320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Iceman, sina või?

    Palju õnne sulle.
    vombavombatvombat
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      See Zürii oli ikka väga mööda....ainult üks laul, mis mulle ei meeldinud, oli nende lemmik...ja minu lemmik, mimicry oli kõige viimane...masendav. vb tõesti vale otsus neid zürii hääli näidata hääletamise ajal. Isegi vb oleks mõne hääle andnud mimicryle.

      vaheklipid minu arust see aasta küll nii naljakad polnud...liiga...ma ei tea..imelikud....
      Aga jah, olen väga rahul, et eesti rahval siiski on veel muusika maitset ja orelipoiss ei saanud kahe parima sekka...
      Eesti eurolauluga olen rahul...võib loota küll sel aastal finaali pääsemist.

      E: Tofoa, kus kohast sina küll siukseid pilte võtad? Hakka või kahtlustama, et sa ei ole hetero...
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        See Zürii oli ikka väga mööda....ainult üks laul, mis mulle ei meeldinud, oli nende lemmik...ja minu lemmik, mimicry oli kõige viimane...masendav. vb tõesti vale otsus neid zürii hääli näidata hääletamise ajal. Isegi vb oleks mõne hääle andnud mimicryle.

        vaheklipid minu arust see aasta küll nii naljakad polnud...liiga...ma ei tea..imelikud....
        Aga jah, olen väga rahul, et eesti rahval siiski on veel muusika maitset ja orelipoiss ei saanud kahe parima sekka...
        Eesti eurolauluga olen rahul...võib loota küll sel aastal finaali pääsemist.
        hahahahahhahahahahahahahaa
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Õhtuleht teadis võitjat juba 21:03

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            +1
            Aga küll näete, et Saksamaale sõidab tema.
            nagu ma vanale õppejõule ikka mokkamööda öelda oli: "You Sir, are a faggot!"

            Kommentaar


              2 quick start tegi päris hea laulu
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                Õhtuleht teadis võitjat juba 21:03

                you moron........ artikkel oli juba varem olemas, see oli see peaproovi oma vms, aga nüüd kui getu võitis, siis muudeti pealkiri ja sisu ära, et mitte teha ühe sita kohta 600 artiklit. capiche?

                Kommentaar


                  noo see Zürii
                  Viimase kahe vahel valimisega tehti seda nalja pisut tasa, kuid siiski

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                    you moron........ artikkel oli juba varem olemas, see oli see peaproovi oma vms, aga nüüd kui getu võitis, siis muudeti pealkiri ja sisu ära, et mitte teha ühe sita kohta 600 artiklit. capiche?
                    ikka sellepärast, et näidata stiilis, et vaadake, meie tegime kõige esimesena. oli see nii või mitte, on hiljem raske tõestada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                      nagu ma vanale õppejõule ikka mokkamööda öelda oli: "You Sir, are a faggot!"
                      Esiteks, äkki tõlgid.
                      Teiseks, tunnistan- eksisin.
                      Kolmandaks, võitsis see kes mulle ka meeldis.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        ikka sellepärast, et näidata stiilis, et vaadake, meie tegime kõige esimesena. oli see nii või mitte, on hiljem raske tõestada.
                        Normaalne oleks kellaaga muuta koos uudise sisuga.

                        Kommentaar


                          pohhui see eurovisioon

                          Kommentaar


                            Suht mitte midagi ütlev lugu. Tüüpiline raadio hitt mis pubekatele meeldib. Rahvas valis, siis olgu rahul ka. Isiklikult hoidsin orelipoisile pöialt. Mimicryl oli ka hea lugu, aga eurovisioonile poleks sobinud.

                            Kommentaar


                              Toomas Vara twitter: Kui kedagi huvitab siis EestiLaulu vaheklippide idee http://en.wikipedia.org/wiki/Noriko_Show ja http://www.youtube.com/watch?v=A4Q-vyuCSTI

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shrek Vaata postitust
                                Toomas Vara twitter: Kui kedagi huvitab siis EestiLaulu vaheklippide idee http://en.wikipedia.org/wiki/Noriko_Show ja http://www.youtube.com/watch?v=A4Q-vyuCSTI
                                Aitäh viite eest! Vaatasin youtube'is olevatest lõikudest enamused läbi ja naerda sai erinevalt eilsest ikka oma jagu.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X