320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi vöiks neile -> https://en.wikipedia.org/wiki/Nuclear_power_phase-out seletada, et tänasel päeval on see idiootsus. Sellest arusaamisel vöiks alustada siit -> https://environmentalprogress.org/th...se-for-nuclear
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Keegi vöiks neile -> https://en.wikipedia.org/wiki/Nuclear_power_phase-out seletada, et tänasel päeval on see idiootsus. Sellest arusaamisel vöiks alustada siit -> https://environmentalprogress.org/th...se-for-nuclear
      Keegi on vähemalt lugenud ja kuulda vötnud!

      Valitsus valmistab ette Eesti Energia lammutamist ning soovib elektrit toota tuuleparkides ja tuumajaamas.


      Isegi KK saab ühest asjast öigesti aru. Kui rohelised ka sellest kinni haaraksid, ületaksid nad insta valimiskünnise.

      "Insta" ja "valimiskünnis" lugeda eraldi.
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust

        Keegi on vähemalt lugenud ja kuulda vötnud!

        Valitsus valmistab ette Eesti Energia lammutamist ning soovib elektrit toota tuuleparkides ja tuumajaamas.


        Isegi KK saab ühest asjast öigesti aru. Kui rohelised ka sellest kinni haaraksid, ületaksid nad insta valimiskünnise.

        "Insta" ja "valimiskünnis" lugeda eraldi.
        Hoia oma hobuseid. "Eesti võib saada tuumajaama" on selline Mangilik horoskoobi lauseehitus kus ükskõik millise outcome'i puhul on lause ikka tõene. Ja kui selle plaaniga edasi minnakse, siis Varro kutsub oma raffa kokku, sest tuumaenergia on saatanast!

        Kommentaar


          Eelmisel korral tehti tuumajaama aastaid ja tulemus oli null. Poliitilist, administratiivset ja rahalist ressurssi kulus omajagu.

          Kommentaar


            Algselt postitas El President Vaata postitust
            Eelmisel korral tehti tuumajaama aastaid ja tulemus oli null. Poliitilist, administratiivset ja rahalist ressurssi kulus omajagu.
            Eelmine kord polnud ka head kriisi, millest kinni hakata. Seekord avalikkuse toetus palju suurem.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

              Eelmine kord polnud ka head kriisi, millest kinni hakata. Seekord avalikkuse toetus palju suurem.
              Selle nimbyga Eestis ei saa tehtud tuuleparkigi merre 5km kaugusele, sest, et mul on PS õigus vabale merevaatele. Kõik võivad praegu muidugi toetada abstraktselt, sest äkki on järgmine arve 20 euri vähem, aga kui planeeringuks läheb kuskil Harjumaa piiril siis on muidugi käest kinni tselluloosiseltskond harku jõe kaldal koitu laulmas. Vbla Sompasse siis saaks, seal saab autonoomse E välja kuulutada.
              P.S ehitada saab muidugi ainult siis, kui EKRE valitsuses.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust

                Selle nimbyga Eestis ei saa tehtud tuuleparkigi merre 5km kaugusele, sest, et mul on PS õigus vabale merevaatele. Kõik võivad praegu muidugi toetada abstraktselt, sest äkki on järgmine arve 20 euri vähem, aga kui planeeringuks läheb kuskil Harjumaa piiril siis on muidugi käest kinni tselluloosiseltskond harku jõe kaldal koitu laulmas. Vbla Sompasse siis saaks, seal saab autonoomse E välja kuulutada.
                P.S ehitada saab muidugi ainult siis, kui EKRE valitsuses.
                Ma tulin siia umbes sama vastust kirjutama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

                  Eelmine kord polnud ka head kriisi, millest kinni hakata. Seekord avalikkuse toetus palju suurem.
                  iga kriis saab kord läbi ja siis vaadatakse, mis reaalselt tehtud saab. ka eelmisel korral oli suur majanduskriis, julgeolekukriis, Gruusia sõda, NordStream, Ukraina talved, Ignalina sulgemine jne.



                  mis puutub nüüd sellesse tänasesse kokkuleppesse, siis... kas ühistutele esitatavad gaasiarved, mis siis korterite peale laiali jagatakse, kuuluvad ka meetmete alla? näiteks juhul, kui ühistu kütab tervet kortermaja gaasiga. või hakatakse küttega üldse eraldi tegelema?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                    Hoia oma hobuseid. "Eesti võib saada tuumajaama" on selline Mangilik horoskoobi lauseehitus kus ükskõik millise outcome'i puhul on lause ikka tõene. Ja kui selle plaaniga edasi minnakse, siis Varro kutsub oma raffa kokku, sest tuumaenergia on saatanast!
                    Eks ta natuke selline Barnum statement küll ja ega ma ka reaalselt seda ei usu, et ära tehakse, aga vähemalt räägitakse. Asi seegi.

