320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Mönuga ei saagi ju vaielda, ta on kommunikatsiooni öppind!
    Huvitav oleks kohe kommunikatsiooni õppinud mõnu käest küsida, et mis tunne on - aastaid õpid ja rabad, et saada tõsiseltvõetavaks ajakirjanikuks, kes töötaks tõsiseltvõetavas meediamajas ja avaldaks tõsiseltvõetavaid kirjatükke....aga ühtäkki avastad end töötamas meedia heaks, mille klikituimaks artikliks on intervjuu tõelise staari ja arvamusliidri MAAG Hannes Vanakülaga....

    Kommentaar


      Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
      Huvitav oleks kohe kommunikatsiooni õppinud mõnu käest küsida, et mis tunne on - aastaid õpid ja rabad, et saada tõsiseltvõetavaks ajakirjanikuks, kes töötaks tõsiseltvõetavas meediamajas ja avaldaks tõsiseltvõetavaid kirjatükke....aga ühtäkki avastad end töötamas meedia heaks, mille klikituimaks artikliks on intervjuu tõelise staari ja arvamusliidri MAAG Hannes Vanakülaga....
      Püha püss, kuidas ma Plasticu nüüd nii rikki ajasin.

      Aga ma täpsustaks siin ühe asja, et Mõnu pole kunagi kommunikatsiooni õppinud

      Kommentaar


        Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
        Huvitav oleks kohe kommunikatsiooni õppinud mõnu käest küsida, et mis tunne on - aastaid õpid ja rabad, et saada tõsiseltvõetavaks ajakirjanikuks, kes töötaks tõsiseltvõetavas meediamajas ja avaldaks tõsiseltvõetavaid kirjatükke....aga ühtäkki avastad end töötamas meedia heaks, mille klikituimaks artikliks on intervjuu tõelise staari ja arvamusliidri MAAG Hannes Vanakülaga....
        pohhui, füüri viskab ju peale

        Kommentaar


          Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
          tõelise staari ja arvamusliidri MAAG Hannes Vanakülaga....
          Kui ma algul nime nägin, siis mõtlesin, et nunuh - hakatakse taimedest ja uraanist rääkima vms. Aga hoopis toodi mängu lapse kasvatamise näide ja see nüüd oli tore üllatus.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas käbi Vaata postitust
            Ivanka? Krt ole, kes sa oled aga nahhui neid lihttöölisi kohvikutes vaja nssida on??? https://arileht.delfi.ee/artikkel/94...d-teenindajaid
            Ma loodan (ja usun), et siit tuleb see Gruusia restorani keiss vol 2

            Kommentaar


              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
              Muidugi see meelevaladus on päris vahva küte, kutse "massilisele kodanikuallumatusele", "Sparta ruulzz", "uus vabadusvõitlus".
              Mis siin salata, korraldajatele jääb see nende triumfiks, ei uskunud sellise ilmaga nii suurt rahvahulka, aga oli tajuda võimsat korralduslikku ettevalmistust.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ehk lihtne mõtteharjutus.

                Meediamaja teeb suure juhendi, et kuidas käsitleda koroonakriisi. Kõik punktid, et kellele sõna anda, kellele mitte jne.

                Ja siis see lekib kuhugi.

                Mis siis saab?
                See muidugi veits kurb, et asja iva ei olnud ju üldse, keda peaks tsenseerima või mitte, vaid kuidas selliseid asju pealkirjastada. Et on vaks vahet, kas pealkirjastad selle "meedikute ja teadlaste ühispöördumine", jättes mulje legit asjast, mille taga teema tippkompetents, või nt "Osa hambaarste ja meditsiini valdkonna väliseid teadlasi leiab, et sotsiaalne survestamine tuleks lõpetada".
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Algselt postitas vtp Vaata postitust
                  See muidugi veits kurb, et asja iva ei olnud ju üldse, keda peaks tsenseerima või mitte, vaid kuidas selliseid asju pealkirjastada. Et on vaks vahet, kas pealkirjastad selle "meedikute ja teadlaste ühispöördumine", jättes mulje legit asjast, mille taga teema tippkompetents, või nt "Osa hambaarste ja meditsiini valdkonna väliseid teadlasi leiab, et sotsiaalne survestamine tuleks lõpetada".
                  Pealkiri on muidugi full retakas. Järgmisena tulevad samamoodi õpetajad, sest kogu riigi peale leitakse ikka paarkümmend, kes on nõus allkirja andma.

                  Plastic westonsil meenutab mulle veidi naissõbra sõbrannat, kes saadab talle pidevalt mingeid meeletuid voice'e, need kestavad mingi 20 minutit ja point seal on umbes selline, et "ma olen vist paks", aga selle ees, ümber, peal ja all on emotsionaalselt ülesköetud jauru.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                    Plastic westonsil meenutab mulle veidi naissõbra sõbrannat, kes saadab talle pidevalt mingeid meeletuid voice'e, need kestavad mingi 20 minutit ja point seal on umbes selline, et "ma olen vist paks", aga selle ees, ümber, peal ja all on emotsionaalselt ülesköetud jauru.
                    Kui te siin foorumis jaurate niimoodi, siis küll te saadate neid voice päriselus ka. See pole ju mingi saladus, et te IRL mingid lähedased tuttavad vms olete ja foorumis vb ei näita välja seda.

                    Kommentaar


                      Teen ennustuse. Praegu EKRE jne promob ravina ivermektiini. Varsti peaks lõppema uute ravimite testid. Kui need välja tulevad, siis tuleb raudselt jutt neilt, et need ei tööta, sisaldavad kiipe jms.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Pealkiri on muidugi full retakas. Järgmisena tulevad samamoodi õpetajad, sest kogu riigi peale leitakse ikka paarkümmend, kes on nõus allkirja andma.

                        Plastic westonsil meenutab mulle veidi naissõbra sõbrannat, kes saadab talle pidevalt mingeid meeletuid voice'e, need kestavad mingi 20 minutit ja point seal on umbes selline, et "ma olen vist paks", aga selle ees, ümber, peal ja all on emotsionaalselt ülesköetud jauru.
                        See on tore kuidas ma sulle koguaeg ette jään muidu. Ma ei tea, mis punkte sa sellega loodad koguda siin. A4 teemaväline tekst lambinäidete ja viidetega mulle, “kuidas sa tegelikult ei viitsi jaurata” (ära siis jaura vms?) ja oma eksnaistele ja ma ei tea millele. tore, et ma sulle nii hinge pugenud, vist? Üheski postituses minule viitamata ei saa jätta…

                        Sa meenutad mulle seda venda, kes räägib avalikult koguaeg, kuidas ta on ilge kepivend, aga tegelikult on pede. Imelik nagu igas postituses minule keskenduda, samal ajal “tegelt mul plasticust pohh” ette ja taha tatistades. Veidi creepy

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Kui te siin foorumis jaurate niimoodi, siis küll te saadate neid voice päriselus ka. See pole ju mingi saladus, et te IRL mingid lähedased tuttavad vms olete ja foorumis vb ei näita välja seda.
                          Ei ole mingid lähedased tuttavad. Olen paar x westonsile kutsunud, aga ta ei tule!

                          Kommentaar


                            Aga ma täna siiski jaurata enam ei viitsi, olen sellise “kord nädalas” graafikut üritanud tekitada!

                            Kommentaar


                              Kõigil närvid läbi siin? Papa Darwini elutöö canceldamisel on tagajärjed, aga kõikidele tarkadele kipub see ikka ja jälle suure üllatusena tulema...

                              Kommentaar


                                Sealt tuleb kindlasti täiesti Fire content.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X