320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Iseenesest on päris huvitav jälgida kuidas populistid üle maailma viirusele reageerinud ja kuidas Eestis. Meil ju ka Helmed alustasid Trumpi/Bolsonaroliku "hanerasva" jutuga, aga nüüd pigem hurjutavad ja hirmutavad. Jälgides kommentaariume, siis ma kipun arvama, et päris märkimisväärne osa EKRE valijaskonnast kaldub pigem sinna kanti minema, et tegu järjekordse gripiga, ülereageerimine jne. Eks siin mängib suurt rolli ka see, et paljud nendest jälgivad alternatiivmeediakanaleid ja seal räägitakse koroonast nati teisiti.
    Samas annab eriolukorra jätkamine võimaluse valitsusel ennast kangelastena kujutada (seda muidugi kasutab rohkem Keskerakond), rääkimata võimalusest võtta vastu hulk seadusi ja eelarvemuudatusi, mis muidu läbi tõenäoliselt ei läheks.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Samas annab eriolukorra jätkamine võimaluse valitsusel ennast kangelastena kujutada
      Liiga palju seda kummi ka venitada ei saa, eriti kui haiglajuhid juba avalikult räägivad, et ehk taastaks normaalse töö, et igav on.

      Kommentaar


        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
        Liiga palju seda kummi ka venitada ei saa, eriti kui haiglajuhid juba avalikult räägivad, et ehk taastaks normaalse töö, et igav on.
        Raha ei tule peale haiglatele. Sellepärast ka PERHi ootamatu soov järsku haigeid Saaremaalt Tallinnasse transportima hakata. Alguses käituti saarlastega PERHis nagu katkuhaigetega.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Iseenesest on päris huvitav jälgida kuidas populistid üle maailma viirusele reageerinud ja kuidas Eestis. Meil ju ka Helmed alustasid Trumpi/Bolsonaroliku "hanerasva" jutuga, aga nüüd pigem hurjutavad ja hirmutavad. Jälgides kommentaariume, siis ma kipun arvama, et päris märkimisväärne osa EKRE valijaskonnast kaldub pigem sinna kanti minema, et tegu järjekordse gripiga, ülereageerimine jne. Eks siin mängib suurt rolli ka see, et paljud nendest jälgivad alternatiivmeediakanaleid ja seal räägitakse koroonast nati teisiti.
          Samas annab eriolukorra jätkamine võimaluse valitsusel ennast kangelastena kujutada (seda muidugi kasutab rohkem Keskerakond), rääkimata võimalusest võtta vastu hulk seadusi ja eelarvemuudatusi, mis muidu läbi tõenäoliselt ei läheks.


          Usa on ilmselt parim näide mis puudutab populiste vs Covid-19.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
            Raha ei tule peale haiglatele. Sellepärast ka PERHi ootamatu soov järsku haigeid Saaremaalt Tallinnasse transportima hakata. Alguses käituti saarlastega PERHis nagu katkuhaigetega.
            ikka väga kaugel tõest.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              ikka väga kaugel tõest.

              Kaugel, aga ise ka ei räägi. Päris võimas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Kaugel, aga ise ka ei räägi. Päris võimas.
                Ma lihtsalt mõtlen, et kui ma siin ühes teemas tõin paar kõigile teadmata fakti küllaltki suvalise maskilaadungi kohta, siis oli soccerneti politsei in corpore platsis vingumas, kuidas "raskel ajal keegi niimoodi julgeb öelda". Sealjuures oli jutt õige.

                Praegu mingi jeti ajab konkreetselt hülgesitta, konkreetselt valetab ja toob esile justkui keegi võistleks mingi raha pärast Kuressaarega patsientide nimel...

                ja ikka siin sambaz leiab kriitikat minu suunal. Päris võimas.

                Kommentaar


                  aga, et oleks siis öeldud - esiteks, väga keeruline ongi sellist väidet kommenteerida, sest näitab, et väitja ei saa ikka üldse aru, kuidas ja millised kulud eksisteerivad COVIDiga ning kuidas ja millised kulud on haiglatel üldisemalt. Väited nagu "raha ei tule peale"... suurhaiglates ühe kuu lõikes u 3000 + hospitaliseeritud patsienti, tehakse mingi 35 000 vastuvõttu ning nüüd arvata, et mingi 50 patsienti kuskilt kuressaarest hoiaks haiglat kuidagi vee peal? väga terve jutt ei ole.

                  Rääkimata sellest, et üleüldse võiks kuskil keegi arvata, et tänases eriolukorras haiglaid või arste huvitab raha nii palju, et hakkaksid selle nimel patsiendi tervisega riskides võitlema.

