320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

    Et mulle meeldis Viktor Pelevini viimane eesti keelde tõlgitud romaan \"Arvud\". Ka need, kes \"Tšapajevit ja Pustotad\" ei suutnud läbi lugeda on \"Arvusid\" väga kiitnud. Mulle meeldivad mõlemad.
    BACK WHERE WE BELONG

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

      Pean tunnistama, et peaaegu ainukesed raamatud, mis ma peale kohustusliku kirjanduse see aasta lugenud olen, on kas Dan Brownid või Harry Potterid. Isegi Grishamit mitte. Lemmik on Vonnegut muidu.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

        Tere lugemiskunnid! Ehk oskate aidata! Mul vedelevad laua peal 2 Karl Ristikivi teost: Rohtaed ja Hingede öö. Ja üks neist oleks vaja kiiremas korras läbi lugeda. Et ehk soovitate siis, kumb on parem ja vingem. Tahaks ju ikka põnevama teose peale sattuda jne
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

          keegi siis raamatuid ka vahest loeb siin ?
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

            Ütleks, et loe \"Hingede öö\" läbi...Keskas sai mõlemat käsitletud ning see tundus huvitavam (sügavmõttelisem jne).

            Oht on see, et pead rohkem mõtlema võibolla.

            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

              Isegi omal ajal \"Hingede öö\" läbi lugenud. Minu arvates päris hea raamat ja kurat mõtlema võib ajada jah
              308

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                Rohtaed - mulle ei meeldinud
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                  Dan Browni on keegi lugenud? Soovitan.

                  Samamoodi Dan Simmonsit, üks parimaid ulmespetse. Hyperion, Hyperioni langus, Endymion ja viimane Endymioni tõus, mida tõlgitakse veel ja sügisel peaks juba saadaval olema ka siinsetel poelettidel 4-osaline 4-loogia

                  Lisaks loen kord aastas läbi Krahv Monte Cristo mõlemad raamatud. Lihtsalt. Meeldib.

                  Ma ei tea kas mul on kiiks või mis, kuid reeglina loen ma kuus 1-2 raamatut läbi. Alati on mingigi raamat lahti. Need kes mind tunnevad teavad seda häda - on see kiiks või ei, mul pohhui

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                    Kas raamatut Eragon on keegi lugenud? Kas tasub osta-lugeda? Pidi usas väga popp olema.
                    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                      Lõpetasin just Dostojevski \"Idioodi\". Kohustuslik materjal tõelisele lugemisgurmaanile.

                      Lemmikraamat nagu paljudel teistelgi on \"Meister ja Margarita\", sellele järgneb kohe Tolstoi \"Sõda ja Rahu\". Dostojevski \"Kuritöö ja Karistus\" on kah raamat mis lausa kohustuslik.

                      Andunud vene kirjanduse fänn.
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                        Algselt postitas amority
                        Samamoodi Dan Simmonsit, üks parimaid ulmespetse. Hyperion, Hyperioni langus, Endymion ja viimane Endymioni tõus, mida tõlgitakse veel ja sügisel peaks juba saadaval olema ka siinsetel poelettidel 4-osaline 4-loogia
                        Vägagi nõus. Sellest ajast, kui oma nooriku soovitusel ulmet rohkem lugema hakkasin, on just Dan Simmons jätnud parima mulje. Ja see veel eesti keeles olemata neljas osa: see on pärlite pärl. Eepiline, filosoofiline, aga ka meeletult põnev raamat.
                        Kartsin juba tõemeeli, et nad just selle, minu meelest niigi supersarja parima osa, Eestis välja andmata jätavad. Aga õnneks vist siis mitte.
                        Oodata on küll telliskivisuurust raamatulohvakat.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                          Mina sain sõbralt sünnipäevaks kingituseks Kurt Vonneguti raamatu Thank You, Dr. Kevorkian. Mis räägib mehest, kes käib surmamõistetute kambris saamas elu piirile viivaid süste, mis võimaldavad tal kohtuda teispoolsuse piiril kuulsate inimestega. Nagu Einstein, Hitler jms. Hitler palus muide ÜRO peahoone ette panna ristikujulise samba, kus oleks tema ütlus Entchuligen Mich vms., sest teispoolsuses tunneb ta oma tegude pärast kahetsust.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                            Algselt postitas dannar

                            Entchuligen Mich
                            entschuldigen sie mich - vabandage mind

                            Eragoni olen töö juures sirvinud, tundub ponks, aga lugeda pole aega.

                            Vinci kood hetkel käsil, tänu meeletule haibile muidugi, inglise keeles, et tõlkija ei saaks elamust ära rikkuda. Päris haarav. Minu viga on muidugi see, et kipun kõiki kirjanduslikke väljamõeldisi tõe pähe võtma.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                              Simmons on jaa tore. Muidu ma ulmet ei seedi, aga tema tetraloogia kolm esimest raamatut on jube hea mulje jätnud

                              mis puutub Dostojevskisse, siis temalt olen ma ainult suutnud lugeda ainult \"Vendasi Karamazoveid\". Muu tekitas vaikselt õõva

                              Vinci kood hetkel käsil, tänu meeletule haibile muidugi, inglise keeles, et tõlkija ei saaks elamust ära rikkuda. Päris haarav. Minu viga on muidugi see, et kipun kõiki kirjanduslikke väljamõeldisi tõe pähe võtma.
                              \"Da Vinci koodi\" suutsin ma päevaga läbi lugeda. Eesti keeles loomulikult ja sõjaväes kui terve laupäevane päev polnud midagi teha. Aga parema mulje jättis mulle üks internetimäng mis oli \"Da Vinci koodiga\" seotud. Pidid eri saitidel käima ja samamoodi igasuguseid vihjeid ja muud põnevat otsima. Alates pildi sisse peidetud tekstidest, lõpetades mingisuguse imeliku sigrimigriga, mille lahenduseks pidid kuskilt karupersest \'translatori\' välja võluma. Paar päeva läks aega kuniks lahenduseni jõudsin
                              308

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                                Algselt postitas Kebab


                                Lõpetasin just Dostojevski \"Idioodi\". Kohustuslik materjal tõelisele lugemisgurmaanile.

                                Lemmikraamat nagu paljudel teistelgi on \"Meister ja Margarita\", sellele järgneb kohe Tolstoi \"Sõda ja Rahu\". Dostojevski \"Kuritöö ja Karistus\" on kah raamat mis lausa kohustuslik.

                                Andunud vene kirjanduse fänn.
                                Turgenevit oled proovinud?
                                Isad ja pojad, Suits?
                                14. september 2006, Tallinn

                                Kommentaar

                                Working...
                                X