320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegin Moderna siis kaks nädalat tagasi. Õlg oli valus kaks päeva, lisaks magasin veidi rohkem. Muud polnud sittagi viga.

    Kurat, nädal tagasi oli vist. Mäluga on sitaks läinud!

    Kommentaar


      Nädal tagasi lasin Janssenit teha. Järgmine päev oli maha visatud, enesetunne väga halb ja palavik. Läks ülejärgmiseks päevaks üle. Mitte kuidagi ei muuda see minu arvamust, et vaktsineerida tuleb! See on ainuke viis olukorra normaliseerumiseks. Kui selleks on vaja 24-48h kannatada, siis võrreldes pikemate mõjudega ilma vaktsineerimata, on see nohu (!). Sotsiaalne vastutus vs "mina olen maailmanaba" suhtumine.
      Pärnu JK Poseidon

      Kommentaar


        Algselt postitas jonman25 Vaata postitust
        . Kui selleks on vaja 24-48h kannatada, siis võrreldes pikemate mõjudega ilma vaktsineerimata, on see nohu (!)
        ja kuidas on hetkel kogemused vaktsineerimise pikaajaliste mõjude koha pealt? - ei ole ju. Samal põhjusel nagu sina teed võib ka teine inimene mitte teha, kuna vaktsiini pikaajaline mõju ei ole teada. Loomulikult ei nõiu, et need mõjud olemas olla võiks.

        Kommentaar


          Sotsiaalne vastutus vs "mina olen maailmanaba" suhtumine.
          Inimesed surevad, inimesed saavad tugevaid tervisekahjustusi viirusest, majandus kannatab, vaimne tervis kannatab, stressitase on over-the-roof.
          See kõik on peaaegu täielikult välditav. Mis aitab? Vaktsineerimine.
          Pärnu JK Poseidon

          Kommentaar


            Janssen & chill ka tehtud, tuleb tõdeda Twitteri tarkust.

            Kommentaar


              Kui vaktsineerimine aitab sinu stressitaset vähendada, siis igati sobib ju antud teema. Samuti pakutakse "kommi" vabatahtliku vaktsineerimise eest. Ja litid seda asja nüüd iga aasta sisse ja mängid lotot. Hea küll saad oma passis ja saad reisida ning kui see on tähtsis, siis loomulikult osale ja kui katseid on juba palju, siis küll neil praegu vastastel ka kergem vaksineerida.

              Vaata kui sul midagi juhtub, siis riiki sinu sotsiaalne vastutusvõime absoluutselt ei koti.

              Kommentaar


                Kiip 423 569 over and out.
                Pärnu JK Poseidon

                Kommentaar


                  Ma tegin paari kuu eest antikeha testi, mis osutus positiivseks (üle normväärtuse antikehade näit, aga samas mitte ka väga kõrge). Eelneva poole aasta jooksul tehtud kaks covid-testi olid negatiivsed. Ametlikult pole covid-19 seega põdenud. Kas ma peaks tegema ikka kaks süsti või piisab ühest? Esimene pfizer on juba sees.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    Ma tegin paari kuu eest antikeha testi, mis osutus positiivseks (üle normväärtuse antikehade näit, aga samas mitte ka väga kõrge). Eelneva poole aasta jooksul tehtud kaks covid-testi olid negatiivsed. Ametlikult pole covid-19 seega põdenud. Kas ma peaks tegema ikka kaks süsti või piisab ühest? Esimene pfizer on juba sees.
                    Küsi perearstilt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Küsi perearstilt.
                      eks ma küsisingi. muidugi soovitas teise süsti ka teha igaks juhuks. ja muudmoodi ei saa rohelist märki rinda, et vabalt ringi vandersellida. antikeha teste võib teha rohkem oma lõbuks praeguse seisuga. meedikud ja riik ei oska selle infoga veel eriti midagi peale hakata.

                      Kommentaar


                        No lase Johnson teha, seda on nagunii vaid 1 vaja.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                          No lase Johnson teha, seda on nagunii vaid 1 vaja.
                          Loe, tal on I Pfizer juba olemas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas El President Vaata postitust
                            Mu kunagine perearst tavatses iga häda kohta öelda, et see tuleb närvidest.
                            No, siis ma loodan, et peale Laupäeva õhtut asi paraneb

                            Kommentaar


                              Kallid filoloogid, kas antikehade negatiivne test on kehapositiivsus?

                              Kommentaar


                                Mul söber elab ühetoalises elukaaslasegakoos ja naine pödes paar kuud tagasi möödukalt läbi. Söber tegi ka nüüd antikeha/geeni testi ja muhvigi polnud. Müstika
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X