320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

\"Kõik ahju\"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'

    Originally posted by Darren
    Mina isiklikult pole küll JPH liige, kuid ma kujutan ette, et selles organisatsioonis leidub ka inimesi, kelle poliitilised vaated ning eetilised põhimõtted ei ole absoluutselt kooskõlas sellega mis on nn. ametlik JPH poliitika, ehk siis kergelt tajutav paremäärmuslus.
    Mina olen JH liige ning minu vaated ning eetilised põhimõtted ei luba poliitilist vasakpoolsust, kuid siiski ei hakkaks ma ninast sinist suitsu välja ajama ega tatti pritsima, kui keegi riputaks nn. JH tribüünile üles loosungi näiteks kirjaga \'Teenin Jalgpalli Liitu\' (oh missugused assotsiatsioonid, eksole). Mina isiklikult suhtusin ka kerge muigega Vene mängul nähtud \'Hozjajeva\' loosungisse ja NSVL punalippudesse.

    Ma olen foorumis juba kunagi öelnud, et mulle väga ei meeldi \'Über Alles\' ega Union Jack, kuid paljudele inimestele meeldivad, järelikult on ju kõik korras. Inimesed, ärge tekitage endale tühjast probleeme, elage ise oma elu, palun.

    Alo

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'

      Mõelge midagi ise välja.
      Muide, kas staadionile saab kanaga tulla?

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'

        Originally posted by SleepWalking


        Mitte liiga hästi õnnestuva ironiseerimise asemel võiksite ikkagi üritada vastata küsimusele, mida üritatakse saavutada ning väljendada loosungitega, mille seos rahvusluse rõhutamisega (nagu siin eelnevalt võis välja lugeda) on äärmiselt kaheldav - mitte tasemel, et \"kõik ahju\" on lõbus ja lahe? Seda pole ju liiga palju küsida?

        Muuseas arsenali fännid laulavad kohtumise ajal Tottenhamiga (juudi taust) laule gaasikambritest jms Kuidas saab üks arsenalifänn üldse teistele nina peale sellist ahju teemat visata. Teiste silmis pindu näed aga endasugustes palki mitte.

        PS. Pole ise neid laule kuulnud, aga sattusin õlut jooma ühe nö etnilise (selles suhtes et londonlase, mitte küll juudi vaid iirlasega) tottenhami fänniga kes kinnitas seda juttu, aga ütles ka et selliseid asju väga pahaks ei panda.
        memer of Gaskoff fan club

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'

          Tehke 19.12,2002 Eesti Ekspress lahti leheküljelt A 30 ja mis teile vastu särab 100% FAšISMI.See on juba väikese eesti jaox liig mis liig.

          P.S.Jõuluajal on juudid hakkand sõna võtma aga ajalooliselt on meil eestlastel näärid.Seega oma mured olgu suunatud omadele.Näärid on puhkamise ja paganlike pidustuste püha.Pärast uut aastat tüüdake paganaid edasi.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'

            Minu poolt pole siia enam midagi lisada, kõik on justkui öeldud.

            http://www.hot.ee/mingidasjad/3
            http://www.hot.ee/mingidasjad/2
            http://www.hot.ee/mingidasjad/5


            Loodan, et nende elementideni Eesti fännindus niipea ei jõua.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'

              Originally posted by kojamees


              Tehke 19.12,2002 Eesti Ekspress lahti leheküljelt A 30 ja mis teile vastu särab 100% FAšISMI.See on juba väikese eesti jaox liig mis liig.

              P.S.Jõuluajal on juudid hakkand sõna võtma aga ajalooliselt on meil eestlastel näärid.Seega oma mured olgu suunatud omadele.Näärid on puhkamise ja paganlike pidustuste püha.Pärast uut aastat tüüdake paganaid edasi.
              No ajalooliselt t2histati ikka talvist p88rip2eva. Tolle Skandinaavia paganliku pyha nimest on tulnud ka s6na \"j6ulud\". Vt. rootsi keeles \"jul\", soome keeles \"joulua\".
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar

              Working...
              X