320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    viin ja aspiriin

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      valus on

      mis võiks aidata?
      Oleneb, kust sul valus on.

      Kui on üleüldine valu, siis külm õlu ja uuesti magama.
      Kui pea valutab, siis aspiriin.
      Kui kõht on valus, siis kaks pakki Smectat.
      Kui perse on valus, siis hakka Mehhanisaatori sõbraks ja tambi peded ära.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Kui perse on valus, siis hakka Mehhanisaatori sõbraks ja tambi peded ära.
        ei no see nali oli küll ebakohane. saad ka molli, nigu ma!

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          ei no see nali oli küll ebakohane. saad ka molli, nigu ma!
          Kui sa tähele pole pannud, siis mina olen pidevalt Mehhi ees pugenud. Ütlesin, et ta on tugevam kui Chuck Norris ja nüüd, et ta on pedetampija ja nii edasi. Ma olen lihtsalt nii nõrk, et ma juba eos proovin probleeme vältida

          Kommentaar


            mhmh, pärast lööd mehe käärlöögiga 10 meetri pealt ära. ja avad õlle.

            Kommentaar


              ma arvasin et dannar, sa oled ikka selleks ajaks surnud, tra ta teab ju kus sa elad ja millega ning kuhu sa sõidad

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                ma arvasin et dannar, sa oled ikka selleks ajaks surnud, tra ta teab ju kus sa elad ja millega ning kuhu sa sõidad
                dannar on vist juba oma õppetunni ära saanud.

                Kommentaar


                  Pärast poole 10ni kestnud tööpäeva hakkasime võtma. Võtsime ja võtsime kuni lõpuks klubi poole minema hakkasime...Väljas veel rüüpasime pisut ja rohkem nagu ei mäletagi selgelt midagi.

                  Igatahes sõber hommikul valgustas mind juhtusnust..

                  Kluppi mind sisse ei lastud sest olin väidetavalt liiga täis olnud. Sõbral oli pilet ja müüs selle 50EEK + 2 burksi eest maha. Samal ajal kui ta burkse ootas olin mina kettinud seal kõrval. Siis olime kodupoole tagasi tatsama hakanud. Sellest mäletan seda et vähemalt 2-3 korda kukkusin selili. Pea on veitsa lõhki sellest ja küünarnukid katki. Ja siis oli ment taskulambiga pildistamaa hakanud mind ja tahtis jaoskonda ära viia. Sõber suuts tüübi ära rääkida ja lubas mind koju lohistada.

                  Mingi aeg siis ärkasin üles endal pluus seljas. Lina, padi ja põrand voodi kõrval oli mingit jama täis.

                  Kommentaar


                    Kõige rõvedam pohm ei ole, aga jälestusväärselt raske.

                    Kommentaar


                      saa jalka ajaks terveks

                      Kommentaar


                        Pole eriti siia sissekandeid viitsind teha,aga tänane pohmakas on peris räige, aga mida paremat ikka loota, kui jood segamini jäägrit,strohhi(seda vikatit eriti palju ei julgend juua,peale kahte pitsi akkas juba rämedalt sakkima) ja Laua viina,aaa ja Lauakale oli pealejoogiks smirnoff(soovitan soojalt, väga mõnus pealekas).

                        Ommikul proovisin odeka(ühe lonksu, nii, et ärge pidage mind parmuks) ka ära mingi apelsini maitseline oli, aga ütleme nii,et enam ei kipu seda proovima, ikka on veel mingi sitane maitse suus.

                        Ma üritan omme ka sissekande teha.
                        Suhkruhaige

                        Kommentaar


                          ütleme nii, et hindan seda võimatuna, aga üritan

                          edit:cannule

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Milanista Vaata postitust

                            Ommikul proovisin odeka(ühe lonksu, nii, et ärge pidage mind parmuks) ka ära mingi apelsini maitseline oli, aga ütleme nii,et enam ei kipu seda proovima, ikka on veel mingi sitane maitse suus.
                            Daiboh. Ükskord sai ka mängu 'Kes on kana' piires klõmm ära pandud. Pärast olid nädal aega ebameeldivad krooksud.

                            -e- ja ega see millimallika pauk ka kuigivõrd meeldivam ei ole
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              sardellid sibavad ja aknad ainult jooksid
                              rsk
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Okei,lubasin ju täiendada, kui mingi normaalne pohmakas tuleb, aga poleks uskund, et nii HULL.Sümptomid:Peavalu(TÜRa kuidas tuikab) ,ülekehaline värisemine(pole kunagi nii hullu värisemist olnud, see on lihtsalt jube,nagu oleks omadega Artikasse jõudnud aint lühkarite ja T-särgi väel),Janu(jõin just poolese ploomi mahla,ühe mingi pooliku rotisiidri, mingit õunamahla ja 2 liitrit vett) ja maomahlad tulevad ka üles.
                                Suhkruhaige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X