320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta tegijad muusikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

    see teema peaks vist passima küll, kui rääkida eile toimunud Eesti muusika suur GAALAst, siis oma poiss Chalice tegi põhimõtteliselt puhta töö(aasta uustulnuk, alternatiivartist, meesartist), muidu oli üritus vähemalt telkust vaadatuna nõrk, silma jäi veel ühe õhtujuhi vutiteemaline särk
    ja auhinna üleandjad, pehmelt öeldes oli kujusid seinast-seina. Grapsile ka lõpuks kodumaine auhind, asi seegi. Kas järgmine aasta on siis VAnilla kord?

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

      Originally posted by dreyd
      Grapsile ka lõpuks kodumaine auhind, asi seegi. Kas järgmine aasta on siis VAnilla kord?
      panuse eest eesti muusikasse?
      aga nõus, sellised telesaated oma silmatorkava amatöörluse ja venivusega väärivad vaid hinnangut nõrk.

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

        ei ei, lükkasin kaks asja kokku, pidasin siiski silmas VAnillat, kui popartisti, uustulnukat:P , kaunimad lauljad jne jne kategooriad, siis paralleeli tõmbasin Chalice´ga, kes see aasta troonis, Vanillat loodetavasti Grapsiga muusikaraamatusse sama peatüki alla ei kirjutata.

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

          Mulle meeldis see koht, kus Paadamile \"ära tehti\". Kes seda kohta nägi, peaks aru saama.
          It\\\'s always better on holiday...

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

            Üritus oli tõesti läbi telepildi alla keskmise kui mitee ütelda nõrk.:P
            Rahule jäin mina 4 asjaga:
            1. Parim muusikavideo Chupacabra - tere Kertu (vaieldamatult parim muusikavideo mis see aasta Eestimaal sepistatud)
            2.Auhind panuse eest Eesti muusikasse Gunnar Grapsile
            3.Aasta hitt Genialistid & Lea Liitmaa - Armastus
            4.Aasta albumikujundus plaadile \"Kohtumine Albertiga\" kujundajaks Heino Prunsvelt

            Kõige enam jäi hinge piinama see, et selline sümpaatseks saanud rühmitus nimega Sõpruse Puiestee ei pälvinud ühtegi auhinda.Ning lisaks sellele et aasta artistiks valiti rahva poolt Smilers... aga eks tuleb pööbli otsust respekteerida ja Salsallerile au anda. Parem ikka ju kui mingi rumalukesed blondiinidest tibid, kelle muusika küll mingit tunnet ei tekita, kuigi silmarõõmu on neist üksjagu

            Esinejatest oli tore ainult Genialistide lauluke mille nime kahjuks ei tea kui keegi teab võiks vihjata:P

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

              Originally posted by realmadridfan

              Mulle meeldis see koht, kus Paadamile \"ära tehti\". Kes seda kohta nägi, peaks aru saama.
              Mage! Lame!

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                Originally posted by efafan


                Originally posted by realmadridfan

                Mulle meeldis see koht, kus Paadamile \"ära tehti\". Kes seda kohta nägi, peaks aru saama.
                Mage! Lame!
                Minu meelest mitte.
                It\\\'s always better on holiday...

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                  Originally posted by realmadridfan


                  Mulle meeldis see koht, kus Paadamile \"ära tehti\". Kes seda kohta nägi, peaks aru saama.
                  No ma suht nägin seda, aga nojah,Mage on tõesti ainus sõna iseloomustamaks seda \"nalja\". Samas oli kogu see nn. Gala äärmiselt p-sse kukkunud ja lahja. Kurb ,aga tõsi. Tõsi, aga kurb

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                    Originally posted by vanapagan
                    Esinejatest oli tore ainult Genialistide lauluke mille nime kahjuks ei tea kui keegi teab võiks vihjata:P
                    Mötled seda laulu, mida Genialistid seal esitasid? Siis Õpetaja

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                      no aga kõik ei viitsinud ju seda vaadata - nüüd kole uudishimu teada saada, kuidas \'ära tehti\' paadamile... ehk annab keegi ülevaate?
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                        Originally posted by fittibaldi


                        no aga kõik ei viitsinud ju seda vaadata - nüüd kole uudishimu teada saada, kuidas \'ära tehti\' paadamile... ehk annab keegi ülevaate?
                        Täpselt ei saa seda siin seletada, telekast on ikka parem vaadata. Aga mõte oli selles, et kui ülekandes pildikatkestused tekkisid, siis saatejuhid oskasid probleemist ilusti välja tulla ja see sarnanes natuke(loe: päris palju) Paadamiga, kui ta Eurolaulu telekatkestuste pärast vabandas.
                        It\\\'s always better on holiday...

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                          Aitüma yheksale just seda laulu mõtlesingi.
                          Ja mis puutub sellesse Paadami komejanti, siis see oli nüüd küll minumeelest väga nõme nali.

                          Kommentaar


                            #88
                            2004 ja 2005 on vähemalt siin teemas vahele jäänud, kuid miks mitte jätkata.

                            2006. aasta oli verinoor kui Vaiko Eplik & Eliit lõi kohaliku muusikamaailma nokauti. Ka kriitikud hindasid plaati "1" sel hetkel favoriidiks aasta albumi nimetusele ning ega nad vähemalt minu pingerida arvestades ei eksinudki.

                            Pikemalt kiitma ei hakka, seda on niigi küllastuseni tehtud. Ning et sellest veel ei piisanud, andis Vaiko aasta lõpu eel looga "Armastus päästab maailma" tuhandetele elumõtte tagasi.. vapustav! Number üks!

                            Õnneks pani kontserte-mitte-anda-armastav Tartu Popi ja Roki Instituut kevadepoole kokku "Madise margikogu", mis platseerub kindlasti kohale number kaks. Varem ma neist suurt miskit teadnud, peamiselt eelpool mainitud põhjustel, kuid selline retro-space-indie-saund oli midagi sellist, mis tõukas mind plaadipoodi, olles kuulanud raadiost vaid mõnda laulu paar korda...

                            Dagö polnud mulle enne "Joonistatud meest" mingit muljet jätnud, aga nüüd isiklikku playlisti charti vaadates torkab silma, et rihib üsna ülemisi kohti. Ju siis midagi temas mind puudutas.

                            Välismaistest tegijatest ei oska sel aastal palju rääkida. Peamiselt vanadel, eelmise sajandi muusikaradadel kõndimise tõttu. Tõsisemat tähelepanu pälvis ehk kõrgliiga tegija The Killersi uus plaat "Sam's Town". No tee mis tahad, kõik on tip-top, kuid kipub liigituma lahtrisse "hea teine plaat", mis pärast hüper-super "Hot Fussi" oli ka ennustatav.

                            Kommentaar


                              #89
                              Vaiko Eplik vist kunagi olla öelnud kaa, et tema järgmine plaat tuleb nii hea, et kriitikud kusevad verd selle peale vms
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                #90
                                Tegelt rääkis Eplik seda seoses Ruffuse plaadiga, mida pole siiani ilmunud

                                Ja aasta tegija minu jaoks on Allan Vainola oma Unenäopüüdja plaadiga. Lihtsalt parim sel aastal. Ja üldse oli Eesti muusika osas üsna hea aasta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X