320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

\"Kõik ahju\"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'

    Originally posted by kyps

    Ärgem öelge soomlasele põder ja lätlasele kiluvaras v. kuuevarbaline. Hüüame rõõmsalt kaasa staadionil ka vastase headele esitustele ja laseme rahutuvisid lendu. Ärgem laulgem enam, et Andorra või Belgia on pasa vaid hoopis, et Andorra on tubli.
    Ma ei tea, kas mina olen millestki valesti aru saanud või mis, aga minust käib vastaste pilamine ja enda ülistamine jalgpalli juurde.
    Väga õige. Kindlasti ei tohiks enam laulda ka \"Eesti suru,(näiteks) Bulgaaria vastu muru\", mis on ju rahvaste vahelist vaenu õhutav loosung :P ja \"Naised platsilt koju\" on kohutavalt seksistlik, mida meist küll Euroopas võidakse mõelda :P
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'

      Mitte liiga hästi õnnestuva ironiseerimise asemel võiksite ikkagi üritada vastata küsimusele, mida üritatakse saavutada ning väljendada loosungitega, mille seos rahvusluse rõhutamisega (nagu siin eelnevalt võis välja lugeda) on äärmiselt kaheldav - mitte tasemel, et \"kõik ahju\" on lõbus ja lahe? Seda pole ju liiga palju küsida?

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'

        Noh, ütleme nii et Eesti fännid veel õnneks tülis pole (välja arvatud eri klubide fännid Eesti meistrivõistlustel, aga see on loomulik ju ).
        aga kahjuks sama ei saa öelda jalgpallihaigla juhatuse kohta
        Niiet kõigepealt ajage oma asjad korda ja siis võib juba jälle üheskoos edasi liikuda, ma loodan

        Sooviks teada keda juhatuse liikmetest silmas peatakse.Kui juttu on Jansast siis eelnevalt võiks Jaanuse käest küsida ,milline on ta hetkestaatus,sest meie ei näe põhjust avaldada JPH dokumente ei siin ega ka mõnes teises portaalis.
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'

          Originally posted by SleepWalking
          Mitte liiga hästi õnnestuva ironiseerimise asemel võiksite ikkagi üritada vastata küsimusele, mida üritatakse saavutada ning väljendada loosungitega, mille seos rahvusluse rõhutamisega (nagu siin eelnevalt võis välja lugeda) on äärmiselt kaheldav - mitte tasemel, et \"kõik ahju\" on lõbus ja lahe? Seda pole ju liiga palju küsida?
          No ma ei tea mida loosungimeister ise silmas pidas, kui ta vastavad laused sinna kirjutas, aga kui see minu tuju tõstab, siis on loosung ju oma ülesande täitnud. Kui aga jutuks olevate loosungitega tekivad inimestel erinevad assotsiatsioonid siis on ju isegi tore. Kunst ei peagi üheselt mõistetav olema

          Ja kõigel ei peagi ilmtingimata korraliku seletust olema, et miks ja mida. Kui ma n: vihmase ilmaga porilompi hüppan või lumepalliga mõnd liiklusmärki loobin, ei kavatse ma juurdlema kukkuda, kuidas ja miks see millegile hea on.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'

            Lugesin siin seda arutelu.Tuli põhe erinevaid mõtteid - suht keeruline on kokku võtta ,aga tundub, et kogu see asi(kõik ahju,estland,estland yber alles, ja union jack) tuleks ära kaotada.Tegemist on tõesti laenudega ja milleks meile on vaja laene?Siin võib rääkida sobimatusest või sobilikusest ja sellest mida mingid inimesed arvavad, kui nad näevad või kuulevad jalgpallifönnide loosungeid, kuid see on minu meelest nennde inimeste oma probleem, sest ükski neist kolmest ei tohiks kedagi otse solvata.Küll aga tuleb möönda ,et kindlasti osadel inimestel läheb läbi mingi assotsiooni meel pahaks.Kas see peab meile üldse korda minema?
            Tõenäoliselt ikka peab, sest me tahame ,et kõik vaataksid jalgpalli ja naudiksid seda.Seega loobuge neist loosungeist ,mõelge välja midagi uut ja absoluutselt kedagi kõrvalist solvavat.Igal juhul kindlaim lahendus.
            Ja minu arvamus oleks ,et lipp peaks olema normaalne trikoloor nagu meie riigilgi, aga kuna lipu tegijad arvasid teisiti ,siis jõudu neile.Mina uut ja paremat ju niikuinii tegema ei hakka.
            Ning lõpuks üks kysimus ka.Kas kellegile eelkõnelejaist meeldivad juudid?
            Peaks tegelt minema lemmikkoondiste lehele ja vaatama ,kus Iisrael asub seal ,aga ei viitsi seda threadi otsida.Minu kogemused ei ole meelterutavad ,aga seda kindlasti seepärast ,et ma kohtun inimestega äri tehes ja seal on juut ju müütide tasemel ebameeldiv partner.
            Huvitav ,kas see provokatiivne küsimus oli mul juba fashistlik propaganda.Loodan, et mitte.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'

