320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Milanista Vaata postitust
    Sorry for dubstepping

    700cl Captain morgan- Kahe peale

    Wtf sellest ei oleks küll nüüd tohtinud pohmakat tulla
    coca-cola (suhkur)?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      parim pohmakarohi on C-vitamiin otse veeni.
      ilma naljata
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas Milanista Vaata postitust
        Sorry for dubstepping

        700cl Captain morgan- Kahe peale

        Wtf sellest ei oleks küll nüüd tohtinud pohmakat tulla
        haha ma tean mida sa tunned, täna rahulik 3-4 õlle ja o,3 viskit, kui pohmakas tuleb lähen närvi.

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          parim pohmakarohi on C-vitamiin otse veeni.
          ilma naljata
          Veeni pole süstinud, aga minu kogemusel põhjal ka C-vitamiin aitab. Juba enne joomist sisse võtta kui meeles on.

          Kommentaar


            olin aastaid tagasi haiglas t66l ja korra sai t66le tuldud suurema pohmakaga
            valve6de m2rkas mind, ytles, et: "tule, ravime su terveks"
            2 ampulli C-vitamiini otse veeni ja 20 minuti p2rast olin uus inimene
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              peaparanduseks 2 õlle sees ja bors
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Vöäkk, viimane kord, kui ma joon alkoholi segamini. Pea lõhub jubedalt. C-vitamiin pole seni ka väga aidanud

                Kommentaar


                  Algul oli rumm, siis viin, siis siider, siis õlu, šampus ja muud kirevad kotkeilid.

                  ilm on ilus

                  Kommentaar


                    ilm on sama sitt kui enesetunne

                    Kommentaar


                      Nii jõhkrat peavalu nagu täna hommik ei ole ma veel kogenud. Kusjuures pruugitud sai õlut ja ei mingeid erilisi solke segamini.
                      Karikavõidu tähistamine pole nõrkadele.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Nii jõhkrat peavalu nagu täna hommik ei ole ma veel kogenud. Kusjuures pruugitud sai õlut ja ei mingeid erilisi solke segamini.
                        Karikavõidu tähistamine pole nõrkadele.
                        Need õllepohmad kipuvadki vahest kõige jubedamad olema.

                        Kommentaar


                          Kolm õlut ja siis terava peale. Ärge olge rumalad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            olin aastaid tagasi haiglas t66l ja korra sai t66le tuldud suurema pohmakaga
                            valve6de m2rkas mind, ytles, et: "tule, ravime su terveks"
                            2 ampulli C-vitamiini otse veeni ja 20 minuti p2rast olin uus inimene
                            Sebi palun mulle pliiiz

                            Tegin eksperimenti, jõime sõpradega kõik ära 5 liitrit kanget õlut- EI korda enam sellist asja
                            Suhkruhaige

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                              Sebi palun mulle pliiiz

                              Tegin eksperimenti, jõime sõpradega kõik ära 5 liitrit kanget õlut- EI korda enam sellist asja
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                No oli mõte mängida edward käärkäse,aga kehavedelike väljalaskmine tundus problemaatiline,nii,et see arenes selleni,et leiliruumist ei tohi ennem lahkuda kui 2 l ballloon läbi pole,ilmselgelt keegi ei suutnud sõna pidada.Igastahes hommikul mega hangover,tappev peavalu,eelmisest päevast massiivsed mäluaugud ja millegi pärast suutsime me tsikiitad ka kohale kutsuda,kelle ees sai end kõvasti häbistatud.
                                RUMAL ALKOHOL!
                                Suhkruhaige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X