline inimrämps enam eestisse tagasi ei tulegi.
                                Ainult EKRE toob Eesti riiki turvalisuse? Praegu on/on olnud ebaturvaline?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X