320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpalli MM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

    USA, kes mu eriline lemmik ei ole, on selle satsiga ikka üsna hädas, mitu võitu on alles viimasel veerandil vormistatud; eks see ole selle viga ka, et lihtsalt ei viitsita mängida. Mis võib aga kätte maksta (muidugi vaid siis, kui jugod oleks paremas vormis)
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

      USA, kes mu eriline lemmik ei ole, on selle satsiga ikka üsna hädas, mitu võitu on alles viimasel veerandil vormistatud; eks see ole selle viga ka, et lihtsalt ei viitsita mängida.USA, kes mu eriline lemmik ei ole, on selle satsiga ikka üsna hädas,
      Ei usu nüüd, et asi viitismise taha jääb. Pigem ehk vastaste alahindamine või ehk koguni see, et tegelikult ei oldagi enam tugevaim meeskond. Viimase väite kasuks räägib asjaolu, et äsja saadi Argenitiina käest tappa. Mulle kohe meeldib selline asi.

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

        Originally posted by Taidur


        USA, kes mu eriline lemmik ei ole, on selle satsiga ikka üsna hädas, mitu võitu on alles viimasel veerandil vormistatud; eks see ole selle viga ka, et lihtsalt ei viitsita mängida.USA, kes mu eriline lemmik ei ole, on selle satsiga ikka üsna hädas,
        Ei usu nüüd, et asi viitismise taha jääb. Pigem ehk vastaste alahindamine või ehk koguni see, et tegelikult ei oldagi enam tugevaim meeskond. Viimase väite kasuks räägib asjaolu, et äsja saadi Argenitiina käest tappa. Mulle kohe meeldib selline asi.
        Veerandfinaalis ju jugod - seal 2 kaotus järjest, loodetavasti ... Ega seda USA vist enam Dream Teamiks nimetada jah ei saa.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

          mnjaa USA kaotas so big deal MMi võidab enivei ... järsku tahtsid argentiina majanduslangust väheke pidurdada ... aga ma ei tea kudas
          ja nagu mängu kohta on juba öeldud et aasta otsa koos treenind argentiina lõi kuuaega või vähem koos trenni teinud USA-d meeskonnaga nad on harjund yksteisega mängima ja tegid meeskonnaga talentidele ära ... aga nuh ju siis noored vaatasid et täna ei viitsi rabeleda niikuinii võidame kõiki ... pall on ymmargune

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

            Originally posted by Devil


            aasta otsa koos treenind argentiina lõi kuuaega või vähem koos trenni teinud USA-d meeskonnaga nad on harjund yksteisega mängima ja tegid meeskonnaga talentidele ära ... aga nuh ju siis noored vaatasid et täna ei viitsi rabeleda niikuinii võidame kõiki ... pall on ymmargune
            Kus ime kombel saavad argentiinlased aasta aega koos trenni teha???Võtmemängijad nagu Ginobili (tulevane NBA mees), Oberto, Sconochini mängivad Euroopa tippklubides ja on seal põhitegijad. Kus kohas nad koguaeg koos trenni saavad teha? USA probleem on pigem selles, et need noored tähed on kõik oma arust mingid \"maailmakunnid\". Igatahes, võidavad nad MMi või ei, paras igal juhul. Kulus ära!
            Mul on liiv ja sul on savi.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

              Tuligi siis ära see, mida nii oodatud/kardetud.
              (USA-Arg kordust vist ka ei näe, natuke ebasobival kellaajal on enamus mänge)
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

                Originally posted by Udupasun


                Originally posted by Devil


                aasta otsa koos treenind argentiina lõi kuuaega või vähem koos trenni teinud USA-d meeskonnaga nad on harjund yksteisega mängima ja tegid meeskonnaga talentidele ära ... aga nuh ju siis noored vaatasid et täna ei viitsi rabeleda niikuinii võidame kõiki ... pall on ymmargune
                Kus ime kombel saavad argentiinlased aasta aega koos trenni teha???Võtmemängijad nagu Ginobili (tulevane NBA mees), Oberto, Sconochini mängivad Euroopa tippklubides ja on seal põhitegijad. Kus kohas nad koguaeg koos trenni saavad teha? USA probleem on pigem selles, et need noored tähed on kõik oma arust mingid \"maailmakunnid\". Igatahes, võidavad nad MMi või ei, paras igal juhul. Kulus ära!
                Nih see link sulle abiks ... http://www.fiba.com/oneplanet/world/main_newsarticle.asp?cc=WMM&YearBegin=2002&amp ;IncludeNr=203

