320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta tegijad muusikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

    Originally posted by fittibaldi


    palun! enjoy..!
    Suured tänud vaeva eest, kuid see ei läinud mulle peale ja ma ei leia, mida te selles üldse leidsite.

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

      häh, käi siis midagi paremat välja..:P
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

        Originally posted by fittibaldi


        häh, käi siis midagi paremat välja..:P
        Yes, boss!
        Nimelt on mul viimastel päevadel pidevalt plaadimängijas kedranud Milk Inc-i nimeline asi. Ja albumiks on Closer. Jube hea asi, eriti meeldib mulle osade lugude bass-line, mis on kohati võrreldav isegi Benny B. poolt tekitatavaga. Märkimist väärivad kunagise A-Ha menuhiti \"Sun always shines on TV\" cover ja \"I Don`t care\". Samuti ka \"Sleepwalker\" Kõik teised lood on ka suurepärased!

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

          Minu poolt siis:

          The Streets \"Original Pirate Material\"
          MJ Cole \"Cut to the Chase\"
          50 Centi album oli ka päris hea. Või oli see eelmine, mida ma silmas pean :?

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

            Originally posted by Robinho

            Nimelt on mul viimastel päevadel pidevalt plaadimängijas kedranud Milk Inc-i nimeline asi.
            tõmmasin huvi pärast mainit albumi - no ju mast bi kidding..roolis olles või vastuoksa hollikas peale neljandat viinakoksi võib olla tore asi, aga kuulata kuulamise pärast mingit keskmist eurobiiti? ei lähe mette..
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

              Palju head stuffi on siin juba mainitud, lisan enda poolt 2 plaati eelmisest aastast, mis ilma kaua mõtlemata meelde tulevad:

              *Muse, Absolution. Terve plaaditäis häid lugusid, kuid üks kerkib eriti esile - Time is running out.
              *Donnas, Spend the night. Tervet plaati pole vele kuulata jõudnud. Who invited you jättis esmatutvusel Donnadega räigelt hea mulje.

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                see aasta jäid nagu silma rohkem nt kosmikud ja white stripes
                et need on minu eelmise aasta tegijad.
                LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                  Aasta tegijad:
                  Sõpruse Puiestee ja Metro Luminal
                  Jalgpallihaigla juhatuse liige

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                    \'selle\' aasta tegija muusikas on olnud igal juhul wild disease looga \"hunt\".
                    elagu underground hiphop.
                    muide,seda lugu ja palju muud eesti ug kraami,saab tasuta tõmmata ehh.ee-st

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                      Aasta on ammu läbi, aga mis siin ikka...16-aastasena paitasid mu kõrvu järgmised artistid:

                      Eestimaalt jätsid parima mulje Metsatöll ja Sõpruse Puiestee (aitäh nakatamast, lennu ). Eriti head tunduvad nende kahe puhul live-esitused ja seda eriti Metsatöllul . Viljandi Folgilt jäi samuti meelde kõige rokilikum e. Oort (võõramaise Haydamaky meenutamine teeb ka tuju rõõmsaks). Eilsel Hard Rock Clubi sünnipäeval selgus, et Solwaigi uus plaat on moshimiseks ülihea , samuti oli tasemel Kantor Voy. (Kumbagi polnud seni \"elusana\" näinud ).

                      Mõnevõrra rohkem hindan endiselt väljamaa artiste...Kindlateks lemmikuks on kujunenud James Maynard Keenani projektid Tool (see kohe eriti, lemmikute lemmik on \"Aenima\". Kusjuures näen Toolis kerget sarnasust Sõpruse Puiesteega , vaielge :P) ja A Perfect Circle, kelle uus plaat Thirteenth Step on eelmisest küll üllatavalt erinev, kuid siiski suurepärane (näiteks laul \"The Noose\"...).

                      Lisaks nimetatutele, ehk art-rockile, või kuidas seda nimetada tuleks, silitasid ja jäävad mu kõrvu silitama järgmised vokaalinstrumentaalansamblid ja esitajad (suht suvalises järjekorras): Bob Marley, KoRn (ilmselt ka kontserdile minek suvel...), The Pixies, Skriimsilm ja Vennaskond (jah, mõlemad kodumaised ), Ambeon (\"Cold Metal\"!), Antimatter (Hard Rock laagrist vast lemmik...), Burzum, Dargaard, Darkwood, At the Gates (eelkõige album \"Slaughter of the Soul\"), Jack Off Jill, Led Zeppelin, Mago de Oz (\"Fiesta Pagana\"!), Marilyn Manson (kontsert Leedus ), Metallica (\"St. Anger\" on täitsa tore mu arvates...), Nirvana (+ varalahkunud solisti isiksus...), Opeth, Pain, The Tarantino Collection.

                      Eraldi väärib veel märkimist Uriah Heep ja Deep Purple Suurhallis (ikka positiivses mõttes). Ja see olekski kõik.
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                        Originally posted by fittibaldi


                        mina poleks iial uskunud, et ma kunagi trummibassi kuulama hakkan - aga näe nii juhtus. kusjuures nii hämmastav kui see ka pole, eriti istub mulle idanaabrite tehtud kraam. Nt siuke mees nagu Paul B (kelle pärisnimi on tõenäoliselt Pavlik B ) on oma Nuborn Mixidesse kokku pannud suure hulga eelmise aasta parimaid tracke - ja neid on huvilisel võimalik sikutada siit.
                        ja tnx Boxter vihje eest!
                        need paul b remixid on tõsiselt head eriti meeldib mulle see 4 remix...samuti teevad benni benassi ja crossfire päris head muusikat...veel meeldivad terminaator,smilers...mis teevad küll natuke erinevat muusikat eelpool mainitutest kuid siiski hea on kuulata neid pubides ja kontserditel... tegelikul on terminaator niikaua kui ma mäletan üx mu lemmikutest olnud...veel on täitsa hea kuulata linking parki.

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                          endale meeldis yle kõige black eyed peasi laulud \"where is the love\" ja lemmikux sai ja jäi \"shut up!\"

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                            Originally posted by zidane_5


                            endale meeldis yle kõige black eyed peasi laulud \"where is the love\" ja lemmikux sai ja jäi \"shut up!\"
                            Tunnen kaasa...
                            Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                              Originally posted by wal


                              Originally posted by zidane_5


                              endale meeldis yle kõige black eyed peasi laulud \"where is the love\" ja lemmikux sai ja jäi \"shut up!\"
                              Tunnen kaasa...
                              mis mõttes?

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                                Originally posted by zidane_5


                                Originally posted by wal


                                Originally posted by zidane_5


                                endale meeldis yle kõige black eyed peasi laulud \"where is the love\" ja lemmikux sai ja jäi \"shut up!\"
                                Tunnen kaasa...
                                mis mõttes?
                                IMHO ühed aasta jubedamad laulud. Kui siis neid igas vahetunnis mingi 5. klass kõrvalruumis makilt käiab...
                                Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X