              Minu kogemused ei ole meelterutavad ,aga seda kindlasti seepärast ,et ma kohtun inimestega äri tehes ja seal on juut ju müütide tasemel ebameeldiv partner.
              Off topicut- kas seepärast ebameeldivad, et neil äris hästi läheb?

              PS: Ise suhtun nii juutidesse, neegritesse kui omasooiharatesse neutraalselt.
              Supplies!

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'

                mind need plagud ja loosungid ei solva. olen ka sõnavabaduse tulihingeline toetaja.

                aga niiväga kui mulle jalgpall ka ei meeldi, et taha ma siiski end eelpoolkäsitletud atribuutika läbi identifitseerida. ning see teeb mu ka pisut õnnetuks, sest iseenesest tunduvad otsatribüün ja palatid toredate kohtadena.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'

                  Originally posted by vandersell


                  Minu kogemused ei ole meelterutavad ,aga seda kindlasti seepärast ,et ma kohtun inimestega äri tehes ja seal on juut ju müütide tasemel ebameeldiv partner.
                  Off topicut- kas seepärast ebameeldivad, et neil äris hästi läheb?
                  See on kindlasti kõige tagajärg...ega neil muidu hästi ei läheks

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'

                    Siit jäi kõlama mõte ,et tuleks korraldada referendum millised hüüdlaused,loosungid ,lipud ja laulud.Lähimaeg mil meil Eestis referendum korraldatakse(et see siis sellega siduda) oleks sügisene Euro referendum või märtsikuised valimised.Mis aga teha sel juhul kogu suvi.Kas kritiseerijad TÕESTI kujutavad endale ette ,et nende arvamus läheb korda ja kuni referendumini on tribüün tühi ja vait.Toksige seent Härrased ja jooge õlut.
                    Jalgpallihaigla liige.

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'

                      Originally posted by Aramis
                      Ning lõpuks üks kysimus ka.Kas kellegile eelkõnelejaist meeldivad juudid?
                      Minu arvates peaks küsimus olema vastupidine: kellele eelkõnelejatest EI MEELDI juudid?

                      Minul pole ei neegrite, juutide, lätlaste, rahvuslaste ega kellegi teisega ütlemist. Lolle inimesi on igas riigis ning iga nahavärviga ja igasugustes kuuluvustes.

                      Ja nii palju ikkagi veel: Estland, Estland über alles EI OLE normaalne loosung. Zuroff mulle ka ei meeldi, kuid mingi sündsustunne võiks ikka olla.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'

                        Igaüks käigu loosungiga ,mis talle meeldib ja kui staadioniväravast sisse lastakse on kõik OK !
                        Isegi kavatsen järgmist vutihooaega tervitada nii mõnegi uue lipu ja loosungiga ,mis kindlasti kohe kõigile ei meeldi . Ja üldse.... Miks peaks minu loosung kõigile meeldima ? Ma ei tahagi ,et kõigile meeldib .Siis poleks mõtet tehagi .
                        Lühidalt öeldes on mul pohlak.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'

                          Rootsi Kunn, sul on loosungite suhtes jällegi paljuski õigus aga siinkohal tuletaks Sulle meelde, et JPH pole enam ühe suhteliselt väikese grupi jalgpallifännide ühine nimetaja, vaid meedia ning JPH ise on teinud endist Eesti jalgpallifännide nö. ametliku organisatsiooni. Seetõttu, kõik mis teie teete, kõik avaldused millega teie esinete ei ole täna enam ainult mingi kitsa sõpruskonna tahteväljendus.

