320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vihatuim klubi ja maa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

    MINA VIHKAN INTERIT!!!!
    ei ütleks aga, et ühegi riigi koondis konkreetselt vihkamist väärib. siiski euroopa vs lõuna-ameerika puhul eelistan alati euroopat
    *rossonero*

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

      Ei vihka ühtegi klubi ega maad, aga ebasümpaatseimaks koondiseks on minu jaoks Lõuna-Korea

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

        Originally posted by H.M Murdock

        oluliselt teine asi on kuulsusena kodakondsuse vahetamine (jalgpallis pole seda minuarust esinenud),küll aga kergejõustikus,ntx varsti Tallinnas võistlev Marlene Ottey (kahtlane õigekiri,aga loodan,et mõistate) oli kuni eelmise aastani Jamaika sprinter,nüüd aga Sloveenia,ning Wilson Kipketer on juba mitmendat aastat taanlane....
        that\'s what I\'m talking about
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

          Originally posted by Lünk


          Originally posted by FOE


          K6ige vihatum on REAL FKING MADRID ja VENEMAA
          Jepp need on kah nömedad klubid!
          venemaa vast ikka ei ole klubi
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

            selle jumala kätega venna kohta ei tea midagi aga see teine tüüp ei saa korea eest mängida kuna on juba venemaa eest mänginud

            ja kui tahad teada maailma nime jalgpallurit kes vahetanud kodakondsust look no further the ferenc puskas. hungari ja real madridi maalitykki kes sai hiljem hispaania kodanikuks ja kelle eest ta isegi mängis sest siis polnud fifal reeglit mille järgi tohib karjääri jooksul ainult 1te riiki esindada. puskas pommitas 88 rahvuskoondise(84+4) mängus 83 väravat

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

              Nende artiklite põhjal võib järeldada ,et enamus vihkab real madridi . Järeldus: selles foorumis on palju kibestunud manu fänne

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                Nende artiklite põhjal võib järeldada ,et enamus vihkab real madridi . Järeldus: selles foorumis on palju kibestunud manu fänne
                Nüüd sa said küll asjast valesti aru. Minu teada pole veel vutimaailm kahestunud kõigest Reali ja ManU fännideks.
                (GO Depor!)

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                  /me ei vihka otseselt kedagi, aga kõige ebasümpaatsem koondis on saksamaa, kelle kaotusi ma alati rõõmuga jälgin . Klubidest ei saagi eriti kedagi välja tuua, sest igas klubis on ikka mõnigi sümpaatne mängija üldjuhul... võibolla sheriff ainult...või siiski mitte...
                  /me lihtsalt ei oska vihata eriti...

                  vot nii.
                  Cerveza.

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                    Originally posted by Munk


                    Nende artiklite põhjal võib järeldada ,et enamus vihkab real madridi . Järeldus: selles foorumis on palju kibestunud manu fänne
                    Nüüd sa said küll asjast valesti aru. Minu teada pole veel vutimaailm kahestunud kõigest Reali ja ManU fännideks.
                    (GO Depor!)
                    Õigus,nt. mina ei salli kumbagi klubi.Mulle sümpatiseerivad Newcastle United ja FC Basel näiteks.Nii mõnus vaadata kui nad endast rikkamatele ja staare täis klubidele tappa annavad.
                    Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                      Newcastle Unitedis on staare ka ju küllaga
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                        Originally posted by daywalker


                        Newcastle Unitedis on staare ka ju küllaga
                        Seal häid mängijaid,kuid nemad pole niivõrd staarid kuivõrd tuntud headuses tegijad.Ärme hakkagi parem võrdlema Arsenali,ManU,Real Madridi vms.
                        Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                          Mina vihakn AC MILANI selle perst et nad võitsid see aasta juventust finaalis aga nuh see natuke tasakaalustab asja et juventus tegi tagasi neile Itaalia superkarika mängus : IGATAHES AC MILAN

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                            Originally posted by doggi20Seal häid mängijaid,kuid nemad pole niivõrd staarid kuivõrd tuntud headuses tegijad.Ärme hakkagi parem võrdlema Arsenali,ManU,Real Madridi vms.
                            oi issand kyll, siit saaks ju jälle üles võtta samuti sadu kordi läbi nämmutatud teema, et mis kurat see on, mis \'heast mängijast\' järsku \'staari\' teeb??

                            Kas nt Yakin on nyt ka staar, kus ta enam baseli värvides \'rikkurklubisid \' ei klohmi? Aga kas Shearerit ei võiks mitte siis tähtründajaks pidada? Aga Dyerit nt tulevaseks? Ja loetle mulle lihtsalt huvi pärast, keda sa manus staariks pead? (No peale ruud vani, keda vist võib kah staariks pidada)? Aga keda lihtsalt heaks mängijaks? Aga Arsenalis?

                            Mõttetu jahumine, samamoodi see rahvuse ja rahvuskoondise ümber tiirutamine. Selliseid näiteid on ajaloost peale Puskase veel kyll ja kyll, kasvõi nt Alfredo di Stefano (Argentiina/Hispaania).
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Vihatu

                              Originally posted by p3p3


                              Mina vihakn AC MILANI selle perst et nad võitsid see aasta juventust finaalis aga nuh see natuke tasakaalustab asja et juventus tegi tagasi neile Itaalia superkarika mängus : IGATAHES AC MILAN
                              Sa tegid taaskord mu päeva ilusaks. Mul on hea meel, et Milan sulle seda pahameelt valmistas, ma olen õnnelik su yle

                              klubid/rahvuskoonide kui siuksed, mis ei ole mulle sympaatsed: Boavista, Inter, Juventus, Nufc, Arsenal, K´lautern, Real(kuigi nende mänge on nauditav vaadata)/Prantsusmaa, L-Korea(teadagi miks)

                              Vihkamiseni pole mind õnnek ykski klubi viinud

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                                Küll see aeg kah tuleb devka Mul on vaja lihtsalt veidikene eeltööd teha

                                Kommentaar

                                Working...
                                X