                Argentina, a national that has trained together more than a year, soundly defeated the United States, a collection of NBA players that has been together roughly a month, 87-80 in the second round of the World Basketball Championship on Wednesday night in Conseco Fieldhouse.

                siin on see treenimiselõik ... btw ma ei öelnud et nad koguaeg koos on ...

                \"The only weakness they have is they do not know each other,\" said Ginobili. \"They had no team defense. ... There is not a bond like us. We know each other. We know where picks will be, when to cut for a pass. Apparently, the United States did not.\"

                ja siin sinu see tulevane nba mees põhimõtteliselt ytleb sama sisuga lause
                järelikult said koos treenida ....

                aga Yldiselt veel ...
                Mina olen ikka väga kindel et need maailmakunnid ... võidavad MMi sest nad kuuluvad maailmakunnide hulka, nad pole kyll parimad, sest dunc, garn, kobe shaq jms on kodus aga top50 kindlasti ... enamus neist top20 poisid ...
                USA võidab tiitli ärge halage siin miskit ... nad on paremad

                või hakkate soovima seda väga kinnist euroopa kossu ... kui nba staarid koju saata ...
                kui kegi soovib siis minuarust on ta selles suhtes idioot ... see oleks mõttetu ... leitakse siiski MM tiitli võitja mitte amatööride maailmameister ...
                vat nii
                päikest

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

                  Korvpall ei ole enam kunagi sama...

                  Q-Finals U.S.A. - Jugoslaavia 78 - 81

                  Uskumatu, mis võib kahe päevaga juhtuda korvpalliajaloos!
                  Fukin\' unbeliviable...
                  Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

                    ilus sissejuhatus algavale NBA hooajale

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

                      uoah karm ... kui ma mõni neist nba omadest oleks ei julgeks ma kyll eriti oma nägu näidata ... mnjaa noored staarid .. peata kanad ...
                      kuradi kahju

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

                        Täitsa lõpp kui lahe! USA kodusel MM ilma medalita. Ma ei tea kuidas saaks päev veel parema uudisega alata.

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

                          Tundub, et september hakkab USA-le üllatuslikke kaotusi tooma ...
                          ja ikka paaris.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

                            Korvpalliajalugu tehti täna öösel . Saksa koondise treener Dettmann ennustas siin veel mõned aastad tagasi, et USA alistatakse ehk 50 aasta pärast. Näed siis nüüd... USA kaks kaotust ei näita niivõrd nende nõrkust, kuigi mängijad polnud siiski NBA päris tipud, vaid muu maailma korvpalli arengut. Ja selle üle on ainult hea meel. Jugodel oli lõpus ka parasjagu õnne, hea et tähtsad visked õigel ajal tabasid. See, et poolfinaali jõudsid lisaks Euroopa mansadele ka Uus-Meremaa ja Argentiina, näitab korvpalli globaalset edasiminekut. Argentiina on muuhulgas minu soosik MM\'i tiitlile.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

                              Shokeerivat uudist USA teisest järjestikku kaotusest kuulsin hommikul; ja natuke pean oma eelmist postitust parandama, nägin õhtul Arg-USA korduse ka ära; tüüpiline mängupilt oli selline, et USA-l ikka absoluutselt vise ei lähe, lauda ka kätte ei saa, ei mindagi järgi. Kiirus ja kaitsemäng, mis tavaliselt 4.veerandil üles kruviti, jäi ka puuduma. Teenitud kaotus
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Korvpalli MM\'

                                Vaatasin NTV vahendusel Jugoslaavia - USA teist poolaega. Lausa uskumatu oli vene kommentaator, kes mängu lõppedes oli seitsmendas taevas ja tema õnnekarjeid ei suutnud ära kuulata.
                                Jalgpallihaigla patsient #172
                                Diagnoos: raskekujuline futboliit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X