320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    hunter s thompson - fear and loathing in las vegas
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      trainspotting......


      aga see vist sul seda inglise-inglise keelt väga ei arenda

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Plaan on inglise keele arendamise eesmärgil lugeda midagi. Lisaks internetile olen mõelnud ka raamatu lugemisele. Aga kuna olen ikka väga negatiivselt häälestatud lugemisele ja igasugu raamatute poole vapsee ei tõmba, siis peaks asi ikka olema ropult huvitav, et mind lugema sunniks. Oskab keegi soovitada midagi?
        Läheneme asjale nii, et sa oled Californicationi paadunud vaataja. Vanale Moody fännile on kõige paslikum Bukowskit soovitada. Women näiteks(kuigi inglise keeles pole seda lugenud). Keppi ja keeksi üle rubla. Või siis minu poolt filmiteemas ja fitti poolt siin mainitud Chuck Palahniuki 'Choke'(sest seda saab eesti suurematest raamatupoodidest). Lisaks oli teise hooaja alguses(?) seal mingi connection ka Evu poolt soovitatud kirjaniku Hunter S. Thompsoniga. Temalt julge(si)n juba kõike soovitada. A Bukowski Naised oleks kõikse parem, sest sellest pole otseselt filmi tehtud, kuid sellest on Moody karakter saanud kõvasti inspiratsiooni, et mitte öelda maha kirjutatud kergete korrektuuridega.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Viimati sai loetud Vonneguti "Kullisilm".
          Vaimukuselt jääb minu meelest ikkagi teistele Vonneguti teostele alla.
          # 21 - El Flaco

          Kommentaar


            Nonii tänud semud. Kui see Rolfi nali välja jätta, siis Japser tegi parimat reklaami ja kui ma suudan ennast millalgi kokku võtta, siis tulen tagasi siia teemasse ja kirjutan selle raamatu/autori üles ja lähen poodi või raamatukokku. jehou!

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Plaan on inglise keele arendamise eesmärgil lugeda midagi. Lisaks internetile olen mõelnud ka raamatu lugemisele. Aga kuna olen ikka väga negatiivselt häälestatud lugemisele ja igasugu raamatute poole vapsee ei tõmba, siis peaks asi ikka olema ropult huvitav, et mind lugema sunniks. Oskab keegi soovitada midagi?
              Palahniuk on näiteks inglise keeles palju kaasahaaravam ja köitvam, kui näiteks eesti keeles. "Lullaby" ja "Choke" on mõlemad sellised natuke... kiikusga raamatud. Ja muidugi "Fight Club" ka!

              Kommentaar


                Lugemisel mul The Darkness: Permission To Rock.
                Soovitan kel natukenegi huvi rokkmuusika vastu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                  Lugemisel mul The Darkness: Permission To Rock.
                  Soovitan kel natukenegi huvi rokkmuusika vastu.


                  Ei tea, kas sellel eestikeelset varianti ei leidu? Inglise keeles lugedes jääks pool teksti arusaamatuks.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Ei tea, kas sellel eestikeelset varianti ei leidu? Inglise keeles lugedes jääks pool teksti arusaamatuks.
                    Ei, veel ei ole, aga kindlasti läheb sellise Eesti oludes potentsiaalse bestselleri nagu Darknessi mitteametliku biograafia (sic!) õiguste omandamiseks kodumaiste kirjastuste vahel rabelemiseks.

                    Õpib keel, see toidab.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      kui on huvi rokmuusika vastu, siis on kindlasti säravamaid isiksusi ja punte, kui ühe saundiga maha saanud Darkness.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Spencer Johnson "Kes näppas minu juustu?"

                        võtab ainult ca 45 minutit, aga imeline lugemine!

                        Kommentaar


                          Tucker Max - I hope they serve beer in hell
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Viimati sai loetud Tanel Talve-Musta kulla needus ja Collina raamat-Minu mängureeglid.hetkel siis käsil tõeline killumasin ehk siis Jeremy Clarksoni-No tule taevas appi.See ikka kõvasti parem kui see punane oli?nagu olen aru saanud siis punane oli esimene raamat ja sinine kolmas aga kas keegi on siis teist saanud lugeda?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              vonneguti tšempionite eine ehk hüvasti sinine esmaspäev!

                              hea raamat, paneb mõtlema
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Even Vaata postitust
                                vonneguti tšempionite eine ehk hüvasti sinine esmaspäev!

                                hea raamat, paneb mõtlema
                                vonnegut iz cool!
                                ma ise tegelen palahniukiga hetkel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X