320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Suht meelevaldne on börsil ükskõik millise käigu kohta öelda, et peaga paari meetri kõrguselt kukkunud.
    Ostan kuni 1,25 miljonit korda 21,15 eurot 18,5 euroga. Ootan mitte paari meetri kõrguselt pea ees kukkunutelt pakkumisi!

    e: Ma ei väida, et see Ignitiselt loll käik on, küllap seal mingi konks. Ala valitsus saadab mingi osa aktsiaportfellist kustutamisele, insiderid saavad lihtsamalt tagasi müüa vms. ma täpselt ei ole süvenenud. Jaeinvestorile on aga selles pakkumises osalemine sama loll kui minu pakkumise aktsepteerimine.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      Reede pärastlõunal peale meeleolukat glögi joomist hakkasid näpud IPOde järgi sügelema. Tulemuseks x eurode eest Hagen ja 20x eest TextMagic.
      T**a. https://view.news.eu.nasdaq.com/view...fa8e8d&lang=et
      20korda ülemärgitud, garanteeritud 35 aktsiat @ 5€ tk.

      Edit:
      OA Coffeega läks veel paremini, null garanteeritud. https://www.aripaev.ee/borsiuudised/...ktsiaid-turule

      Kommentaar


        ehk on siis hiljem turul oodata rallit.
        aga jah, viimased ipod on olnud ikka mönitamised

        Kommentaar


          Kopika IPOdroom jätkub. Hagen Bikes 14,9x ülemärkimine. 30 aktsiat garanteeritud, tk hind 2.64€. Selle 79€ ja 20 sendiga alustan uue elu.
          https://view.news.eu.nasdaq.com/view...156e7f&lang=et

          Kommentaar


            Tegin endal mingi väikse vahekokkuvõtte YTD. Palju tööd, vaeva ja närvikulu, et tõestada, et suudan SPY-st paar % väiksemat tootlust saada*. Kahjuks oli allokatsioon Eestis väike ja vee peal hoidsid asja suurema bulletiga XPEV ja mõned kiired swingid. Tark mees mõtleks, et närvidele oleks lihtsam SPY-d omada, aga see tundub liiga lebo. Ei ole higilõhna juures asjal.

            Oleks YTD teinud 1,5 kuud tagasi, avaksin shampasid ja saadaks spy-buumereid vasakule ja paremale!

            Kommentaar


              Tõsi on et SPY'ga eriti ei õpi, ise möllates tuleb 'õppetunde' küll ja kasvatab vast laiemat vaadet.

              Kommentaar


                Kas keegi seletakse rumalale maakeeli, et mis nüüd GameStop ahvidest ja banaanidest saanud on praeguseks?

                Kommentaar


                  Ilmselt see suht ebapopulaarne arvamus, aga minu arust on kõikvoimalikud investeerimis/eneseabi alased raamatud suhtliselt mottetud, olen neid omajagu küll lugenud, näiteks neid mida soovitatakse finantsvabadusegrupis ja hetkel loen "miljonari kiirtee" raamatut ja no nii lamp see ikka, 400lk uks ja sama jutt, saaks reaalselt kuradi 10lk ara oelda terve raamatu ja pigem veel vahemaga, sellised raamatud aitavad ainult nende autoritel raha teenida. Seal samas grupis ka koguaeg mingi raamatu möla kaib ja internetist info saamine oleks nagu põlu all, kunagi oli sama lugu pokkeriga Eestis, ütleme 2006, kui olid triobetis pokkerikoolid, mille labimise jarel said alustamiseks raha, siis samuti tehti seda maha ja öeldi, et loe ikka Doyle Brunsoni Super Systemit, et internet on jama, ei tea mis püha lehmad need raamatud on aga ju siis on. Mõni aasta tagasi küsiti, et kuhu soovitate investeerida 6000$, vastuseks nagu ikka, osta raamatuid kuue tonni eest, ma ei tea, selle eest oleks saanud kuskile maakohta korteri ja seda välja üürides tulu ja vb lausa oleks jopanud ja Roosaare Kinnisvara õpik seal korteris juba Riiulis olnud hinna sees. Lisaks hiljuti üks küsis, et märkis hagen bikesi aktsiaid ja et pole varem markinud, et kuidas neid müüa saab, selle asemel, et vastata, mingil vaja ikka targutada, et kuradi osta raamat, pista perse oma raamatud. Mingeid aktsiaraamatuid osta uldse eriti umbes, kuradi seal alal info liikumine koige alus pm ja selleks ajaks kui su kuradi trükisoe möga postkasti jouab pole sellega enam midagi teha. Saad mingid baastõed vb, aga nende jaoks ei pea 400lk lugema. Sellejaoks et olla naiteks jalgpallitreener, ei pea teadma mis jäi mingi Ungari karika 2014 aasta mängu seis. Peaks ise kirjutama raamatu: "raamatute lugemisega rikkaks ei saa" ja sinna sisse kirjutad ainult, selle video tsitaadi kus Egon Nutter mängib Lennart Meri ja ütleb : "ära mõtle, ela"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas baller Vaata postitust
                    Ilmselt see suht ebapopulaarne arvamus, aga minu arust on kõikvoimalikud investeerimis/eneseabi alased raamatud suhtliselt mottetud, olen neid omajagu küll lugenud, näiteks neid mida soovitatakse finantsvabadusegrupis ja hetkel loen "miljonari kiirtee" raamatut ja no nii lamp see ikka, 400lk uks ja sama jutt, saaks reaalselt kuradi 10lk ara oelda terve raamatu ja pigem veel vahemaga, sellised raamatud aitavad ainult nende autoritel raha teenida. Seal samas grupis ka koguaeg mingi raamatu möla kaib ja internetist info saamine oleks nagu põlu all, kunagi oli sama lugu pokkeriga Eestis, ütleme 2006, kui olid triobetis pokkerikoolid, mille labimise jarel said alustamiseks raha, siis samuti tehti seda maha ja öeldi, et loe ikka Doyle Brunsoni Super Systemit, et internet on jama, ei tea mis püha lehmad need raamatud on aga ju siis on. Mõni aasta tagasi küsiti, et kuhu soovitate investeerida 6000$, vastuseks nagu ikka, osta raamatuid kuue tonni eest, ma ei tea, selle eest oleks saanud kuskile maakohta korteri ja seda välja üürides tulu ja vb lausa oleks jopanud ja Roosaare Kinnisvara õpik seal korteris juba Riiulis olnud hinna sees. Lisaks hiljuti üks küsis, et märkis hagen bikesi aktsiaid ja et pole varem markinud, et kuidas neid müüa saab, selle asemel, et vastata, mingil vaja ikka targutada, et kuradi osta raamat, pista perse oma raamatud. Mingeid aktsiaraamatuid osta uldse eriti umbes, kuradi seal alal info liikumine koige alus pm ja selleks ajaks kui su kuradi trükisoe möga postkasti jouab pole sellega enam midagi teha. Saad mingid baastõed vb, aga nende jaoks ei pea 400lk lugema. Sellejaoks et olla naiteks jalgpallitreener, ei pea teadma mis jäi mingi Ungari karika 2014 aasta mängu seis. Peaks ise kirjutama raamatu: "raamatute lugemisega rikkaks ei saa" ja sinna sisse kirjutad ainult, selle video tsitaadi kus Egon Nutter mängib Lennart Meri ja ütleb : "ära mõtle, ela"
                    FV foorum on 60 000 liikmega, kuid reaalsuses on tegemist 20 liikme wankfestiga, kellest 10 promovad seda, mis neile raha lauale toob ja 10 siis niisama tahavad teisi alla lasta.

