320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Riiklikku iseseisvust kahtluse alla seadvad ettepanekud parlamendis ei tohiks ei naeruvääristavas ega üheski teises mõttes vandega seotud liikme poolt kõne alla tulla. Kui juba seadusandlikku mõju mitteomavast raadiosaatest Tre raadiost nopitakse skandaale, mis väidetavalt meie suhteid naabritega rikuvad, siis seadusandlikku jõudu omav ettepanek Saaremaa Lätile andmine küsimuseks panna on juba teine tase.
    Tre Raadios räägib ikkagi rahandusminister (ja enne ka siseminister) seisukohti, mis riivavad Eesti välispoliitikat. Refi kolmiku idiootsus ei muuda suurt midagi, sest teoorias on meil ka Yana Toom riigikogus olnud enda seisukohtadega.

    Kommentaar


      Algselt postitas Vask Vaata postitust
      Riiklikku iseseisvust kahtluse alla seadvad ettepanekud parlamendis ei tohiks ei naeruvääristavas ega üheski teises mõttes vandega seotud liikme poolt kõne alla tulla. Kui juba seadusandlikku mõju mitteomavast raadiosaatest Tre raadiost nopitakse skandaale, mis väidetavalt meie suhteid naabritega rikuvad, siis seadusandlikku jõudu omav ettepanek Saaremaa Lätile andmine küsimuseks panna on juba teine tase.
      Sa muidu sündisid eile? EKRE teeb iga paari nädala tagant hullemaid asju. Tule mõistusele selle reformi ründamisega.

      Loodan, et refil on mune uued valimised lasta teha ja ei moodusta uut koalitsiooni ref SDE ja kari mõttetuid
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Mis need piinlikud skandaalid olid siis? Mingi debiilne parandusettepanek võib EKRE trollide jaoks olla räme skandaal, teiste jaoks lihtsalt kerge facepalm.
        Reaalselt kurb ja paneb tugevalt protestihääle poole vaatama see, et endale sellised tegevused ka "kerge facepalmina" ära räägitakse. Õnneks leidub päris palju neid refi valijaid, kellele selline asi teps mite "kerge facepalm" ei olnud. Kahjuks liiguvad nende hääled nüüd E200.

        Nojah. Partnerina vast üksteisele sobivad, aga juba praegu kangastub ette Michali entitled peeretav nägu. Palju õnne meile.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Tre Raadios räägib ikkagi rahandusminister (ja enne ka siseminister) seisukohti, mis riivavad Eesti välispoliitikat. Refi kolmiku idiootsus ei muuda suurt midagi, sest teoorias on meil ka Yana Toom riigikogus olnud enda seisukohtadega.
          Kui reformi kolmiku idiootsus ei muuda midagi, siis EKRE idiootsused on samal ajal riikliku julgeoleku küsimus nr 1 olnud. aga jah, saan aru, et siinpool on tähtis olla õigel poolel. siis on okei. tramaivõi ja mis need muud väljendid on. uued valimised tulevad, läheb mõnu pärast hääl EKRE-le ja varastan naise id kaardi ka.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

            Nojah. Partnerina vast üksteisele sobivad, aga juba praegu kangastub ette Michali entitled peeretav nägu. Palju õnne meile.
            Täpselt sama mõte. Mulle EKRE põhimõtted ja teod on vastukarva, aga ma olen veel ikka Reffist väsinud. Kujutan juba ette kuidas Randpere, Michal ja Co oma imalalt naretavate nägudega jälle valitsuses on. See oli ju ka põhjus, miks nad valitsuses ei ole. Samas rahavs on neid hulgikaupa sinna valinud. Usun, et räägivad Isamaa ära ja teevad nendega valitsuse.
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Kui reformi kolmiku idiootsus ei muuda midagi, siis EKRE idiootsused on samal ajal riikliku julgeoleku küsimus nr 1 olnud. aga jah, saan aru, et siinpool on tähtis olla õigel poolel. siis on okei. tramaivõi ja mis need muud väljendid on. uued valimised tulevad, läheb mõnu pärast hääl EKRE-le ja varastan naise id kaardi ka.
              Sul ajab see kainusperiood kurjaks?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Sul ajab see kainusperiood kurjaks?
                Kainena jah jääb establishmendi kahepalgelisus paremini silma.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  et nad korrektsed ei ole on teadupärast tavakodanikule ilmselge tunne, et see on reaalsus, et nii see ongi. politsei on paha ja alati nussib mu ajusi näiteks. omades isegi kogemusi, et veidikene on liiga tehtud ja ülehomme järele mõelduse võib - olla siiski pole nii. see on karm avastus jah. mis puudutab poliitikamänge, siis pigem mulle tundub, et kogu sellele kolmikliidule ei ole tehtud nii palju liiga, et neil oleks reaalsuses ammu juba aeg kaduda siit ja sealt. liiga palju oletusi ja rõhk sõnal süvariik. kui peadirigent on pidevalt anaalses poosis, et säilitada oma võim, siis miskit on lahti jah meie valitsusel ja tegelt veits hakkab juba piinlik ka. mis veits, juba ammu.
                  Ma tegelikult pidasin silmas tegelasi Politseist ülespoole.
                  Politseiga tekkivad erimeelsused on inimestel pigem hetkeemotsioon ja hõlpsalt lahendatavad.

