320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teemaks on vist rohkem inimese tapmine.
    Aga nuh, ma pakun, et pigem on teemaks kõlapind.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Kurat vaat mul täitsa suur pere eks. Hunnikus mingeid onusid ja tädisid ja nende lapsi ja värki ja eks me suht tihti läbi käime. Mingi ime läbi me oleme alati suutnud vältida poliitikast rääkimst, või kui on ette tulnud, siis väga põgusalt ja mitte asjas pikemalt peatumata. Üldjuhul saanud asjad lahendatud sellega, et üks pool ütleb teisele, et sa lihtsalt loll ja teine vastu et ise oled ja sinnapaika see asi jäänud.

      Kogu selle pikale veninud koalitsioonikõneluste ning samal ajal teise poole pidev hirmutamine oma natsiteemaga on viinud selleni, et senine rahulik respekt peresiseste erimeelsuste üle on kõikuma löödud ja nüüd põmst nädal ja peale muud polegi suurt muud kuulda olnud kui see et kellel õigus ning mingite delfi arvamusartiklite jagamine oma väljaütlemiste toetuseks. Kõige hullem selle juures see, et on öeldud asju mida veidi raske pärast tagasi võtta ja jääb aint loota, et peale kogu seda jama asi normaliseerub, kuid oht on et see nina alla hõõrumine jääb.

      Ses suhtes oli eeldada, et see valimised paras shitshow tuleb, aga ma ausalt eeldasin et Helmed pole nii lollid ja valitsusse trügiksid ning neid seal opositsioonis tiksutada oleks kõige mõistlikum olnud. Nüüd seleta mingitele 16 aastasele, et ei me ei muutu mingiks hardcore natsiriigiks.

      Vabandan ränti eest.

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust
        Ja nende summade pärast rahvas ähib ja ei raatsi maksta?
        Kui me jätkame narratiiviga, et see 100k EKRE valijat ongi “rahvas”, siis jah. Nemad ja Varro nende summade pärast ähivad. Ülejäänud seltskonnal pole olemasoleva lahendusega probleeme.

        Algselt postitas billybob Vaata postitust
        Kas nende 5k (statsi järgi) naise hulgas, kes aborti 2017a tegid on ka tabletiabordi naised?
        Haigekassa statistikas on 4200 aborti (st 800 maksavad juba praegu ise). Neist veits üle 80% on tabletiabordid.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          Kui me jätkame narratiiviga, et see 100k EKRE valijat ongi “rahvas”, siis jah. Nemad ja Varro nende summade pärast ähivad. Ülejäänud seltskonnal pole olemasoleva lahendusega probleeme.
          Jah EKRE mure on see 100k

          Kommentaar


            Vahepeal teeb Jõhvis Repinski suur puhastust. Kuna oma jopedele uute kohtade loomine tegi rahva õnnetuks, siis hakati pikaajalisi inimesi vallandama.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Võiks siis vahepeal mainida ka seda toredat võimaliku eelarve puudujääki, mis kohe ilmselt selgemaks saab. Et siis palju õnne nendele läbirääkijatele

              Kommentaar


                Viimaste uudiste valguses on vist selge, et midagi radikaalselt ette ei võeta, kõik jätkub vanaviisi ning pigem tuleb veidi koomale tõmmaga. Mõned mõtted minu kui Reformierakonna valija seisukohast:

                1) EKRE populaarsus sellises valitsuses suure tõenäosusega langeb (nn soinistumine).
                2) Minu elus midagi arvatavasti midagi ei muutu (valge kõrgharidusega heteromees, kes teenib üle Eesti keskmise).
                3) Muutub ainult juhul kui II sammas antakse rahvale ning sealt vabaneks riigieelarvesse ca 300 miljonit eurot aastas. Mulle isiklikult see meeldiks kuna oma hallatava investeerimisportfelliga naudin juba pikemat aega kõvasti kõrgemat kasumit kui II sammas mulle pakub. Kaotajaks oleks jällegi vaesem elanikkond, kes selle raha ära kulutaks ning tulevikus on neil keerulisem.
                4) EKRE IKE teoks saamise korral teeb Reformierakond eurovalimistel arvatavasti puhta töö.
                5) Samuti on tõenäoline KE võimu kukkumine Tallinnas järgmiste KOV valimiste järgselt.
                6) Ei toimu ka mingit nihet euroliberaalsuse (või kuidas iganes seda nimetada) poole a la geiabielud, palgalõhe vähenemine jne (aga mis mulle sellest, ma olen ju valge heteromees).

