320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei ole eriline ekspert üheski küsimuses, aga hetkel on turg üle ujutatud emotsionaalse rahaga. Virši jätkas täna veel 7% tõusuga. Enefit on plussis 28% alates kauplemisega alustamisest. Millest 20% viimase nädalaga... Kui ma siin ennem võtsin sõna, et Hepsor ei ole minu jaoks teema, siis nüüd lihtsalt järgmisele khm "lollile" müümise eesmärgiga tuleb ikkagi võtta. FOMO-t on praegu Balti börsil liiga palju.
    ROHE-VALGE SURMANI

    Kommentaar


      Hepsori puhul on vast n.ö jokriks Lasnamägi ja nende elanikud. Üks korralik FOMO-kaader, neid on palju ja Hepsor pole neile võõras.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Investor Toomas tuli ka Hepstori peale. Kauplemise esimestel tundidel on LHV süsteemid koomas ja kiiremad vennad ostavad lõunal kasti Westonsit.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Investor Toomas tuli ka Hepstori peale. Kauplemise esimestel tundidel on LHV süsteemid koomas ja kiiremad vennad ostavad lõunal kasti Westonsit.
          Usud, et kohe pärast turule tulekut on müük kõige targem otsus? Enefiti puhul see kindlasti nii polnud.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Usud, et kohe pärast turule tulekut on müük kõige targem otsus? Enefiti puhul see kindlasti nii polnud.
            Enefiti puhul tagantjärgi targutades mitte, aga... kõik oleneb kogustest. 1 minuti kauplemise eest saadi 20% kasumit. Kas see on palju või vähe selle aja eest, on igaühe enda asi.

            Kui ma õigesti aru saan, siis Hepsori puhul mängib rolli väikesed kogused mis emiteeritakse. Täna vist pole ju kindel palju granted hulk jaeinvestorile on üldse. Juba sellega tekitakse kohene defka.

            Lisaks, ma saan aru, et tuleb mingi TextMagic varsti IPO lavale. Isiklikult pole kunagi kuulnud seda kaubamärki. Investorid/spekullijad aga panevad oma ämmad panti ja sõidavad Yandexit, et all-inni minna. Eks näha ole, kas mainstream hype ka kõva tuleb ja Investor Tom märkima läheb.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Lisaks, ma saan aru, et tuleb mingi TextMagic varsti IPO lavale. Isiklikult pole kunagi kuulnud seda kaubamärki. Investorid/spekullijad aga panevad oma ämmad panti ja sõidavad Yandexit, et all-inni minna. Eks näha ole, kas mainstream hype ka kõva tuleb ja Investor Tom märkima läheb.
              TextMagic'u ma jätaksin vahele, aga see inetu kandiline jalgratas, kuhu prominentsed nimed oma raha alla pannud on, pakub küll huvi.

              Enefiti puhul ma usun, et tegu ei olnud tagantjärgi tarkusega. Seal oli väga palju märke, mis viitasid sellele, et tegu on väga hea väärtpaberiga, mis pikas plaanis toob pigem rohkem kasu kui esimesel päeval müües. Mina olen seda endiselt alles hoidnud ja ei näe end seda ka lähitulevikus tõusma. Isegi kui hind kasvab üle 5€ või 6€ ühiku kohta.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Jätan selle lihtsalt siia...

                Investor Taavi
                Minu Tallinna börsi esimene tehing oli Olympicu IPO.
                Kümne päeva tootlus oli 28,6%. Kui see nalja pärast aasta baasile teisendada, siis 938 323,46% aastatootlus!
                Arvasin, et avastasin ülikõva investeerimisstrateegia. Märgid IPOl aktsiaid ja müüd mõne päeva pärast kõva kasumiga maha. Minu õnneks tuli üsna varsti Ekspress Grupi IPO ja tegi mulle mu vea valusalt selgeks.
                Tavaliselt investorid niimoodi ka oma õppetunnid üsna kiirelt kätte saavad. Tavaliselt...
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  See ju mingi lugejakiri.ee jutt vöi mis?
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Jätan selle lihtsalt siia...

                    Investor Taavi
                    Sel ajal oli uskujaid vähem

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                      Enefiti puhul tagantjärgi targutades mitte, aga... kõik oleneb kogustest. 1 minuti kauplemise eest saadi 20% kasumit. Kas see on palju või vähe selle aja eest, on igaühe enda asi.
                      Tofoa advokaat olles, siis tegemist ei olnud ju tagantjärgi targutamisega antud kontekstis. Oma plaanidest rääkis ja viitas ta siin ka ette.

                      Kommentaar


                        Kas Wise põhi on suur must auk või lendaks kuskilt peale?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Olar Vaata postitust
                          Kas Wise põhi on suur must auk või lendaks kuskilt peale?
                          Mul pole nendesse usku. Nad on oma eelised kaotanud jäädavalt.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Olar Vaata postitust
                            Kas Wise põhi on suur must auk või lendaks kuskilt peale?
                            50/50. Lihtne.
                            See kas kukub soore kaarega fiskaalkuristiku põhja või hakkab toibuma mingi aeg.

                            Ma leian, et peale lendamise kohti on mujal ka. See on mu isiklik persetunne muidugi.

                            Kommentaar


                              Tulevad väikesed ennustused ka, et mis hinnaga Hepsor avaneb esmaspäeval?

                              Pakun, et 13,0 ja edasi läheb sarnaselt, nagu Enefitil esimesed paar nädalat.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Tulevad väikesed ennustused ka, et mis hinnaga Hepsor avaneb esmaspäeval?

                                Pakun, et 13,0 ja edasi läheb sarnaselt, nagu Enefitil esimesed paar nädalat.
                                Kõigepealt tahaks teada mis loogika järgi nupud välja jagatakse ja kas kõik saavad üldse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X