                  Sellise jutu ja arvamuse peale ei oskagi kuidagi elutervelt reageerida, sorry.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Ma lihtsalt mõtlen, et kui ma siin ühes teemas tõin paar kõigile teadmata fakti küllaltki suvalise maskilaadungi kohta, siis oli soccerneti politsei in corpore platsis vingumas, kuidas "raskel ajal keegi niimoodi julgeb öelda". Sealjuures oli jutt õige.

                    Praegu mingi jeti ajab konkreetselt hülgesitta, konkreetselt valetab ja toob esile justkui keegi võistleks mingi raha pärast Kuressaarega patsientide nimel...

                    ja ikka siin sambaz leiab kriitikat minu suunal. Päris võimas.
                    jep, mäletan seda kaasust väga hästi muidu. ma arvan, et sa oled plastic piisavalt erudeeritud inimene, arusaamaks, et soccerneti tõekontrolli seltskond on viimane saast - tüübid kes elavad oma lapsepõlve saamata tähelepanu siin samas välja, arvamaks, et mida rohkem foorumis aastaid, seda rohkem" tõde" nende suust"

                    aga tegelt ka jep mind huvitab see teema, mis jeti valesti rääkis ja mis on reaalsus, olgu seal õigus nendel, kes teavad asju lähemalt?
                    üldjuhul ma tahaks õlle terrassile lürpama minna küll!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      ma arvan, et sa oled plastic piisavalt erudeeritud inimene, arusaamaks, et soccerneti tõekontrolli seltskond on viimane saast - tüübid kes elavad oma lapsepõlve saamata tähelepanu siin samas välja, arvamaks, et mida rohkem foorumis aastaid, seda rohkem" tõde" nende suust"
                      No miks sa nüüd nii kohe...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        No miks sa nüüd nii kohe...

                        Mu legandaarne treener ütles juba - mida vanemaks, seda lollimaks indiviidid lähevad. Ilmselgelt peab ka siin paika ja meie poliitmaastikul.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Ma lihtsalt mõtlen, et kui ma siin ühes teemas tõin paar kõigile teadmata fakti küllaltki suvalise maskilaadungi kohta, siis oli soccerneti politsei in corpore platsis vingumas, kuidas "raskel ajal keegi niimoodi julgeb öelda". Sealjuures oli jutt õige.
                          Milline osa sinu jutust tõsi on siin olnud? Peksad siin samasuguseid spekulatsioone õhku nagu iga teine kasutaja. Miskipärast aga oled asunud mingisugusele pjedestaalile, kus pead ennast valdkonna eestkõnelejaks.
                          Jeti viimane post tundub vähemalt eluliselt usutav, mitte nagu snap-vastus, millega kohe vastasid.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Milline osa sinu jutust tõsi on siin olnud? Peksad siin samasuguseid spekulatsioone õhku nagu iga teine kasutaja. Miskipärast aga oled asunud mingisugusele pjedestaalile, kus pead ennast valdkonna eestkõnelejaks.
                            Jeti viimane post tundub vähemalt eluliselt usutav, mitte nagu snap-vastus, millega kohe vastasid.
                            mõne venna jaoks tundub lame maa ka eluliselt usutav. aga selge, sorry, et tulin. elage sõpruses ja õndsuses edasi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              väitja ei saa ikka üldse aru, kuidas ja millised kulud eksisteerivad COVIDiga ning kuidas ja millised kulud on haiglatel üldisemalt. Väited nagu "raha ei tule peale"... suurhaiglates ühe kuu lõikes u 3000 + hospitaliseeritud patsienti, tehakse mingi 35 000 vastuvõttu ning nüüd arvata, et mingi 50 patsienti kuskilt kuressaarest hoiaks haiglat kuidagi vee peal?
                              Piisanuks sellest.
                              Ja kui inimene ei tea, mõista, saa aru, siis on THIst paremat eeskuju.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Piisanuks sellest.
                                Ja kui inimene ei tea, mõista, saa aru, siis on THIst paremat eeskuju.
                                tegelikult piisanuks sellest:

                                Rääkimata sellest, et üleüldse võiks kuskil keegi arvata, et tänases eriolukorras haiglaid või arste huvitab raha nii palju, et hakkaksid selle nimel patsiendi tervisega riskides võitlema.
                                aga see on jällegi... asi, mida minu arvates ei peaks 2020. a aprillis üldse isegi ütlema. Ja sellest lähtuvalt THI-lik reaktsioon. Imelik jällegi, et minu reaktsioon on olulisem kui kellegi karm väide, mis selle reaktsiooni põhjustas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X