320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta tegijad muusikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

    Justin Timberlake \"Justified \" - ok, teil on õigus küsida, kas olen ikka mõistusel. Aga olen! Tänu Neptunesi aka N.E.R.D.-i tüüpidele on kokku pandud mõnusa võnkega plaat, mis ei jää minu silmis sugugi alla NERDi tüüpide enda kraamile. Timberlake\'i beatbox (kes ei tea, siis hääleelundite abil muusika edastamine või nii) \"Rock Your Body\" loos annab tunnistust sellest, et tüüp on midagi enamat kui lihtsalt mingi boibändi liige.
    Muuseas, muusikamaitse saab väga hästi inimesi hinnata, sest muusika kajastab just seda, mis inimese hinges toimub.


    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

      Vaieldamatu numero uuno oli siis minu jaoks rootslaste poprockipunt Melody Club ja aastahitiks nende vokaalinstrumentaalpala \"Electric\". Vot nii.

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

        Originally posted by Artur


        Justin Timberlake \"Justified \" - ok, teil on õigus küsida, kas olen ikka mõistusel. Aga olen! Tänu Neptunesi aka N.E.R.D.-i tüüpidele on kokku pandud mõnusa võnkega plaat, mis ei jää minu silmis sugugi alla NERDi tüüpide enda kraamile. Timberlake\'i beatbox (kes ei tea, siis hääleelundite abil muusika edastamine või nii) \"Rock Your Body\" loos annab tunnistust sellest, et tüüp on midagi enamat kui lihtsalt mingi boibändi liige.
        Muuseas, muusikamaitse saab väga hästi inimesi hinnata, sest muusika kajastab just seda, mis inimese hinges toimub.

        Oh Artur, Timberlake\'il ja minu hingel nüüd küll suurt seost pole. Tegemist on lihtsalt minu jaoks mõnusa r\'n\'b peoplaadiga. \"Senorita\" ja \"Rock Your Body\" on minu silmis lahedad peolood. Kui sa mõtled, et ma \"Cry Me Riveri\" ajal väga hingestatud olen, siis eksid rängalt. Aga, kui sa juba hingespetsialisti mängid, siis äkki privas märgiksid, mis minuga toimub :P

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

          ...meenus, tükk aega oli keele peal, aga nüüd meenus, drinking in LA, projektinimi siis bran van 3000. mulle meeldis

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

            Nii palju ,kui mina olen jälginud oli möödunud aastal palju mängitud selline artist nagu 50 Cent.Arvatavasti üks põhjustest miks ta seda oli ju see,et ta Eminemi poisu lemmik.
            Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

              Mõned meeldejäänud bändid, artistid:

              The Sounds
              30 Seconds to Mars
              The White Stripes
              The Mars Volta

              Dj Shadow
              Felix da Housecat
              Technical Itch
              zzz

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                mina poleks iial uskunud, et ma kunagi trummibassi kuulama hakkan - aga näe nii juhtus. kusjuures nii hämmastav kui see ka pole, eriti istub mulle idanaabrite tehtud kraam. Nt siuke mees nagu Paul B (kelle pärisnimi on tõenäoliselt Pavlik B ) on oma Nuborn Mixidesse kokku pannud suure hulga eelmise aasta parimaid tracke - ja neid on huvilisel võimalik sikutada siit.
                ja tnx Boxter vihje eest!
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                  aasta tegijaks jäi siiski skandaalne punkroki bänd ebaanomaalneajuhälve
                  tell your mother, we are hooligans!

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                    Originally posted by fittibaldi

                    mina poleks iial uskunud, et ma kunagi trummibassi kuulama hakkan - aga näe nii juhtus.
                    Põhimõtteliselt sama siin ja see, mis järgneb, ei tähenda absoluutselt mingit muutust minu senises muusikamaitses, kuid kuna esile on kerkinud uus jõud eesti muusikamaastikul, siis pean vajalikuks seda siinkohal ka mainida. Nimelt on minu jaoks aasta suurimaks üllatajaks raudselt põrandaalune d`n`b viljeleja CharlyCherry. Mees on koos oma sõprade abiga üllitanud sellise hiti nagu \"Robinson Linaš\", mis ei jäta külmaks mitte isegi kalavargaid, rääkimata siis kohalikest \"Robinsoni\"-saate fännidest. Ise olen kuulnud ka CharlyCherry üleeelmise aasta albumit \"Sümmeetriline asümmeetria\", kus esile kerkisid palad nimedega \"Kettalaul\", \"@valik interneti pubi\", \"Termiitkeevitus\", \"Kus Veiko on?\", \"Tsirkus\" ja \"Allmaakaevuri allegooria\" ning loomulikult tuntud telesarjast pärinev hitt \"Nightrider\" (kusjuures nii on). Kuulnud ära uue plaadi pealt 2 lugu, lisaks mainitud Linaše-loole ka singli \"Bäng-bäng\", on hästi mõistetav areng CharlyCherry loomingus - nimelt on muutunud hea veelgi paremaks, kusjuures märgata on sügavamate teemade ilmumist noormehe loomingusse.
                    Läbi internetiavaruste minuni jõudnud uue plaadi kaks esimest singlit on igatahes kasvatanud minu ootusärevust terve albumi suhtes....kusjuures kuuldavasti toimuvat plaadi presentatsioon muusiku enda sünnipäeval sõpraderingis. Ehk jõuab üks koopia \"kauatehtud kaunikesest\" ka minuni!

