320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vihatuim klubi ja maa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

    Nojah mulle on siis kah mõningad klubida ja koondised ebasümpaatsed nagu näiteks:
    KLUBID: ManU, Real Madrid ja Newcastle
    KOONDISED: Inglismaa, Prantsusmaa ja Lõuna-Korea
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

      Originally posted by fittibaldi
      oi issand kyll, siit saaks ju jälle üles võtta samuti sadu kordi läbi nämmutatud teema, et mis kurat see on, mis \'heast mängijast\' järsku \'staari\' teeb??

      Kas nt Yakin on nyt ka staar, kus ta enam baseli värvides \'rikkurklubisid \' ei klohmi? Aga kas Shearerit ei võiks mitte siis tähtründajaks pidada? Aga Dyerit nt tulevaseks? Ja loetle mulle lihtsalt huvi pärast, keda sa manus staariks pead? (No peale ruud vani, keda vist võib kah staariks pidada)? Aga keda lihtsalt heaks mängijaks? Aga Arsenalis?
      Sellepeale meenus mulle Jaan Kirsipuu jutt laupäevases Arteris ja tema vastus küsimusele Keda sportlastest kõige rohkem imetlete? -
      Zinedine Zidane’i. Jalgpallurid, kui nad tõusevad kõrgele tasemele ja seal püsima jäävad, peavad minu arvates olema suured isiksused. Kuldjalgu on küllaga, kes tulevad ja löövad kolle, kuid siis kaovad ära - kellel lööb raha pähe vms. Aga kes suudavad seejuures endaks jääda - neid võib imetleda.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

        Tegelt ega ma nende tohutu VIHKAJA just ei ole aga ebasümpaatsed on
        KLUBID: ManU, Real Madrid
        KOONDISED: Inglismaa, Brasiilia

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

          klubi real madrid
          koondis prantsusmaa
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

            Klubid Manu,Real,Celtic
            Riigid Inglismaa,Iirimaa,Sotimaa,Prantsusmaa

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

              Ma vihkan ainult Real Madridi

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                Yessss,uus trendikas foorumlane juures,kindel et sa ei vihka ManU ja Prantsusmaad ka?
                Tegelikult nii saab leida uusi sõpru teiste Madridi Reali vihkajate näol.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                  Originally posted by mxm

                  Riigid Inglismaa,Iirimaa,Sotimaa,Prantsusmaa
                  aga wales.. jääb ju sinu lemmikutel itaalial sellepärast sõit portugali ära ju..

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                    Originally posted by eston#21


                    Originally posted by mxm

                    Riigid Inglismaa,Iirimaa,Sotimaa,Prantsusmaa
                    aga wales.. jääb ju sinu lemmikutel itaalial sellepärast sõit portugali ära ju..
                    vaevalt et sõit ära jääb küll Itaalia kvalist Portugali pääseb ja Walesi on veel võimalik püüda

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                      Mulle ei meeldi klubidest Munchen Byern,Ajax,Valencia
                      Meeskndadest Saksamaa,Prantsusmaa,Lõuna-Korea,Türgi kah

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                        Mulle on äärmiselt ebasümpaatne kogu Belgia jalgpall - iga põlvepikkuna poisike, kes seal jala peal palli hüpitab on mulle vastik, nende staadionitele külvaks ma soola.

                        Kui ma elaks Saksamaal käiksin ma seal küll hoolsasti raamatukogudes, staadionitele jalad mind aga küll ei viiks.
                        Elämä on laiffi!





                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                          Originally posted by Artista


                          Mulle on äärmiselt ebasümpaatne kogu Belgia jalgpall - iga põlvepikkuna poisike, kes seal jala peal palli hüpitab on mulle vastik, nende staadionitele külvaks ma soola.
                          Kas sa tõesti tead belgia jalgpallielust nii palju, et sa võid öelda, et sa vihkad belgia jalgpalli? Ja ma ei saa aru miks sul peaks olema viha mingi jõmpsika vastu, kes kusagil belgias jalgpalli mängib. Rõve jutt igatahes sinu poolt.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                            Originally posted by daywalker

                            Kas sa tõesti tead belgia jalgpallielust nii palju, et sa võid öelda, et sa vihkad belgia jalgpalli? Ja ma ei saa aru miks sul peaks olema viha mingi jõmpsika vastu, kes kusagil belgias jalgpalli mängib. Rõve jutt igatahes sinu poolt.
                            Milline fenomen! Sakslasi, inglasi ja iga teist rahvast tambitakse siin maa sisse, Madridi Reali m2ngijatele k2sipidi kallaleminejaid saaks kokku terve pataljoni, aga vot! Belgia kaitseks astub vapper ryytel v2lja.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                              Originally posted by Jaan


                              Originally posted by daywalker

                              Kas sa tõesti tead belgia jalgpallielust nii palju, et sa võid öelda, et sa vihkad belgia jalgpalli? Ja ma ei saa aru miks sul peaks olema viha mingi jõmpsika vastu, kes kusagil belgias jalgpalli mängib. Rõve jutt igatahes sinu poolt.
                              Milline fenomen! Sakslasi, inglasi ja iga teist rahvast tambitakse siin maa sisse, Madridi Reali m2ngijatele k2sipidi kallaleminejaid saaks kokku terve pataljoni, aga vot! Belgia kaitseks astub vapper ryytel v2lja.
                              Aga kas sind häirib,et ta kaitseb belgia vutti??Alati on ju 2 osapoolt,üx kiidab,teine laidab.Ja las ollagi,poleks ju huvitav kui kõik teatud riigi vutti maha teeksid.Isegi saksa,inglise ja real madridi kaitseks astub ju keegi välja.
                              Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                                vihatuim klubi eranditult manu, kõik muu võib, aint mitte nemad, no lihtsalt ei meeldi nende stiil ja maa inglismaa samal põhjusel.
                                Jalgpallifänniks ei saada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X