320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mihkel Raua üllitist ka keegi lugenud on?
    Vaevalt ma selle ostmata jätan, aga kommentaarid oleks teretulnud.
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      Algselt postitas norsk Vaata postitust
      Mihkel Raua üllitist ka keegi lugenud on?
      Vaevalt ma selle ostmata jätan, aga kommentaarid oleks teretulnud.
      1) oota, kuni tuleb JanK ja ütleb "Ülikõvv raamat", mida Tofupall duubeldab või
      2) loe siit (kommentaarid allpool).

      Kommentaar


        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
        Sai siis täna "Hamlet" ära võetud, kas lugeda või mitte - selles on küsimus.
        loe...üks ainsaid mõistlikke asju lisaks "Tõde ja Õigus"-ele, mis lugenud olen.


        Aga üldiselt selline teema nagu Raamatud ja lugmine tundub juba kuidagi ropp minu jaoks. Oleks aeg see läbusse kupatada

        Kommentaar


          Algselt postitas norsk Vaata postitust
          Mihkel Raua üllitist ka keegi lugenud on?
          Vaevalt ma selle ostmata jätan, aga kommentaarid oleks teretulnud.
          Minu lootused olid johtuvalt rada7`s leiduvale positiivsele vastukajale väga üles köetud ja seetõttu veidi pettusin antud raamatus. Ma vist veidi liiga noor selle raamatu jaoks, sest kogu jutt jääb minust üsna kaugeks. Mina ei mäleta aega, kui Sal-Saller oli lahe, Singer Vinger oli tegija ja Kojamees linna kõige kõvem punkar. Rääkimata Rocksummerist ja Tartu Levimuusikapäevadest. Samas vanuses 35+ aastat inimesele kohustuslik kirjatükk.

          Aga muidu raamat ise on eriti kaasahaaravalt kirjutatud ja selle käest ära panemisega tekib kõigil raskusi.

          Kommentaar


            Raud saab veel ühe raamatu kirjutada 90ndatest ja selle perioodi pohmakast, mis peale sellist joomist tulema pidi.
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

            Kommentaar


              Minu öökapiraamatuks hetkel "Ehh, uhhuduur", mis tekitab minus, kui jalgrattafännis, mõtteid teemal "krt võtaks, midagi sarnast tahaks ka ise kunagi läbi elada"
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Viimase aja kõige huvitavam asi, mis mulle näppu jäänud, on kellegi Mark Wernhami 'Martin Martin's On The Other Side'. Kuuldavasti endise muusikaajakirjaniku debüütromaan. Peamiseks argumendiks raamatupoes oli tagakaanel toodud võrdlus '1984' ja 'clockworkiga', mis ilmselgelt intriigi tekitas.

                Noh, arvata võis, et see võrdlus vett päris ei pea, aga kahtlemata omapärane vaade võimalikku tulevikuühiskonda, kus valitsev ühiskonnakiht, st normaalsed ja korralikud inimesed on kogu aeg korraliku laksu all, ropendavad nagu koolieelikud, käivad aega veetmas Starfucksis ja vaatavad telekast 24/7 porri. Ja mis siis saab, kui Security Department saadab ühe sellise noore agendi tavaliste, 'vaeste inimeste' linnaossa spioneerima; jälgima seltskonda, kes peab ammusurnud telesaatejuhti Martin Martinit uueks messiaks ja ootavad selle tagasipöördumist. Täitsa andekas.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Aidi Vallik - Kuidas elad , Ann? / Mis teha , Ann? / Mis sinuga juhtus , Ann?

                  on hästi head raamatud..Tegelasi veits palju aga muidu põnev ja kaasakiskuv..
                  My daddy was a bankrobber

                  Kommentaar


                    Täna mingi alateadvus käskis mul visata kohustuslik kirjandus nurka ning hakata lugema Harper Lee suurteost "Tappa laulurästast".
                    Mida öelda? Juba pärast esimest lõiku ma armastan seda raamatut ja taaskord ma olen leidnud täielikult ühise keele raamatutegelasega. Ma suisa a r m a s t a n Jemi. <3

                    Täna tuleb jälle üks magamata öö. Soovitan!

                    Kommentaar


                      Ma ei tea, ma hakkan "Taevakivi" vist lugema, on kellelgi mingisugust arvamust?
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        kui keegi pole veel lugenud raamatut "Uus külm sõda", siis soovitan seda kõigile väga mõtlemapanev teos...

                        Kommentaar


                          Mihkel Raud "Musta pori näkku".

                          Erilisi tundeid ei tekitanud, millegi võrra targemaks ei saanud, lollimakski ei jäänud. Aga pildid meeldisid küll.
                          Ajaviiteks sobiv raamat.
                          # 21 - El Flaco

                          Kommentaar


                            A Clockwork Orange - HAIGELT HEA RAAMAT !
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              A Clockwork Orange - HAIGELT HEA RAAMAT !
                              ''haigelt'' sobib täpselt selle raamatu jaoks

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                A Clockwork Orange - HAIGELT HEA RAAMAT !
                                MHMH, ma olen seda kolm korda lugenud ning iga kord, kui ma selle kätte võtan, avastan ma justkui selle uuesti enda jaoks. Kuigi sisu amme teada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X