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Aasta tegijad muusika

                      Originally posted by efafan
                      Põhimõtteliselt sama siin ja see, mis järgneb, ei tähenda absoluutselt mingit muutust minu senises muusikamaitses, kuid kuna esile on kerkinud uus jõud eesti muusikamaastikul, siis pean vajalikuks seda siinkohal ka mainida. Nimelt on minu jaoks aasta suurimaks üllatajaks raudselt põrandaalune d`n`b viljeleja CharlyCherry. Mees on koos oma sõprade abiga üllitanud sellise hiti nagu \"Robinson Linaš\", mis ei jäta külmaks mitte isegi kalavargaid, rääkimata siis kohalikest \"Robinsoni\"-saate fännidest. Ise olen kuulnud ka CharlyCherry üleeelmise aasta albumit \"Sümmeetriline asümmeetria\", kus esile kerkisid palad nimedega \"Kettalaul\", \"@valik interneti pubi\", \"Termiitkeevitus\", \"Kus Veiko on?\", \"Tsirkus\" ja \"Allmaakaevuri allegooria\" ning loomulikult tuntud telesarjast pärinev hitt \"Nightrider\" (kusjuures nii on). Kuulnud ära uue plaadi pealt 2 lugu, lisaks mainitud Linaše-loole ka singli \"Bäng-bäng\", on hästi mõistetav areng CharlyCherry loomingus - nimelt on muutunud hea veelgi paremaks, kusjuures märgata on sügavamate teemade ilmumist noormehe loomingusse.
                      Läbi internetiavaruste minuni jõudnud uue plaadi kaks esimest singlit on igatahes kasvatanud minu ootusärevust terve albumi suhtes....kusjuures kuuldavasti toimuvat plaadi presentatsioon muusiku enda sünnipäeval sõpraderingis. Ehk jõuab üks koopia \"kauatehtud kaunikesest\" ka minuni!
                      :P Tõsiselt kohe pean sinu arvamusega ühinema,olen ka ise CharlyCherry eelmise albumi omaja ja ka uue albumi parimaid palu olen kuulnud juba ja ausalt öeldes ei pea mu kannatus enam kaua vastu,saax vaid uue plaadi oma valdusesse. See suhteliselt tundmatu drum`n`bass viljeleja on minu arust tõsiselt murdmas end Eesti underground muusika tippu...
                      Eriti hea oli eelmise albumi peal \"Kus on veiko?\" Niipalju kui ma tean on see tehtud koos teise veel vähemtuntud dj-ga,kelle nimeks siis Razta! Ning kui ma nüüd puusse ei pand,siis Razta teeb kaasa ka uuel peagi ilmuval plaadil,nii et on, mida oodata Kuulduste kohaselt tuleb uus album välja tõesti jaanuari keskel ning kui need palad,mida sealt kuulnud juba olen,on vähegi teiste tasemel, siis pole kahtlustki,et album on kulda väärt!!!:P

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                        charlycherry - mingi võimalus seda kuskilt leida? ei neti.ee otsing ega muidu pädev soulseek anna mingit vastet..
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Aasta tegijad muusika

                          Originally posted by fittibaldi


                          charlycherry - mingi võimalus seda kuskilt leida? ei neti.ee otsing ega muidu pädev soulseek anna mingit vastet..

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                            Originally posted by Juveman

                            Et siis msn-i kaudu saan sulle paar uue albumi pala ka saata
                            tack so mycke! bäng bäng on ERITI fanki lugu! ärge siis saladuses hoidke, kes albmile kyyned taha peaks saama..
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                              Pmst tahaks ka CharlyCherryt kuulata, nii et kui keegi kuskile üles viitsib lasta CharlyCherry loomingut, siis oleks see väga teretulnud nähtus.

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                                palun! enjoy..!
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X