320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mõnuagent007
    06.03.2017 10:02
    See kloun on mingi arvamusliider või? Väike junn keda soccerneti foorumis pisikesed poisid miskipärast naljameheks peavad. Tegu on ju "ajakirjanikuga" kes oma kirjutatud loo kommentaariumisse kirema läks kui keegi kritiseeris. Kõnts ja eputrilla


    Ja alati tuleb välja mingisugune PraS, kes kiunuma hakkab.
    Peaksid uhke olema. Igaüks ei suuda oma artikliga 3,5 tunniga 261 kommentaari genereerida. Eestlased on eurovisioonirahvas!

    Kommentaar


      Algselt postitas Pogba Vaata postitust
      +1

      Minu meelest ka ainuke lugu, mida kannatas algusest lõpuni kuulata
      Olen vist vanaks jäänud aga mulle meeldis ka Daniel Levi laul enim.


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Mõnuagent007
      06.03.2017 10:02
      See kloun on mingi arvamusliider või? Väike junn keda soccerneti foorumis pisikesed poisid miskipärast naljameheks peavad. Tegu on ju "ajakirjanikuga" kes oma kirjutatud loo kommentaariumisse kirema läks kui keegi kritiseeris. Kõnts ja eputrilla


      Ja alati tuleb välja mingisugune PraS, kes kiunuma hakkab.
      S*ttusid Laura ja Koidu fännide hinge, igaveseks, ja nagu hääletus näitas, siis neid vähe ei ole.

      Kommentaar


        Annan ka oma spetsihinnangu.

        Lemsalu. Ma selle Lemsalu fenomenist ei saa kohe üldse aru, ei ole ju seks. Laulu ei mäleta.
        Koit ja Laura. Huumorina oli päris hea. Koit Toome hakkab veitsa minema paksuks ja kui ta enda meelest seda "jou naised" seksikat pilku paneb, siis ma küll naersin kõva häälega. Rohkem kui vaheklippide peale. Veitsa on tunne, et düüd on 10a pärast uus Erich Krieger. Laura on selline klassi kõige tublima tüdruku fiilinguga ja see kohe üldse ei lähe. Lugu ise esmakuulamisel meelde ei jäänud ja ega teisel ka mitte, aganoh, miks mitte. Kui seda laulu oleks laulnud mingid suvadüüdid (noh la nagu see teine duo oli), siis poleks vist poolfinaalistki edasi saadud.
        Whogoo feat Karl-Kristjan feat Maian. Esiteks, mis faking nimi see on? Teiseks, miks see düüd nägi välja nagu noor amishpoiss? Kolmandaks, mis faking lavaliikumine see oli? Lauluna vist ainus, mille puhul raadiost tulles ei saaks aru, et see pole Eesti laul (ehk siis Eestis tehtud laul). Sesmõttes kõva saavutus.
        Lenna. Mingi lavaline ülepingutamine lvl max. Laulu ei mäleta.
        Daniel Levi. Jäi meelde ainult see, et düüd ebanormaalselt palju lükkas näppe läbi juuste. Laulu ei mäleta.
        Elina Born. Mul tekib mingi räme error, kui laulu sihtgrupp sõnade ja viisi poolest on mingi 12-aastased tüdrukud, aga lavaline pool on mingi lvl max hoor. Laulu olen 2 korda kuulnud, sestap veitsa mäletan, aga ikka päris halb.
        Ivo Linna. Laulu algus on nagu okei, aga võinuks nagu seda retropaska üle võlli lasta. Noh, näiteks nii
        "Aeg ei peatu, kõik tähed kustuvad,
        vana vaksal ei ole raudteejaam,
        Kõnnin, ees on kikilips
        Tahan saada sangariks
        Kui aitad mööda saata öö"
        Muidu oli üsna kohutav Elmari lugu. Siiani ei saa aru, et kas mõnu teeb nalja selle loo haipimisega või ei.
        Rasmus Rändvee. Kodutu mehe Imagine Dragon vms, et enamvähem. Düüd sesmõttes äge, et suudab lava ära täita, aga lugu meelde küll ei jäänud.
        Adriane. See vist mingi pedobear lvl max keiss, aga pm iga 30+a düüdilt küsides "a mis meeldis" tuleb vastuseks "see lühkarites tsikk oli äge". Mu meelest oli ka. Laulu ei mäleta.
        Kerli. Reaalselt vist ainus laul, mille refrään natukenegi meelde jäi esimesel kuulamisel. Selline korralik süntpop, millel lives jäi midagi puudu (ei saanudki aru, kas heli oli mööda keeratud või laulis mööda). Kummalisel kombel on laulu nö originaalversioon täiesti kohutav piiksumine, aga laval see madal laulmine oli üsna äge. Oleks saanud valida, siis saatnuks tema.