                    Ei usu et see väga Varro teema on. Pigem rohelised, erinevad keskkonna ja kliimaaktivistid selle taga. Suuresti käib see Kremli rahastuse eest kusjuures, kes teevad ohtralt lobitööd, et kogu EU ikka vene gaasist söltuks. Mulle ei jöua üldse kohale kuidas saab nii loll olla, et stabiilsed energiaallikad kõigepealt körvaldada ja siis umbes hiljem vaatab kuidas selle taastuvenergia megavolatiivsust lappida. Et noh palka saad täpselt niipalju kui Gamestonk parasjagu on ja kui jääb puudu küsi naiselt. Veits retarded ju.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Hiiumaale tahetakse ju juba tükk aega meretuuleparki teha, 12km rannast. Jube sõda käib kohalike poolt selle vastu. Mul on ka paar tuttavat (eks)hiidlast, kes sellest teemast rääkides leili lähevad, kuigi ma ei ole lõpuni aru saanud, et miks. Kasper äkki selgitab?

                      https://arileht.delfi.ee/artikkel/87...mata-hiiumaale

                      Ligi 20 aastat Ristna Paradiisirannas turismiäri ajanud Paap Kõlar avaldas paar aastat tagasi Õhtulehes arvamust, et tuulepargi rajamine tähendaks Hiiumaale sotsiaalset katastroofi. Inimesed on Kõlari sõnul sunnitud jätma maha oma kodud, kinnisvara väärtus ja turism langeb ning saarele jäävad ainult tuuleenergia arendajatele ustavad inimesed. “Kokkuvõttes oleks Hiiumaaga lõpp,” tsiteeris Õhtuleht ettevõtjat.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                        Hiiumaale tahetakse ju juba tükk aega meretuuleparki teha, 12km rannast. Jube sõda käib kohalike poolt selle vastu. Mul on ka paar tuttavat (eks)hiidlast, kes sellest teemast rääkides leili lähevad, kuigi ma ei ole lõpuni aru saanud, et miks. Kasper äkki selgitab?

                        https://arileht.delfi.ee/artikkel/87...mata-hiiumaale
                        Taanis, UK's, Saksamaal, BeNe riikides on räige sotsiaalne katastroof, sest meres on tuulikud. Täis nimby ikka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                          Hiiumaale tahetakse ju juba tükk aega meretuuleparki teha, 12km rannast. Jube sõda käib kohalike poolt selle vastu. Mul on ka paar tuttavat (eks)hiidlast, kes sellest teemast rääkides leili lähevad, kuigi ma ei ole lõpuni aru saanud, et miks. Kasper äkki selgitab?

                          https://arileht.delfi.ee/artikkel/87...mata-hiiumaale
                          Seesama kõlar, kes aedu ehitab randa, et kui inimesed randa pääsevad, siis järgneb sotsiaalne katastroof hiiumaal.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Kevadel polnud peenraha, et hoida Kadriorus paraadvormis auvalvet ja saadeti orkester laiali. Ja nüüd võlutakse 380 mil mürskude jaoks välja? Mis siis 10 aasta pärast kellelegi edasi annetatakse. Ja siis saetakse õpetajata/päästjate/politseinike palgatõusus sente pooleks.

                              Börsielekter makstakse kinni mingist maast, samas kui kaugkütte peal elavad lastakse tuimalt üle. Ja need, kes on eelnevalt fiks paketiga börsist kõrgemat hinda maksnud. Kui peaks tulema mingi masu/pupu jälle ja mu kolmas sammas perse lendab, kas siis pannakse ka indeksile hinnapõhi ette või antakse kogu raha ikka tagasi?

                              Üldse kogu see meetmete pakett lõhnab veits selliselt "valid oravad, saad sotsid".
                              Mida ma oleks tahtnud näha - toetatakse reaalselt neid, kes seda vajavad oma elujärje pärast, mitte neid, kes kõige kõvemini kisavad.

                              Kommentaar


                                Ot kel näiteks uuest aastast fix pakett 15 senti kwh, siis ka kompenseeritakse see 3 senti?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X