                Kokkuvõtteks, jõukamad ehk enamus juhtudel refi valijad võidavad vist igaljuhul ja kaotajaks jäävad jälle vaesemad (kas siis II samba kaotus, rahapuudusest sotsiaaltoetuste koomale tõmbamine, üldine pettumine EKRE-s või midagi muud) ja vähemused.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Oleme joudnud selgusele miks Budu sotse ei kannata.
                  Töökäte puudus ja kohalike spetsialistide suured palgasoovid on viinud selleni, et lisaks ehitussektorile on ka Eesti veo- ja taksoettevõtted asunud üha enam palkama autojuhte Ukrainast, Valgevenest ja mujalt Euroopa Liidu välistest riikidest, kus töötajate soovid madalamad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                    Mulle isiklikult see meeldiks kuna oma hallatava investeerimisportfelliga naudin juba pikemat aega kõvasti kõrgemat kasumit kui II sammas mulle pakub.
                    not a biggie, kuna kui sa isegi lihtsalt raha pangakontol hoiad, on see juba tulemuslikum kui pensionifondide teenitav

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      Kokkuvõtteks, jõukamad ehk enamus juhtudel refi valijad võidavad vist igaljuhul ja kaotajaks jäävad jälle vaesemad (kas siis II samba kaotus, rahapuudusest sotsiaaltoetuste koomale tõmbamine, üldine pettumine EKRE-s või midagi muud) ja vähemused.
                      mis valik siis vaesematele hea oleks? ref ju nende eest nagunii ei seisa
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        mis valik siis vaesematele hea oleks? ref ju nende eest nagunii ei seisa
                        Ma ei tea, sotsid vist? Refi ajal vedasid jõukamad majanduskasvuga vaesemaid ka veits järgi (üldine elu on ikkagi koguaeg paremaks läinud) aga ilmselgelt jäi sellest väheks.
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Kolm erakonda peavad siin kõvasti läbirääkimisi, aga tegelikult pole ju veel mitte midagi kindlat.

                          Viimaste uudiste valguses on pilt tegelikult üsna tume.

                          Keskerakond Ratase isikus võib lõpuks hakata aru saama, et kramplikult võimust kinnihoidmine võib viia erakonna ümbernimetamiseni Ekserakonnaks
                          EKRE saab aru, et Soinistumine võib valijate meeleolusid siiski muutma hakata ja toimub tagasiminek toetajate hulgas, mistõttu võib hakata mõtlema, et äkki siiski ei prooviks võimule saada.

                          Kui üks neist juhuslikult juhtuma peaks, siis oleks ju nagu võimalus Kajal seda suppi helpima hakata ja proovida Reformierakonna lubadustele katet leidma hakata. Mnjaa, kas ta ka seda praeguses seisus teha tahaks
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Da best on see, et nüüd saabki elu selline olema:
                            EKRE tõmbab mingil täiesti mõttetul ja lootusetul teemal sae käima - a'la abort keelata!
                            Kõik jauravad.
                            Samal ajal tehakse kiirelt pensionisammas tühjaks ja kulutatakse "vaeste" aitamisele ära.

                            Järgmisena võiks öelda EKRE, et "naiste valimisõigus on paha!"
                            Kõik jauravad.
                            Samal ajal müüakse Eesti Energia Gazpromile maha, et saaks kulutada "vaeste" aitamisele.

                            Vähemalt ebavõrdsus väheneb ja kui sa seepärast kobised, siis see 40 eurot palgast ei ole ju nii suur ka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Da best on see, et nüüd saabki elu selline olema:
                              EKRE tõmbab mingil täiesti mõttetul ja lootusetul teemal sae käima - a'la abort keelata!
                              Kõik jauravad.
                              Samal ajal tehakse kiirelt pensionisammas tühjaks ja kulutatakse "vaeste" aitamisele ära.

                              Järgmisena võiks öelda EKRE, et "naiste valimisõigus on paha!"
                              Kõik jauravad.
                              Samal ajal müüakse Eesti Energia Gazpromile maha, et saaks kulutada "vaeste" aitamisele.

                              Vähemalt ebavõrdsus väheneb ja kui sa seepärast kobised, siis see 40 eurot palgast ei ole ju nii suur ka.
                              Täpselt minu mõte viimaste päevade valguses.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Madison toonitab, et kui naistearstid pidasid Martin Helme väljaöeldut rünnakuks nende vastu, pole nad aru saanud tema sõnumite mõttest: Eestis on suur probleem seoses sellega, et ligi 5000 last jääb sündimata, kuna elu lõpetatakse abordiga. Lisaks toonitas Madison Hippokratese vande põhitõdesid.
                                Kui neid aborte poleks tehtud, kas Helmedel on mingi plaan ka, kes need lapsed peaks üles kasvatama? Sest noh vaevalt need naised heast peast niisama soovisid aborti teha. Ja kui naine ei taha praegu lapsi, aga ta vägistatakse ja jäi rasedaks, kas Helmede arvates peaks naist veel topelt karistama v ma ei tea... täiesti ulme tekst käib nende poolt sellel teemal.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X