                    Vahepeal keegi muu käib ka promomas. Ja siis on mingi 30 teemat nädalas koos 100 ühesuguse vastusega stiili:

                    Q: "Tere, olen alustamas investeerimisega, uuriks kust kohast te aktsiaid ostate" ja 298 A: "Kui seda küsima peab, siis on targem mitte osta"; "lol"; "nonii, taksojuhid ka turule jõudnud?" mingite mintose sendiveeretajate poolt, kes Intelligent Investori eelmisteks jõuludeks soetasid.

                    Samas nalja saab ka - viimane lahe teema oli see kui Oliver Peek, kes Eesti kontekstis on pmst legend, tuli midagi rääkima ja siis mingid vennad nagu ei hammustanud katki levelit ja hakkasid isalikult tarkusi jagama. Et nalja saab ka!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                      FV foorum on 60 000 liikmega, kuid reaalsuses on tegemist 20 liikme wankfestiga, kellest 10 promovad seda, mis neile raha lauale toob ja 10 siis niisama tahavad teisi alla lasta.

                      Vahepeal keegi muu käib ka promomas. Ja siis on mingi 30 teemat nädalas koos 100 ühesuguse vastusega stiili:

                      Q: "Tere, olen alustamas investeerimisega, uuriks kust kohast te aktsiaid ostate" ja 298 A: "Kui seda küsima peab, siis on targem mitte osta"; "lol"; "nonii, taksojuhid ka turule jõudnud?" mingite mintose sendiveeretajate poolt, kes Intelligent Investori eelmisteks jõuludeks soetasid.

                      Samas nalja saab ka - viimane lahe teema oli see kui Oliver Peek, kes Eesti kontekstis on pmst legend, tuli midagi rääkima ja siis mingid vennad nagu ei hammustanud katki levelit ja hakkasid isalikult tarkusi jagama. Et nalja saab ka!
                      "Mu kontole laekusid Hagen Bikes`i aktsiad. Mis nüüd edasi? Kas kauplemine ost/müük käib oma pangas?
                      PS! Ma pole enne väärtpabereid märkinud ja ei tea, kuidas nendega toimida.tunneb end segaduses."


                      Eks kuskilt peab alustama ja inimesed ongi erinevad. Osad tahavad käe hoidmist, aga teine hakkab ise näppima ja uurima mis ja kuidas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                        "Mu kontole laekusid Hagen Bikes`i aktsiad. Mis nüüd edasi? Kas kauplemine ost/müük käib oma pangas?
                        PS! Ma pole enne väärtpabereid märkinud ja ei tea, kuidas nendega toimida.tunneb end segaduses."


                        Eks kuskilt peab alustama ja inimesed ongi erinevad. Osad tahavad käe hoidmist, aga teine hakkab ise näppima ja uurima mis ja kuidas.
                        Jah, aga mu mõte oligi selles, et... ma isiklikult sellist inimest investeerimisteemalises foorumis kas a) aitaks või b) ei viitsiks vastata. see c) variant, mis kahjuks kõige rohkem esile kipub on just see, et lastakse konkreetne isik alla mingi täiesti basic tsitaadiga või siis... mõnitades. Et tundub nagu lamp. Sama nagu jalkafoorumis keegi teeks teema, et "olen 20 aastane, varem palju kogemust ei ole, kas keegi soovitaks kohta/meeskonda, kust alustada" ning siis lennataks sajaga peale, et "lol... kui ikka mänginud ei ole, siis piirduks ehk taskupiljardiga" ja "no tule taevas appi! igaüks nüüd mõtleb jalgpalluriks hakata või".

                        Kommentaar


                          TextMagic to the moon.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            TextMagic to the moon.
                            Paras aeg pool maha müüa ja riskid nulli viia

                            Kommentaar


                              Jah muidugi.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar

                              Working...
                              X