                          See, et JPH on muutunud üldsuse silmis nö. ametlikuks fännide ühenduseks on nähtav pea igalpool, kus Eesti jalgpallifänlusest juttu on, näiteks kasvõi nn. jalgpallihaigla tribüün jne. Seetõttu loetakse ekslikult kõiki plakateid ning lippe mis sel tribüünil lehvivad, automaatselt \"JPH lippudeks ning loosungiteks\", olgu need kas siis Union Jack, Über Alles või white power lipp.

                          Mina isiklikult pole küll JPH liige, kuid ma kujutan ette, et selles organisatsioonis leidub ka inimesi, kelle poliitilised vaated ning eetilised põhimõtted ei ole absoluutselt kooskõlas sellega mis on nn. ametlik JPH poliitika, ehk siis kergelt tajutav paremäärmuslus.

                          Seetõttu arvan mina isiklikult, et kuna laiema üldsuse silmis kiputakse kõigi Eesti koondise tulihingelisemate toetajate ning JPH vahele võrdusmärki tõmbama, siis oleks võibolla nii kõigi liikmete, kui ka teiste fännide ning ka üldsuse huvides vajalik kerge ettevaatus kõiksugu intrigeerivate loosungite osas.

                          Mõistagi ei saa seda ettevaatust viia äärmusteni, sõnavabadus loeb ka midagi, kuid samas eetikanormid ning jalgpallifännlus pole ka üksteist välistavad asjad.

                          Loosungite koha pealt tuli mulle meelde just see Venemaa mäng, kui Venemaa koondise toetajad riputasid üles plagu sõnadega \"hasjainõi vernulis\", ma arvan, et suurele osale Eesti koondise toetajatele tundus see väga suure solvanguna.

                          Samamoodi võib võtta nüüd selle \"Estland, Estland Über allesi\" või white power lipu, tegelikkuses ei ole need lipud päris paljude inimeste jaoks meeldiva tooniga, nagu siin näiteks on üritatud mõista anda.

                          On olemas ju mustmiljon muud asja mida saaks kuskile plakatile kirjutada, mis ei omaks kellegi jaoks mingit negatiivset alatooni, kuid selle asemel valitakse hoopistükkis sõnad Saksamaa hümnist.

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'

                            Originally posted by Darren
                            Darreni jutt.....
                            Fantastliselt õige! Kirjutasin umbes sama mõttega teksti ühe teise teema alla (oli siis Meistriliiga all vist), kuid praegu kirjeldas Darren olukorda 100% õigesti ning MÕNEL inimesl tasuks selle teksti peale väga kõvasti mõelda.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'

                              Veel küsiks nõu Inglsmaa ja Rootsi lipu suhtes ja oli meil ka Iirimaa lippki.Must pealuuga lipp ja \"Blue supportes\",\"on ainult ÜKD Andres Oper\" ja \"Me usume EESTISSE\".Kui paljudele meeldib eesti,Andres Oper j.n.e.
                              Kas saame nendele teie heakskiidu ja kas seda ka akseteerib Eesti Politsei,Eesti Jalgpalli Liit ja turvafirma Falck.
                              Jalgpallihaigla liige.

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'

                                Isegi kavatsen järgmist vutihooaega tervitada nii mõnegi uue lipu ja loosungiga ,mis kindlasti kohe kõigile ei meeldi .
                                kle rootsi kunn, ega sa ometi ei mõtle tõsiselt hakata leffitama siukseid lippe nagu üks teatud inimene mulle (küll naljaga pooleks, no maloodan vähemalt ) wellis tutvustas ehk siis punane lipp ja keskel valge ring ja teatud pubi esitäht + veel L täht, sest see oleks tõesti suht haige IMHO
                                Aga kui see jutt, mis eelpool kirjas, ei ole tõsi, siis ootan huviga mis toimuma hakkab ja annan ka oma two cents asja teostumisse öff koorse


                                PS
                                Darren, kes on õelnud, et see, mida rootsi kunn kribas on Jalgpallihaiglaga kuidagi seotud? See on täiesti eraldi asi, onju. Aga samas Eesti eest on loomulikult kõik nagu üks perekond
                                Cerveza.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X