320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

    Lased end isiklikust vihast Kaja Kallase vastu veidi liiga hullult mõjutada ja seetõttu tunduvad kõik tema otsused ja väljaütlemised halvad. Mulle tundub mõistlik, et Eesti riik ei kuluta 2,7 miljonit turniirile, millega samal ajal toimub teine kõrgema klassiga turniir.
    hooaja vältel on 250k turnad alati mõne muu turnaga (250, 500, 1000) samal ajal

    Suht raske oleks saada 250k turnat ilma, et ühtegi teist samal nädalal poleks. Vb sel ajaperioodil mil seda hiina swingi vanasti mängiti oleks selline võimalus, aga see on hooaja lõpus mil WTA mängijad panevad juba bikini pilte insta storysse.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

      EKREt pead valima.
      Nendega liituma itta?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Kaja mängib Kõlvartile palle ette?

        https://sport.postimees.ee/7455574/t...ona-valitsusel

        Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

        Lased end isiklikust vihast Kaja Kallase vastu veidi liiga hullult mõjutada ja seetõttu tunduvad kõik tema otsused ja väljaütlemised halvad. Mulle tundub mõistlik, et Eesti riik ei kuluta 2,7 miljonit turniirile, millega samal ajal toimub teine kõrgema klassiga turniir.
        leidub ka inimesi, kes alati kiidavad takka, kui Kaja suu lahti teeb. ootaks nüüd tõesti, et päästjad saaks 3 aastat 500 preemiat peo peale. kui muid reformile sobimatuid kulutusi koomale tõmmata, võiks seda summat suisa mitmekordistada.

        Kommentaar


          Algselt postitas El President Vaata postitust
          leidub ka inimesi, kes alati kiidavad takka, kui Kaja suu lahti teeb. ootaks nüüd tõesti, et päästjad saaks 3 aastat 500 preemiat peo peale. kui muid reformile sobimatuid kulutusi koomale tõmmata, võiks seda summat suisa mitmekordistada.
          Sa ju tegelikult saad aru, et see oli näide iseloomustamaks summa suurust, mitte lubadus 500 eurot peo peale maksta?

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

            '

            Sul elus muidu kõik hästi hetkel?

            ​​​​​​
            Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

            Lased end isiklikust vihast Kaja Kallase vastu veidi liiga hullult mõjutada ja seetõttu tunduvad kõik tema otsused ja väljaütlemised halvad. Mulle tundub mõistlik, et Eesti riik ei kuluta 2,7 miljonit turniirile, millega samal ajal toimub teine kõrgema klassiga turniir.

            Aitäh sõbrad siiralt, et te muretsete, aga nagu natukene mu viimasest lõigust aimdu võib saada, siis ma ei süvenenud sekunditki sellesse teemasse peale pealkirja ja 3 lause ning tootsin lihtsalt esimest pähetulevat sousti (mida ma ka varjata ei püüdnud). Kaja Kallas on räigelt vastumeelne muidugi sellegpoolest.

            Foorum on muidu ikkagi väga vaikne siiamaani peale neid jamasid, aga näed piisas sellest ühest rantimisest ja juba on terve lehekülg postitusi.



            Kommentaar


              Mulle jäi hoopis Põlluaasa põnev idee silma. Et võiksime hakata oma loodust hävitama ja inimesi sandistama:
              Tänases ülipingelises ja ohtlikus geopoliitilises olukorras, kus Venemaa sõjaähvardused ja agressioonid on tekitanud vajaduse tõsta järsult kõikide Euroopa riikide kaitsevõimet, tuleb ka Eestil väga tõsiselt mõelda, mida saame ära teha enda kaitsevõime ja julgeoleku parandamiseks.

              Kommentaar


                Kas miinidest imbub miskit toredat pinnasesse?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Ma ei tea, kes Kaja Kallast küll nõustas selle postituse kirjutamisel, aga Anett Kontaveidi osalemise teema sissetoomine oli küll nagu iseendale maamiini jalge alla asetamine. Piisab vaid ühest ajakirjaniku kõnest Kontaveidile, kus ta teataks, et "Väga hea meelega mängiksin Tallinna WTA turniiril" ning ongi Kallasel jalad alt tõmmatud. See, et Kontaveit eelmisel aastal Moskvas mängis ei oma tänasel päeval mingit tähtsust. Eelmisel aastal ei olnud ju Tallinas WTA turniiri eks ole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Kas miinidest imbub miskit toredat pinnasesse?
                    Täpset statistikat ei tea, aga suurusjärgud on umbes sellised, et 80% + miinide tõttu vigastatutest ja surnutest on tsiviilisikud, valdavalt lapsed. Teatud asupaigad jäävad ka pärast sõda aastakümneteks keelatsoonideks, sest kõiki miine üles ei leia.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lenc Vaata postitust
                      Ma ei tea, kes Kaja Kallast küll nõustas selle postituse kirjutamisel, aga Anett Kontaveidi osalemise teema sissetoomine oli küll nagu iseendale maamiini jalge alla asetamine. Piisab vaid ühest ajakirjaniku kõnest Kontaveidile, kus ta teataks, et "Väga hea meelega mängiksin Tallinna WTA turniiril" ning ongi Kallasel jalad alt tõmmatud. See, et Kontaveit eelmisel aastal Moskvas mängis ei oma tänasel päeval mingit tähtsust. Eelmisel aastal ei olnud ju Tallinas WTA turniiri eks ole.
                      Valdo. Kokkuvõttes, konnatiik ja inimestevahelised suhted, kas oli kajal vaja end sellesse mässida? Ju siis.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                        Mulle jäi hoopis Põlluaasa põnev idee silma. Et võiksime hakata oma loodust hävitama ja inimesi sandistama:
                        https://epl.delfi.ee/artikkel/959255...-jalavaemiinid
                        Muretseda tuleb CO2 neutraalsed elektritankid
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Ehitada tuleb taas suur-suur kannel. Siis saab vastase surnuks laulda.
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

                            Täpset statistikat ei tea, aga suurusjärgud on umbes sellised, et 80% + miinide tõttu vigastatutest ja surnutest on tsiviilisikud, valdavalt lapsed. Teatud asupaigad jäävad ka pärast sõda aastakümneteks keelatsoonideks, sest kõiki miine üles ei leia.
                            Seda jah (Henn vist vaatas mingit filmi a la tv3+ pealt).
                            See looduse hävitamine aga tekitas/b küsimuse.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

                              Sa ju tegelikult saad aru, et see oli näide iseloomustamaks summa suurust, mitte lubadus 500 eurot peo peale maksta?
                              kui päästjad seda ei saa, siis miks mitte tennisele anda? mis need päästjad siia üldse puutuvad?

                              sellised "iseloomustavad näited" on puhas demagoogia.

                              Kommentaar


                                Ah-jaa, mis tennist puudutab, siis inimesed ikka on ühed pupu-jukud - tuleb vaid lasta a la Pullekal või kellegil kirjutada faktipõhine artikkel, et naiste tennis pole sport ja sekiga on Bolti kuller 2,7 milliga eestvedaja kodu trotuaari äärel ootamas.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X