320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpalli MM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

    Huvitav NTV Futbol\'i kommentaatorid siunasid lõpus kohtunikke nagu jõudsid ja tavalist jugode peale kiimlemist polnud sugugi näha. Vägagi tervitatav...Kohtunikud olid muidugi muljetavaldavad Dominikaani poiss passis tõepoolest ainult seda, mida kreeklane näitab, isegi siis kui mainitet isik viibis teisel pool platsi ja võis parimal juhul näha ainult oma küünemusta Üldiselt, võistkonnad olid liiga head selleks, et mäng kohtunike poolt ära rikutaks.
    Ja USA sai 3 kaotust järjest See kinnitab minu arvamust, et tänapäeva NBA on muutunud selliseks, kus meeskondade asemel võiks lihtsalt võtta Carter\'i, MC Grady ja Kobe ja panna nad üks-ühte mängima. Meeskonnamänguga on seal täpselt niipalju tegemist. Nagu laste koss, igaüks tahab panna, mitte keegi sööta.
    Mul on liiv ja sul on savi.

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

      Õige Dream Team on USA naiskond,kes just võitis hiljutise naiste MMi \"Hiinas\".Kuigi peab tõdema et ka nendel on muu maailmaga vahe vähenenud.Naiste korvpallis jagaks ma riigid gruppidesse:
      Esimene grupp:USA,VENEMAA,LÕUNA-KOREA,AUSTRAALIA,BRASIILIA,HIINA,Prantsusmaa
      Teine grupp:MM-ile jõudnud võistkonnad
      Kolmas grupp:Siia kuulub ka Eesti.Meil on materjali millega näiteks Em-ile jõuda.Meil on noori,kes mängivad Usas,võõrleegionäre ja koduliiga tippe.Kui need ühendada ja nendega kolm kuud tõsist tööd teha ,siis ei oleks EM-ile jõudmine mingi UTOOPIA:
      Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
      "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

      Kommentaar

      Working...
      X