        Ehk kokkuvõttes mööndustega 1 lugu, mida võiks kuulata ka niisama. Üsna okei saldo.

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Ma lootsin ka, et Kerli ja Sven Lõhmus duo ei võida, aga see oli võimatu. Ainukese lootusena nägin seda, et Ariadne või Iff saaksid finaali. Aga žürii hääletas hoopis Rasmuse sinna. Rasmusel polnud lootustki.

          Sven Lõhmuse "toodab muusikat" suhtes olen nõus. Samas see on see, millest tema ja teised laulude kirjutajad elatuvad.
          Mulle on jällegi arusaamatu kellele Adriane esitatud pala meeldis. Lugu ise ja etteaste oli nagu põhikooliõpilaste esimene katsetus.
          Aga muidu mul täiesti ükskõik kes Eurovisioonile läheb, kas või seesama Adriane, lihtsalt poleks aru saanud.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
            Niineste oli juba enne finaali Eesti Laulu allakäigu pärast endast väljas
            Niinestel on õigus. Eesti laulu algne mõte oli kohalikku laululoomingut rikastada. Laupäeval toimus Eurovisiooni eelvoor.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              1. Minule jäi mulje, et vähemasti Ariadnele sai saatuslikuks see, et raadiojaamade koostöös suudetigi see lugu nii intensiivselt ära leierdada, et finaalilaivi vaadates hakkasid kõrvad seda samust pruuni vett juba enne loo algust jooksma, kuigi tegelikult ju raadioloona (=euroloona) oli täiesti okei...

              2. Võrdlemisi anonüümse isikuna siin omamoodi õli tulle valades, siis finalistidest oli neljast ainult 1 (Laura) selge heteroseksuaalse orientatsiooniga, nagu trend Eurovisioonil üleüldiselt kujunemas on. Kerli kohta tean vähe, aga ju on see hentai vms -maailmas elamine samuti piisavalt ekstreemne, et ühegi meesterahvaga teda isegi seostada ei mäleta oskavat...

              3. Need Sven Lõhmuse pikantselt humoorikad mõnesekundilised Quagmire-miimid hetkedel, kui Veronaga oli asi juba üha selgem, vääriksid digitaalsel kujul talletamist!

              4. Mul on üks imelik kiiks, nimelt peale Verona võitu laupäeval, panustasin kohemaid pühapäevasele Hellas Verona mängule ning see kord sai vaev ka tasutud!
              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

              Kommentaar


                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                Need Sven Lõhmuse pikantselt humoorikad mõnesekundilised Quagmire-miimid hetkedel, kui Veronaga oli asi juba üha selgem, vääriksid digitaalsel kujul talletamist!

                Kommentaar


                  Oit Oomel selline reaktsioon nagu oleks sohilapse isaks saamise teada saanud.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Selline kokkusattumus, et Laura saab teist korda Eurovisioonile ja jälle Kiievis.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Elina Born. Mul tekib mingi räme error, kui laulu sihtgrupp sõnade ja viisi poolest on mingi 12-aastased tüdrukud, aga lavaline pool on mingi lvl max hoor. Laulu olen 2 korda kuulnud, sestap veitsa mäletan, aga ikka päris halb.
                      Tohoh, sees ja väljas tundub küll päris ühemõtteline, eriti kui laval ringi hooratakse.

                      Kommentaar


                        Lõhmus näeb välja nagu mingi Trump seal gifis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Tohoh, sees ja väljas tundub küll päris ühemõtteline, eriti kui laval ringi hooratakse.
                          Vaatasin sõnu, paras pervar on selle kirjutanud.

                          Libretto: Elukogenud naine ahvatleb veel süütut meest sisenema maa-alusesse võlukohta, kus ta saab teada, mida see sisse-välja värk tegelikult tähendab. Alguses räägib pehmelt, et see on ju kõik, millest ta alati unistanud on. Kuni asi arenedes läheb päris SM kätte ära. Naine lubab täita kõik mehe tumedaimad soovid ning teha dr Jekyllist tõeline mr Hyde.

                          Kommentaar


                            Eesti esineb teises poolfinaalis eelviimasena ehk 18.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas DoubleStuffing Vaata postitust
                              Eesti esineb teises poolfinaalis eelviimasena ehk 18.

                              Kommentaar


                                Esimene poolfinaal on käimas Kes ka siis edasi saab teie arvates?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X