320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

    Originally posted by zidane_5


    kas keegi loeb harry potteri viiendat osa ka
    täna nägin seda raamatut esta õpsi laua peal...nagu piibel
    Niih. Lugesin selle ise ka nüüd läbi ja päris põnev raamat oli. Väga sündmusterohke igaljuhul

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

      Trahh! Ise loen praegu Richard Hakini Blinded by the Light: 2001- A Sunderland Football Odyssey, tõeliselt vinge raamat, seda muidugi eelkõige SAFC\'i fännile

      Raamat on kirjutatud mahlakalt humoorikas võtmes ja jälgib kirjutaja teed ühe hooaja jooksul mängult mängule. Samas pöördub kirjutaja tihtipeale ajas tagasi ja meenutab juhtumisi omaenese elust ja jalgpalliajaloost üldiselt. Arvan, et ehkki raamat keskendub Sunderlandi tegemistele, on seda huvitav lugeda nii Liverpooli, ManU või Newcastle\'i fännidel. Kuigi tjah... viimastel peaks üks peatükk tiba vastuoksa olema...

      Hääd lugemist!

      P.S. proua Thatcheri fännidele see raamat siiski vist eriti ei meeldi...
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

        Asusin lugema Gunnar Hololei iidset raamatut \"Kuldne jumalanna tagasi Euroopasse\", mille mu vanaisa kuskilt oma sahtlitest üles leidis. Hetkel olen meeskondade tutvustuste juures, täpsemalt loen just Ungari kohta.

        Päris lahe teos on.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

          Hetkel käsil Umberto Eco \"Baudolino\"

          Üldiselt alati igasugune ulme , fantaasia , ajalooline ilukirjandus.
          Samuti õppematerjalid , erialakirjandus ja jalkamanagemendi käsiraamatud.

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

            Originally posted by Martin


            Asusin lugema Gunnar Hololei iidset raamatut \"Kuldne jumalanna tagasi Euroopasse\", mille mu vanaisa kuskilt oma sahtlitest üles leidis. Hetkel olen meeskondade tutvustuste juures, täpsemalt loen just Ungari kohta.

            Päris lahe teos on.
            Ise olen ka seda raamtut lugenud. Vägagi huvitav peaks mainima.

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

              Eelistan lugeda kahte raamatut paralleelselt: juhul kui üks muutub pisut igavaks, saab kohe teise kallale asuda. Hetkel on käsil ajaloolase Clive Ponting´i \"Maailma roheline ajalugu\" ja William Manchester´i \"Kruppi relvad\". Esimene on provokatiivne teos tsivilisatsioonide kokkuvarisemistest loodusressurside liigse ekspluateerimise kaudu ja teine räägib kurikuulsast Kruppi dünastia ajaloost. \"Maailma rohelist ajalugu\" soovitan küll soojalt. Näiteks saate teada, et kalakasvatustes kasvanud forellide liha ei olegi roosa, kuna nad ei saa looduslikke toitaineid. Roosa värvi saamiseks süstitakse neile värvaineid . Ja näiteks veel ka seda, et margariin oli kunstlikult traanist (ehk rääs) tekitatud ollus. Igastahes: head lugemist
              Parimat kõigile,
              Jürgen
              Jalgpallihaigla liige NR. 69

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                Samaaegselt Indrek Zelinski autobiograafilise teose \"Pool Elu Suluseisus\" ilmumisega, jõuavad poelettidele ka teise eesti jalgpalli suurkuju Raimo Nõu meemuaarid kogutuna raamatusse \"Pool Elu Seksita.\"

                Nõu autobiograafiline teos on peatselt saadaval üle Eesti, noored vutisõbrad, raamatud on teie sõbrad!

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                  Originally posted by Darren


                  Samaaegselt Indrek Zelinski autobiograafilise teose \"Pool Elu Suluseisus\" ilmumisega, jõuavad poelettidele ka teise eesti jalgpalli suurkuju Raimo Nõu meemuaarid kogutuna raamatusse \"Pool Elu Seksita.\"

                  Nõu autobiograafiline teos on peatselt saadaval üle Eesti, noored vutisõbrad, raamatud on teie sõbrad!
                  Raimo puhul - ainult pool elu? :P

                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                    Hiljuti lugesin läbi Olev Reimi raamatu Rahvuskoondise kümme aastat 1992-2002.
                    Võib öelda, et oli päris huvitav lugemine nii et soovitaks ka teistele
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                      /me lõpetas \"David Beckham: Minu Lugu\" lugemise

                      Täitsa asjalik raamat Igasugu huvitavaid asju saab teada...

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                        Originally posted by Epic


                        /me lõpetas \"David Beckham: Minu Lugu\" lugemise

                        Täitsa asjalik raamat Igasugu huvitavaid asju saab teada...
                        Sama \"asjalik ja huvitav\" nagu ingliskeelne variant? Becks võiks sellest legendaarsest saapasõjast Alexiga ning muust intrigeerivast rääkida, siis oleks huvitav. Intrigeeriva alla ei käi kindlasti tema huvitavad afäärid ja perekonnaelu.

                        Isiklikus lugemises on praegu põud ning mu peas laiutav laiskustsüklon ei näita ka nõrgenemismärke...
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                          Gabriel Garcia Marquez - \"Sada aastat üksildust\"
                          www.jalgpall.ee
                          http://www.last.fm/user/lennartk

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                            Paul Gascoigne \"My Story\"... Valus-valus raamat
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                              Eksepressi kultuuurilisa.
                              10.03.2005.a. Andres Maimiku essee \"talupojatarkus\"
                              Päris tõsiselt soovitan..

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                                Ma lugesin läbi kurikuulsa \"Da Vinci koodi\". Kuigi seda on mitmel pool kritiseeritud, siis mina julgeks seda raamatut soovitada. Raamat on väga loetavalt kirjutatud ning minusugune noormees sai igatahes päris palju uusi fakte teada...

                                Tegelt ootan pikisilmi sellest raamatust ehtavat filmi kah

                                Kommentaar

                                Working...
                                X