320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Hepsor IPO. Kas korterite müük läheb ikka buumiliselt või kõik soovijad on oma korterid kätte saanud?
    Ma tahaks mitu tk kohe, aga ei pakuta selle hinnaga, millega võtaks!

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Ma tahaks mitu tk kohe, aga ei pakuta selle hinnaga, millega võtaks!
      Rikkus ei anna häbeneda!

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Rikkus ei anna häbeneda!
        see oli pigem joke, et noh... hea meelega ostaks kui saaks turuhinnast odavamalt : )

        noh nagu hiljuti oli ekspressis mingi artikkel, kuidas mingi wall of text sellest, kuidas 10 kuud otsiti turuhinnast odavamat maja/suurt korterit tallinnasse ja ohnäeimet, ei saadudki... jube lugu küll.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Hepsor IPO.
          Mina kavatsen märkida.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            see oli pigem joke, et noh... hea meelega ostaks kui saaks turuhinnast odavamalt : )

            noh nagu hiljuti oli ekspressis mingi artikkel, kuidas mingi wall of text sellest, kuidas 10 kuud otsiti turuhinnast odavamat maja/suurt korterit tallinnasse ja ohnäeimet, ei saadudki... jube lugu küll.
            Lohakalt otsis ilmselt - ma aastaid/neli tagasi näiteks sokutasin tuttavale korteri aadressil Erika 15 ruutmeetrihinnaga €1800 kopikatega, kuigi avalikult sooviti seal majas €2000+(eelmüügist) ja nüüd viimased tehinguhinnad €3000+. Selliseid pärle olen paarile tuttavale veel ette söötnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Hepsor IPO. Kas korterite müük läheb ikka buumiliselt või kõik soovijad on oma korterid kätte saanud?
              Mingid analüüsid + suuremad maaklerid öelnud, et pensioniraha on hakanud turult ära kaduma. Eks turg on heast paremast muidugi totaalselt tühjaks ostetud ja jäänud on ikkagi overpriced stuff suht. Samas pole ka imestada, sest endal tutvusringkonnas kaks maaklerit ja mõlemalt kuulsin, et mõni korter läks esimeste pensionirahade laekumis umbes sellisel viisil

              ,,Tere kas teil see akadeemia tee korter on veel saadaval''
              ,,Ja on, et kas on huvi vaatama tulla?''
              ,,Ah teil oli niipalju pilte netis ja mis ma ikka vaatama tulen sellest, et lepime parem Notarisse aja kokku''

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Lohakalt otsis ilmselt - ma aastaid/neli tagasi näiteks sokutasin tuttavale korteri aadressil Erika 15 ruutmeetrihinnaga €1800 kopikatega, kuigi avalikult sooviti seal majas €2000+(eelmüügist) ja nüüd viimased tehinguhinnad €3000+. Selliseid pärle olen paarile tuttavale veel ette söötnud.
                Sokuta mulle ka midagi. Pane kiri PMi, kui head kinnisvara näed.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Mingid analüüsid + suuremad maaklerid öelnud, et pensioniraha on hakanud turult ära kaduma. Eks turg on heast paremast muidugi totaalselt tühjaks ostetud ja jäänud on ikkagi overpriced stuff suht. Samas pole ka imestada, sest endal tutvusringkonnas kaks maaklerit ja mõlemalt kuulsin, et mõni korter läks esimeste pensionirahade laekumis umbes sellisel viisil

                  ,,Tere kas teil see akadeemia tee korter on veel saadaval''
                  ,,Ja on, et kas on huvi vaatama tulla?''
                  ,,Ah teil oli niipalju pilte netis ja mis ma ikka vaatama tulen sellest, et lepime parem Notarisse aja kokku''
                  Seda juttu on räägitud 10+ aastat, et turul ikaldus - enamus (julgelt 95%) maakleritest on lihtsalt tohlakad (puuduvad oskused/teadmised) - ka meie "staarmaaklerid", kes ei oska või ei viitis pingutada. Maakler võib sitt olla aga notar peab hea olema - ütles üks tuttav kunagi. Endiselt leidub "pärle" ja/või mõistliku hinnaga objekte - kliendi soovide kaardistamine ja "tailor-made" lahenduste pakkumine lihtsalt liialt ajamahukas ja enamus elab tehingust tehingusse (puudub stabiilne sissetulek) - nähtud küll neid kes luksusautoga ringi vuravad ja siis tulevad rehvide tarvis laenu nuruma.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Mina kavatsen märkida.
                    Mul märgitud!

