320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Opaa, täitsa pandav ju!
    Sults või?

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Sults või?
      Ei, asfalt. Muidugi Sluts.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Ei, asfalt. Muidugi Sluts.
        Musta riietatud slenderman rõõmsalt tantsimas. Ma suht kardaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Ei, asfalt. Muidugi Sluts.
          Enne hinnangute andmist tasuks ikka oodata, teha proovisõit korra/kaks ja jälgida kuidas äravool toimib, milline on pidamine, muidu on esimese niiskema päevaga kõik torud jälle umbes. Asfalt samas näeb küll kena välja.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Enne hinnangute andmist tasuks ikka oodata, teha proovisõit korra/kaks ja jälgida kuidas äravool toimib, milline on pidamine, muidu on esimese niiskema päevaga kõik torud jälle umbes. Asfalt samas näeb küll kena välja.

            Mingi lõik Mõmmi aabitsast?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Musta riietatud slenderman rõõmsalt tantsimas. Ma suht kardaks.
              Astu hirmule vastu ja mine Halli.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Mingi lõik Mõmmi aabitsast?
                Tujurikkuja 5 - Onu Heino.
                See siis viide minu ponnistusle Onu Heinolikku kildu rebida, self burn või nii.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Tujurikkuja 5 - Onu Heino.
                  See siis viide minu ponnistusle Onu Heinolikku kildu rebida, self burn või nii.
                  Mulle meeldis. Ootasin jätku
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Vaimselt ebastabiilsed on suures plaanis eikeegid. Ohtlikud ongi pigem kõrgelt haritud ja kunagi olid lahedad inimesed... nuh, nagu näiteks aktuaalsse teemasse minnes - Talibani liidrid, näiteks.
                    Koroonareeglite vastased ja Trumpi fännid pidid hullemad olema
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Endine KGB`lane rääkis 84a. mis tulevikus ees ootab ja praegu üsna päevakohane

                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Endine KGB`lane rääkis 84a. mis tulevikus ees ootab ja praegu üsna päevakohane

                        https://youtu.be/IQPsKvG6WMI?t=55
                        See klipp tõstab oma pead korra/kaks paari aasta tagant ja võib tänapäeva kontekstis tunduda prohvetlik aga Bezmenov jooksis üle juba aastal 1970, tol ajal polnud olemas sellist kõikehõlmavat platvormi nagu internet/sotsiaalmeedia ja kindlasti puudus neil võimekus mõjutada piisavalt õppejõude ükshaaval (erandeid muidugi oli). KGBle oli omane võtta au tihti asjade/sündmuste eest milles neil osalus osaliselt või täielikult puudus, noh nagu Eesti Keskerakond ja/või Jüri Ratas kipuvad tegema. See muidugi täitis peamiselt kahte eesmärki, tõestada oma väärtust ülemustele (antud juhul siis uuele peremehele) ja külvata oponendi ridades segadust, sest kuidas sa ikka rakendad vastumeetmeid, kui midagi tegelikult ei toimu (võimust võtab paranoia või hakatakse agaralt/ogaralt sisevaenlast otsima - vanad head teabesõja nipid). Ei tasu unustada, et needsamad kõikvõimsad, kõikenägevad, kõike kontrollivad CIA ja KGB ei suutnud paar aastat enne Nõukogude Liidu lagunemist seda ette näha. Piisavalt on avaldatud juba toimikuid, et väita; selline plaan võis paberil/kahel kirjas küll olla aga tegemist on toreda fantaasiaga, mis pigem sobib spiooniromaani ja on sama usaldusväärne kui ennustaja Vanga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          See klipp tõstab oma pead korra/kaks paari aasta tagant ja võib tänapäeva kontekstis tunduda prohvetlik aga Bezmenov jooksis üle juba aastal 1970, tol ajal polnud olemas sellist kõikehõlmavat platvormi nagu internet/sotsiaalmeedia ja kindlasti puudus neil võimekus mõjutada piisavalt õppejõude ükshaaval (erandeid muidugi oli). KGBle oli omane võtta au tihti asjade/sündmuste eest milles neil osalus osaliselt või täielikult puudus, noh nagu Eesti Keskerakond ja/või Jüri Ratas kipuvad tegema. See muidugi täitis peamiselt kahte eesmärki, tõestada oma väärtust ülemustele (antud juhul siis uuele peremehele) ja külvata oponendi ridades segadust, sest kuidas sa ikka rakendad vastumeetmeid, kui midagi tegelikult ei toimu. Ei tasu unustada, et needsamad kõikvõimsad, kõikenägevad, kõike kontrollivad CIA ja KGB ei suutnud paar aastat enne Nõukogude Liidu lagunemist seda ette näha. Piisavalt on avaldatud juba toimikuid, et väita; selline plaan võis paberil/kahel kirjas küll olla aga tegemist on toreda fantaasiaga, mis pigem sobib spiooniromaani.
                          50% 16-23 vanusegrupis toetavad marxismi, 36% y generatsioonist toetavad kommunismi. Igas hädas süüdi kapitalism. See käib siis USA kohta. Rääkimata sellest, et enamus ülikoolidest on left wing, 80-90% midagi sellist. Kust sellised numbrid tulevad, täitsa suvaliselt nii kulgenud? Ühtegi propagandameistrit, taganttöukajat vöi niiditömbajat kes asjast huvituks ei ole?

                          Kas Biden oli päriselt ka nii loll, et ta ei näinud seda ette mis Kabulis juhtuma hakkab vöi lihtsalt mängis lolli?
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Venetsueela boss Maduro arvab, et diip state manipuleerib Bidenit, ning Kabulis toimuv on Bidenist lahti saamiseks orgunnitud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              50% 16-23 vanusegrupis toetavad marxismi, 36% y generatsioonist toetavad kommunismi. Igas hädas süüdi kapitalism. See käib siis USA kohta. Rääkimata sellest, et enamus ülikoolidest on left wing, 80-90% midagi sellist. Kust sellised numbrid tulevad, täitsa suvaliselt nii kulgenud? Ühtegi propagandameistrit, taganttöukajat vöi niiditömbajat kes asjast huvituks ei ole?

                              Kas Biden oli päriselt ka nii loll, et ta ei näinud seda ette mis Kabulis juhtuma hakkab vöi lihtsalt mängis lolli?
                              Ou, allikaid ka, palun. Seda siis esimese paari väite kohta, ma Afganistanist ei viitsi jaurata. Äkki nädalavahetusel.

                              Kommentaar




                                Talibanaani laulu leidsin ka löpuks üles. Kas see polnud mitte mingi etv reisisaate introks
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X