320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minu halvematel päevadel on nii, et kui laupäeva öösel vastu pühapäeva lõpetan joomise - siis jumala kaineks saan alles esmaspäeva lõunaks...
    pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

    Kommentaar


      Ai ai ai, segi on mu maailm, ai ai ai segi on mu pea! Nii sassis kõik!

      Kommentaar


        Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
        Kuidas siis seisud Härrastel on? Kes kui palju jõi siis? Kuulaks lugusid?
        eile jõin siis mingi liitri kanti brändit, täpset kogust on raske öelda, no kindel on et 0-7se jõin korteris enne kuuse alla ning baari minekut ja baarist tulles 0,5 st pool, aga baaris läks ka sama rada 3korda 8 cl mäletan et oli ikka, siis paar pokaali shampi ka ikka nagu kombeks. hommikul olin täis, nii et voodist ei saand püsti ja kui sain lõpuks siis oleks parketi peale perseli lennanud. terve päeva vvõtsin väikeste lonksudega värskat, seda kulus nii 3 liitrit. suitsu teha ei julgenud. lõpuks kui tegin kella nelja aeg, oleks ka perseli lennand maja ette. aga siis asi ka tahenes ja poldki nii hull olukord, peavalu või miskit sihukest poldki, ainult katus sõitis, see vist vererõhust. lõpuks sõin juba kartuli salatitki. ja tõe huvides olgu öeldud, et läks napilt, peaaegu oleks täna ka jooma hakanud, sest kõik jõid. seekord pääsesin.

        Kommentaar


          Mul seekord läks, siis vanakas sisse, õlle ja pits viina.. noh shampust kah. Minujaoks oli see natukene liiast ja paha on olla siiani..:/ ei joo enam kunagi seda vanaka solki. joon ainult õlle

          Kommentaar


            õlu õlu õlu õlu õlu õlu õlu šhampus õlu õlu õlu õlu

            ja hommikul oli väga hea olla
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              See on hea otsus. Kadestan sind, et ise sellist teed ei valinud.

              Aga kuulge.. öelge kas ma olen idioot, et minuarust Saku On Ice hea? Eile jõin seda Alecoqi mingit, see oli küll pask.

              Kommentaar


                carriba rumm, sampust, viinakoksi, palju kohvi, rummikoksiga lõpetasin
                ja täna hommik algas jäägriga ja 5 õllega
                kuskil 8 paiku õhtul olin suremise äärel, kuid üks kerge koks kergendas seda ja 10 paiku joodud õlu tegi oma osa samuti hästi.
                seega on nüüd suht hea, aga und ei ole nje gramm
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  See on hea otsus. Kadestan sind, et ise sellist teed ei valinud.

                  Aga kuulge.. öelge kas ma olen idioot, et minuarust Saku On Ice hea? Eile jõin seda Alecoqi mingit, see oli küll pask.
                  Saku Ice on hea. Tartu omadest Premium üle kõige. Aga no esimene reegel et vali hele õlu, sest millegi pärast nimetatakse mingit tumedalt lörri ka õlleks osades seltskondades.

                  Kommentaar


                    valisin Evenile sarnase tee, õlle oli vahetatud rummiga
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      ahvid, krt ma ei suutnudki panustada adekvaatselt meie nokiasse, vaid 2 klaasi veini ja klaas shampust .
                      Kui kõik kenasti läheb siis teisipäeval kella ühest öösel hakkan mina uut aastat vastu võtma, kellele plaan sobib andku teada .

                      Kommentaar


                        paar klaasi veini, old captain, 2 mohiitot, natuke jäägrit ja mingi sampus mille nime ei suutnud välja enam lugeda.

                        Kommentaar


                          alustasin 2 õllega
                          siis tekiila, mille vahele timmisin õlut
                          siis viina, mille vahele timmisin samuti õlut
                          siis oli uni
                          nüüd on vituks sitt
                          nagu tõsiselt, kui ma veel pean ühe korra aevastama, siis ma kardan, et pea lendab õhku

                          head pohmaka rohtu palun. millega teie oma peavalu minema viite or smth
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            head pohmaka rohtu palun. millega teie oma peavalu minema viite or smth
                            marineeritud tomat. NB enne marineerimist eemaldada need kestad või kiled vms. See 2sec mis kulub ühe tomati söömiseks on päris inimese tunne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              alustasin 2 õllega
                              siis tekiila, mille vahele timmisin õlut
                              siis viina, mille vahele timmisin samuti õlut
                              siis oli uni
                              nüüd on vituks sitt
                              nagu tõsiselt, kui ma veel pean ühe korra aevastama, siis ma kardan, et pea lendab õhku

                              head pohmaka rohtu palun. millega teie oma peavalu minema viite or smth
                              aspiriin ja paljupalju vett. Ära tomateid nüüd küll pohmas peaga marineerima hakka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                alustasin 2 õllega
                                siis tekiila, mille vahele timmisin õlut
                                siis viina, mille vahele timmisin samuti õlut
                                siis oli uni
                                nüüd on vituks sitt
                                nagu tõsiselt, kui ma veel pean ühe korra aevastama, siis ma kardan, et pea lendab õhku

                                head pohmaka rohtu palun. millega teie oma peavalu minema viite or smth
                                Joo peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X