320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
    5% 0-11 aastastest lastest on vaktsineeritud. Varem nagu alla 12a ei olnud lubatud. Kas mingi pööre toimunud?
    Ma näen, et 2,4 %, aga ilmselt mingid meditsiinilised põhjused miks kindlasti oli vaja vaktsineerida. Juhtumi põhiselt ikka tehakse erandeid.

    Kommentaar


      seal oli soo kaupa eraldi välja toodud 2,4+2,4 , aga ju siis

      Kommentaar


        Algselt postitas kyps Vaata postitust
        Ma näen, et 2,4 %, aga ilmselt mingid meditsiinilised põhjused miks kindlasti oli vaja vaktsineerida. Juhtumi põhiselt ikka tehakse erandeid.
        Väljamaal saab. Paljud teevad ja kiibistavad lapsed ka ikka ära.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
          seal oli soo kaupa eraldi välja toodud 2,4+2,4 , aga ju siis
          See matemaatika ei toimi nii. Sel juhul oleks 70-79-aastastest vaktsineeritud 154,5%. Aga muidu hea küsimus, uurin.

          Kommentaar


            % jutt oli õige
            Last edited by purgeenius; 26.10.21, 12:14. Põhjus: .

            Kommentaar


              Terviseamet kohaldas reedel Tallinna spordiklubile Sparta 2000 eurot sunniraha. Sparta spordiklubis ei täidetud terviseameti ettekirjutust, milles kohustati asutust viivitamatult täitma koroonaviiruse ohu tõrjumise nõudeid. Spordiklubi juht Mart Kajari tõdes Delfi Spordile, et sunniraha kavatsevad nad ära maksta.


              Kaua meil passi küsimise nõue juba on olnud?
              Reaalselt tekib õud selle riigi mitte toimimise suhtes.
              Teen tapeeti.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Aga muidu hea küsimus, uurin.
                Uurisin ka veidi. Nagu arvasin siis meditsiiniliste näidustuste korral tehakse erandeid. Sinna lähevad näiteks vähihaiged ja diabeetikud.

                Kommentaar


                  keegi teab mis seis nendega on, kes asja läbi põdenud sümptomiteta ning nüüd ainus tõestus on antikehade kõrge arv? käidi vist halduskohtus ka sellega.

                  suht narr, et 30p tagasi läbipõdenule yritatakse samuti 2 doosi peale suruda

                  Kommentaar


                    1 jannsen teeb ka töö ära.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Ausalt, ma arvan et see päriselt töötaks. Pange mingid push upides grete paiad ja asjad sinna lavale ja saaks julgelt 5-10% süstitud jälle
                      Olen ka nõus, see grupp ositi täis nii lambaid kui veel olla saab, tuleb mängida nende "relvadega".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                        https://sport.delfi.ee/artikkel/9496...ja-vaidlustame

                        Kaua meil passi küsimise nõue juba on olnud?
                        Reaalselt tekib õud selle riigi mitte toimimise suhtes.
                        Alates 26.08.21 ning sellest kuupäevast alates on ka ühe Tartu Ekre-tondi jõusaal seda Põhiseaduse teemat ajanud ja passi ei küsi senimaani.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Õnneks saab see jõusaal peagi trahve hakata maksma, rikkust on palju tänapäeval, mõnus. Burn the cash!

                          Kommentaar


                            kas restoranid jm söögi- ja joogiasutused on plaanis sulgeda või kehtib maskikohustus ainult kinos-teatris, kuhu pääseb niikuinii ainult vaktsineerituna? või ei ole valitsus kõike veel läbi mõelnud?
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Täna juba 40 % positiivsetest proovidest vaktsineeritud. Minu pakkumine, et varsti pannakse statistika kinni mingi imelisee põhjendusega.

                              Töötan asutuses, kus kontorid on nö üle Eesti ja tõesti palju vaktsineeritud haigeid on meil, kes siiski kodusel ravil. Korona tuleb lukuaugust ärge tõmmelge ringi ja pange ka oma vanaemad lukutaha mõneks nädalaks
                              Ganvix!

                              Kommentaar


                                Vaadata on vaja ikka haiglate koormust.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X