                    Kommentaar


                      Te teete klassikalist Balti IPO sisse-välja strateegiat või usute, et asi kasvab? Täiesti-mitte-süvaanalüüsi pealt tundub kergelt ülehinnatud, aga Eestis vist nii käibki...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Sokuta mulle ka midagi. Pane kiri PMi, kui head kinnisvara näed.
                        Ma ammu ei viitsi enam inimesi aidata (isegi tasu eest mitte) - sest see on tegelikult üsna ajamahukas + minu teadmised piirduvad suuresti P-Tallinnaga. Mis on sinu jaoks "hea kinnisvara" - kodu, investeering (5 aastaks?, 10 aastaks?), üürivoog? Kas võtmed kätte, plaanid ise nokitseda või mitte jne. Ma pole kunagi päris võõrastele miskit soovitanud - kui inimest, tema soove/unistusi/iseloomu tean, siis lihtsam.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Lohakalt otsis ilmselt - ma aastaid/neli tagasi näiteks sokutasin tuttavale korteri aadressil Erika 15 ruutmeetrihinnaga €1800 kopikatega, kuigi avalikult sooviti seal majas €2000+(eelmüügist) ja nüüd viimased tehinguhinnad €3000+. Selliseid pärle olen paarile tuttavale veel ette söötnud.
                          No see artikkel oli veidi sellise vaibiga, et "plastic ja pere tahtsid kristiine hrustsovkast ära kolida ja ootasid palavalt 1,5 aastat pakkumisi kentmanni 6, ootused suured ei olnud".

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Te teete klassikalist Balti IPO sisse-välja strateegiat või usute, et asi kasvab? Täiesti-mitte-süvaanalüüsi pealt tundub kergelt ülehinnatud, aga Eestis vist nii käibki...
                            Enefiti hoian. Hepsor tundub, et paari aasta perspektiiviga võiks anda korralikku kasvu või vähemalt hinda hoida.

                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Ma ammu ei viitsi enam inimesi aidata (isegi tasu eest mitte) - sest see on tegelikult üsna ajamahukas + minu teadmised piirduvad suuresti P-Tallinnaga. Mis on sinu jaoks "hea kinnisvara" - kodu, investeering, üürivoog? Kas võtmed kätte, plaanid ise nokitseda või mitte jne.
                            Kodu. Eelistaks valmis asja, aga kui hea diil, siis võib ka nokitseda. Vaade on oluline. Valgusküllasus samuti. Rõduta ei tahaks. Esimest korrust ka mitte. Oma hoov plussiks. Magalad on OUT.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Te teete klassikalist Balti IPO sisse-välja strateegiat või usute, et asi kasvab? Täiesti-mitte-süvaanalüüsi pealt tundub kergelt ülehinnatud, aga Eestis vist nii käibki...
                              1. võtke vtp-ga tuba oma boomer mõtetega!
                              2. nagu Lauri M ise ütles Äripäeva Tommi artikli all: "growthi päris excelis hinnata ei saa".
                              3. aasta on 2021 ja mingid Liivamäed tulevad mingi rahavoo diskonteerimistega, gtfo.
                              4. coin to the moon!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                No see artikkel oli veidi sellise vaibiga, et "plastic ja pere tahtsid kristiine hrustsovkast ära kolida ja ootasid palavalt 1,5 aastat pakkumisi kentmanni 6, ootused suured ei olnud".
                                Ma just tühistasin oma tellimuse.
                                Ei hakka midagi oletama aga selliseid, kes ei adu oma võimekust/ostujõudu (reaalsustaju puudumine nii ostjate kui müüjate hulgas) - neid tõesti kamaluga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X