                  e: sõna on vaba, kultuur on vaba, ajakirjandus on vaba... ühiskonda hakati esimesest päevast hirmutama.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Reaalselt kurb ja paneb tugevalt protestihääle poole vaatama see, et endale sellised tegevused ka "kerge facepalmina" ära räägitakse. Õnneks leidub päris palju neid refi valijaid, kellele selline asi teps mite "kerge facepalm" ei olnud. Kahjuks liiguvad nende hääled nüüd E200.

                    Nojah. Partnerina vast üksteisele sobivad, aga juba praegu kangastub ette Michali entitled peeretav nägu. Palju õnne meile.
                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Kui reformi kolmiku idiootsus ei muuda midagi, siis EKRE idiootsused on samal ajal riikliku julgeoleku küsimus nr 1 olnud. aga jah, saan aru, et siinpool on tähtis olla õigel poolel. siis on okei. tramaivõi ja mis need muud väljendid on. uued valimised tulevad, läheb mõnu pärast hääl EKRE-le ja varastan naise id kaardi ka.
                    Kas see retoorika ära ei väsita natuke, et EKRE-le koguaeg liiga tehakse? Kui üldse, siis ikka tänu pidevale meediakajastusele on EKRE üleüldse oma populaarsuse saavutanud. Negatiivne või mitte, vahet pole. Tähtis on, et see kajastus vastandaks ja võimendaks vastuolulisi sõnumeid.

                    Reaalselt on minu meelest EKRE skandaalid jaotatavad kaheks: skandaalid, mis on tulnud teadlikust provokatsioonist, et avalikkuse tähelepanu all püsida ning hoida oma valijate jaoks mässulise vabahinge kuvandit (enamasti Helmete väljaütlemised oma raadios või mujal intervjuudes) ning skandaalid, mis on tulnud lihtsalt täiesti tavalisest ebaprofessionaalsusest ja ebakompetentsusest (Järvik, Kingo ja muud tegelased).

                    Ning üldiselt jääb su loogika mulle arusaamatuks – kui keegi teine jama kokku keerab (kusjuures opositsioon, mitte valitsusvastutust kandev jõud), siis see paneb see protestihääle poole vaatama, aga kui EKRE on sisuliselt iga kuu tagant skandaale kokku keerutanud (teadlikult või mitte-teadlikult), siis see on suures pildis igati fine ning annab hoopis protestihääle erakonnaks olemiseks sobiva kuvandi. Et siis möh?

                    Millega ma muidugi nõus olen, on see, et reaalselt häid valikuid tänasel päeval ei ole ja inimesed tunduvad olevat poliitikast väsinud: Reformierakond on näidanud end täiesti saamatutena ja õppimisvõimetutena, EKRE vajab liiga palju tähelepanu ning ei oma piisavalt asjalikku pinki, Isamaa on lihtsalt tore tõmmata-lükata marionett, SDE elab kuskil pilvedes ning Keskerakond.. enough said. E200 osas ei oska veel midagi arvata, aga nende õnneks on nad veel võrdlemisi puhas leht (muidugi Tsahkna olemasolu paneb ilmselt sügvalt järgi mõtlema).
                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Loodan, et refil on mune uued valimised lasta teha ja ei moodusta uut koalitsiooni ref SDE ja kari mõttetuid
                      Ideaalis võiks nii olla, aga hetkel paraku pandeemia käsil - ei tundu kõige mõistlikum mõte üldvalimisi korraldada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                        Täpselt sama mõte. Mulle EKRE põhimõtted ja teod on vastukarva, aga ma olen veel ikka Reffist väsinud. Kujutan juba ette kuidas Randpere, Michal ja Co oma imalalt naretavate nägudega jälle valitsuses on. See oli ju ka põhjus, miks nad valitsuses ei ole. Samas rahavs on neid hulgikaupa sinna valinud. Usun, et räägivad Isamaa ära ja teevad nendega valitsuse.
                        Sama siin, endiselt on reformis nii palju ebasümpaatseid tegelasi, niiet ma siin väga ei hõiska, et ilus hommik. Muidugi meeldiks kõige rohkem erakorralised valimised, aga kipun arvama, et seda ei juhtu, sest suuremal osal riigikogust on pigem nendega kaotada kui võita.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                          Kas see retoorika ära ei väsita natuke, et EKRE-le koguaeg liiga tehakse?
                          EKRE peaks idee poolest ikkagi olema see suht rock bottom kuhu võimalik langeda oma retoorikas. Standardid opositsioonile selle võrra kõrgem. Idee poolest ei tohiks nagu neist peajagu üle olla, et ole lihtsalt normaalne ja olemas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                            Kas see retoorika ära ei väsita natuke, et EKRE-le koguaeg liiga tehakse?.
                            Kuule mida sa projitiseerid hetkel? Ma ei ole rääkinud EKRE-le liiga tegemisest. Ma olen noorena reffide flaiereid jaganud ja riigikogu valimistulemuste peol Jäneste ja Astokitega alakana tina pannud. Viimastel valimistel valisin sotse ja mul on küllaltki lähedal peres mitte üks vaid lausa kaks liigete, keda seesamune EKRE ja nende jüngriid juba aastaid diskrimineeriunud. Mul puudub igasugune sümpaatia nende suunas.

