320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpalli MM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

    Kuule Totti, kui sa siin ikka edasi tahad elada, siis tee seda vaikselt, mitte igas võimalikus teemas sõimu ja muud lollust tarvitades. Kui pallkorv sind ei huvita, hoia sellest teemast eemale ja lase neil, kes asjast huvitatud, rahulikult arutada. Sama käib su sõbra MLS\'i ja muude toredate meeste(hakatiste) kohta.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

      igastahe Michael Jordan on Dream Teami kapten ja kõik !!!

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

        Kuulge, millal see v2rk seal Indianas pihta hakkab?
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

          Loodan,et ei algagi :P
          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

            29 august

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

              Ma ei mõista see on jalkafännide koht , korvpalli möla võite ajada mujal . põrga Mm on mõttetu sest võitja on teada
              Kas te jalkafännid ei ole unustanud Sooniku ütlust Jalgpall on Töölisklasii , korvpall intelligentne mang. See tõttu olengi korvi vaenulik.
              Ma ei ole rassist aga mina ütleks Soonikule vastu et korvpall on neegrite mäng . Nimetage korpallurid kes siin ka poleks maailma 30 parima pörga seas valge nahavärvusega mängijad .Minu mälu järgi on kanal 2 näidanud filmi \"Miks valged ei oska korvi mängida\"

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

                Minu teada on see siin off-topic ja siin võib rääkida millest tahes- nii et kellele ei meeldi, siis ärge lugege.
                Supplies!

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

                  Originally posted by bomb
                  Ma ei mõista see on jalkafännide koht , korvpalli möla võite ajada mujal . põrga Mm on mõttetu sest võitja on teada
                  1) See on off-topic ehk üldtõlkes Muu kama

                  Kas te jalkafännid ei ole unustanud Sooniku ütlust Jalgpall on Töölisklasii , korvpall intelligentne mang. See tõttu olengi korvi vaenulik.
                  2) Seda ütles Vilba.

                  Ma ei ole rassist aga mina ütleks Soonikule vastu et korvpall on neegrite mäng . Nimetage korpallurid kes siin ka poleks maailma 30 parima pörga seas valge nahavärvusega mängijad.
                  3) Ütleme vaid ühe: eelmise hooajal ebaõiglaselt MVP tiitlist ilma jäänud Jason Kidd. Maailma parim korvpallur hetkel IMHO ning valge. Nowitzky, Nash, Stankovic jne... on ka Top 50 mehed.

                  Minu mälu järgi on kanal 2 näidanud filmi \"Miks valged ei oska korvi mängida\"
                  4) Tegemist oli komöödiaga osades Snipes ja Har(midagi), Ei suuda hetkel üle keele saada.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

                    Originally posted by Martin

                    Minu mälu järgi on kanal 2 näidanud filmi \"Miks valged ei oska korvi mängida\"
                    4) Tegemist oli komöödiaga osades Snipes ja Har(midagi), Ei suuda hetkel üle keele saada.
                    ehk siis orignaalis \"white men can\'t jump\"... ja see tyyp on woody harrelson... igati tegija film!!
                    The other line moves faster.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

                      Film oli hea ja peale korvpalli mängimise ,mida ma ka kaifin ootan ma juba pikemat aega NBA avamist, et saaks Yahoos Fantasyt teha.Üllatava külgetõmbejõuga mäng(Fantasy siis).Kus aga korvpall jalgpallist pikalt maha jääb on publiku perspektiivist vaadates, aga ka see on maitse asi.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

                        Muu loba seas loetege parem see nn \'Dream Team\'i\" koosseis üles, kes neil seekord üldse mängivad.(Keegi vist vahetati jälle välja viimasel hetkel) Aga nagu lähiminevik on tõestanud, mingi NBA 10. või 15. koondis polegi nii löömatu. Leedukad muidugi sel MM-l üldse kaasa ei tee, sest jäid EM-l väga taha.
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

                          E. Brand, A. Davis, B. Davis, M. Finley, R. LaFrentz, S. Marion, A. Miller, R. Miller, J. O\'Neal, P. Pierce, B. Wallace, J. Williams.

                          Suht-koht noor koosseis, kuid samas jube talendikas ka.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

                            Michael Jordan juurde ja ongi valmis

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

                              Jordanit õnneks ei võetud (isiklik ebasümpaatia mul), JW tema asemel.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

                                Martin, mille pärast Jordan sulle ei meeldi? Sitt mängija?
                                poborsky@jalgpallihaigla.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X