320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

    Ma alustasin Stendhali \"Parma kloostriga\" uuesti. Sigahea asi ikkagist
    308

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

      Algselt postitas realmadridfan


      Algselt postitas laurenzo


      On see parem kui \"Elu algab tana\"?
      Ei oska täpselt kommenteerida, kuna \"Elu algab täna\" netiversiooni olen siiani mingi 50 lk. jõudnud lugeda.
      Ahsoo. Ise lugesin ka seda netist ja peab mainima, et meeldis. Eks peab siis millalgi selle \"Mina olin siin\" ka kätte võtma.
      elu algab täna tuleb mürinal ja kiiresti läbi lugeda, väga mõelda ei tohi.
      nagu sass ise ütles on ta seda mitu korda ümber kirjutanud ja eks see üks selline noores raamat on ka. paras netis olema.
      mina olin siin on raamat.
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

        Aga mina loen Sõrmute Isanda triloogiat. Poleks uskunud, et see raamat nii lahe võib olla (kunagi 10 aastasena sai Kääbik läbi loetud, see nii hääd muljet ei jätnud). Olen ka Sõrmuse Isanda esimest filmi vaadanud, aga selle põhjal võib öelda, et raamat on hullult parem kui film...vähemalt minu arvates.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

          Sai ka üle pika aja raamat kätte võetud. Kuna polnud enne Jaan Krossi lugenud (häbenen), võtsin esimese ettejuhtuva. Sattus Vastutuulelaev. Iseenesest polnud paha raamat aga minu jaoks raske lugeda, sest seal muud polnud kui pikad kirjeldused, mulle meeldib kui natuke dialoogi ka on.
          Supplies!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

            nothing beats godfather
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

              \"Elamisele raisatud aeg\"
              Engo Väljaots

              lihtsalt loed ja naerad
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                minu lemmikraamat on \"Pippi Pikksukk\"
                mis mul ka praegu käsil on

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                  Sai ka ule pika aja raamat katte voetud. Kuna polnud enne Jaan Krossi lugenud (habenen), votsin esimese ettejuhtuva. Sattus Vastutuulelaev. Iseenesest polnud paha raamat aga minu jaoks raske lugeda, sest seal muud polnud kui pikad kirjeldused, mulle meeldib kui natuke dialoogi ka on.
                  Kui kavatsed veel kunagi Krossi lugeda, siis sõbralik soovitus, jumala eest hoidu sellisest teosest nagu \"Tahtamaa\", isegi relvaga ähvardamine ei ole piisav argument.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                    Algselt postitas laurenzo
                    Kui kavatsed veel kunagi Krossi lugeda, siis sõbralik soovitus, jumala eest hoidu sellisest teosest nagu \"Tahtamaa\", isegi relvaga ähvardamine ei ole piisav argument.
                    Jaan Krossi tippteos on minu jaoks ikkagi \"Kolme katku vahel\". Algusest lõpuni vaimustav, raske on eesti kirjandusest midagi kõrvale seada.
                    Ja Krossi hiljuti ilmunud mälestuste esimene osa oli ääretult huvitav, ootan suure põnevusega teise osa ilmumist, mis peaks siis kõnelema viimase 40 aasta sündmustest suure mehe elus.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                      Kurt Vonnegut on üle prahi kirjanik

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                        Algselt postitas laurenzo


                        Sai ka ule pika aja raamat katte voetud. Kuna polnud enne Jaan Krossi lugenud (habenen), votsin esimese ettejuhtuva. Sattus Vastutuulelaev. Iseenesest polnud paha raamat aga minu jaoks raske lugeda, sest seal muud polnud kui pikad kirjeldused, mulle meeldib kui natuke dialoogi ka on.
                        Kui kavatsed veel kunagi Krossi lugeda, siis sõbralik soovitus, jumala eest hoidu sellisest teosest nagu \"Tahtamaa\", isegi relvaga ähvardamine ei ole piisav argument.
                        Amen!
                        see oli piinlik.
                        aga samas teekaaslaste lugu, mis tegelikult kirjutatud vist enamuses hiljem, ei ole halb. seega ei saa tahtamaad ka vanuse nähtuseks pidada.
                        14. september 2006, Tallinn

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                          kus kohast ma saan netis raamatuid lugeda?
                          et siis kus teie vaatate
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                            < kui tahad alustada millestki lihtsamast, siis
                            romeo ja julia ing.k n2it.->
                            bibliomania.com

                            J.Verne \"15a kapten\"

                            literature.org


                            eesti autoreid

                            bahamapress.org
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                              Algselt postitas eston maravilha


                              mis raamat see siis on?
                              hmmm ütlen kohe kui leian selle, seal seletab kõik lahti ostsast alates, ja peatakse absoluutselt parimaks raamatuks mis on neist kirjutatud


                              nii see on siis link - http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?keywords=12828&ost=12829

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                                kui kõik foorumiskasutajad FFT loevad, siis ma teen praegu tühja tööd, aga nende viimases numbris on üles loetud 50 (nende arvates) parimat jalgpalliraamatut ja kuna ma justkui nende veebilehel seda listi ei näe, siis tooksin esimesed kümme äkitsi siinkohal ära.

                                1. football against enemy - simon kuper
                                2. fever pitch - nick hornby
                                3. all played out: the story of italia 90 - pete davies
                                4. brilliant orange: the neurotic genius os dutch football - david winner
                                5. a strange kind of glory - eamon dunphy
                                6. keeper of dreams - ronald leng
                                7. full time - tony cascarino & paul kimmage
                                8. tor! - uli hesse-lichtenberger
                                9. football in sun and shadow - eduardo galeano
                                10. puskas on puskas: the life and times of a footballing legend - rogan taylor & klara jamrich

                                ja nüüd minge amazoni.


                                Mitte-vutiraamatutest julgen isiklikult soovitada DBC Pierre - Väike jumal Texasest.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X