                            Seega on minu jaoks teema tuum on täiesti eraldiseisev EKRE-st. See on selles, et mõlemad pooled peavad ühiskonna lõhestamise põhjuseks vastaspoolt, ilma igasuguse introspektsioonita ja analüüsita oma käitumise üle. Tõe monopoli hoiavad mõlemad. Mõlema valija jaoks on ainult üks õige lahendus, ainult üks õige tee. Ja kui me vaatame valitud strateegiaid, siis need on ka oma komponentide osas sisuliselt sarnased. Me võime rääkida tõepoolest, et ühel poolel on õigus ja teisel mitte, aga tuleme siis tagasi lõigu algusesse - seda arvavad mõlemad pooled. Ehk siin ei peitu lahendust suuremale probleemile.

                            Saan aru, et täna on pidupäev, aga reformarid on minu jaoks oma ülbuselt ja käitumiselt Linnupoja roidsidel. Ma ei näe, et see oleks positiivne ühiskonnale ja nagu käesolev diskussioon näitab, siis see suudab lõhestada juba küllaltki sarnase vaatenurgaga inimesi, sest mõnu jaoks olen ma EKRE troll ja sina arvad vist sama. Edu meile kõigile sellisel juhul.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Kuule mida sa projitiseerid hetkel? Ma ei ole rääkinud EKRE-le liiga tegemisest. Ma olen noorena reffide flaiereid jaganud ja riigikogu valimistulemuste peol Jäneste ja Astokitega alakana tina pannud. Viimastel valimistel valisin sotse ja mul on küllaltki lähedal peres mitte üks vaid lausa kaks liigete, keda seesamune EKRE ja nende jüngriid juba aastaid diskrimineeriunud. Mul puudub igasugune sümpaatia nende suunas.

                              Seega on minu jaoks teema tuum on täiesti eraldiseisev EKRE-st. See on selles, et mõlemad pooled peavad ühiskonna lõhestamise põhjuseks vastaspoolt, ilma igasuguse introspektsioonita ja analüüsita oma käitumise üle. Tõe monopoli hoiavad mõlemad. Mõlema valija jaoks on ainult üks õige lahendus, ainult üks õige tee. Ja kui me vaatame valitud strateegiaid, siis need on ka oma komponentide osas sisuliselt sarnased. Me võime rääkida tõepoolest, et ühel poolel on õigus ja teisel mitte, aga tuleme siis tagasi lõigu algusesse - seda arvavad mõlemad pooled. Ehk siin ei peitu lahendust suuremale probleemile.

                              Saan aru, et täna on pidupäev, aga reformarid on minu jaoks oma ülbuselt ja käitumiselt Linnupoja roidsidel. Ma ei näe, et see oleks positiivne ühiskonnale ja nagu käesolev diskussioon näitab, siis see suudab lõhestada juba küllaltki sarnase vaatenurgaga inimesi, sest mõnu jaoks olen ma EKRE troll ja sina arvad vist sama. Edu meile kõigile sellisel juhul.
                              Eem, üks partei teeb reaalselt paska valitsuses, teise realiikmed laamendasid opositsioonis. Veidi teine keiss, noh. Kui valitsuses on keegi jamaga hakkama saanud, siis saavad kõik valimatult sisse. On alati saanud, saab ka edaspidi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Eem, üks partei teeb reaalselt paska valitsuses, teise realiikmed laamendasid opositsioonis. Veidi teine keiss, noh. Kui valitsuses on keegi jamaga hakkama saanud, siis saavad kõik valimatult sisse. On alati saanud, saab ka edaspidi.
                                Ja nüüd istu, võta tee ja küpsis ning mõtle, kui palju inimesi protsentuaalselt ühiskonnas sinuga nõustub ning kas tegelikult vastav stiil viib lähemale tervemale ühiskonnale või hoopiski lõhestab rohkem.

                                Anna siis teada, võid ka konsulteerida kolleegidega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X