320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Eurovisioon\'

    Algselt postitas marcello


    http://video.google.com/videoplay?docid=7532615930726061413&q=lordi

    Mõni lauluke
    Parim on- Devil is a loser
    Devil is a loser and his my bitch:P
    silmad kinni pannes võib Alice Cooper\'iga kohe päris segamini ajada,on tunda mõjutust
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Kui kuskilt käis läbi uudis, et Morrissey võib esindada Eurovisioonil Suurbritanniat, siis palju rajum on Šveits, keda esindab vana kala DJ BOBO!!!!! JEEEEEEEEEEEEEEEE

      Ja olen üsna kindel, et Bobo on suurem favoriit kui Morrissey, sest Morrissey on kesse, aga DJ Bobo on ikka DJ BOBO!!!!JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

      Kommentaar


        Minu hääl läheb kindlasti Bobole. Laulu ka keegi pakkuda oskab?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Minu hääl läheb kindlasti Bobole. Laulu ka keegi pakkuda oskab?
          otse sündmuste keerisest:

          DJ BoBo is already looking forward to the video-recording of this song in january 2007 and he`s giving away another secret already, in the second half of february he will be presenting the videoclip and the song at a very special event.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            otse sündmuste keerisest:

            DJ BoBo is already looking forward to the video-recording of this song in january 2007 and he`s giving away another secret already, in the second half of february he will be presenting the videoclip and the song at a very special event.
            Pealikrja teab keegi?


            hehh...välja urgitsesin... http://www.youtube.com/watch?v=Go5HvE7UcjQ või siis ka mitte krt kas keegi teab?
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Kui kuskilt käis läbi uudis, et Morrissey võib esindada Eurovisioonil Suurbritanniat, siis palju rajum on Šveits, keda esindab vana kala DJ BOBO!!!!! JEEEEEEEEEEEEEEEE

              Ja olen üsna kindel, et Bobo on suurem favoriit kui Morrissey, sest Morrissey on kesse, aga DJ Bobo on ikka DJ BOBO!!!!JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
              Et siis kesse? Valgustage vanainimest.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Et siis kesse? Valgustage vanainimest.
                Isegi sina pidid selle loo järgi tiskol käima!
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Isegi sina pidid selle loo järgi tiskol käima!
                  Mina elasin ajastul, kui muusikud ei pannud oma nime ette lühendit DJ. Tollal oli ikka kombeks kultuursemaid nimeliiteid kasutada nagu näiteks "Blind" Willie McTell või "Little" Stevie Wonder.
                  Ja tiskol ei ole ma oma elu jooksul kordagi käinud.
                  Ning see laul juutuubis on jube.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Ei olegi peale Eesti ühtegi lugu kuulnud. Viimastel aastatel on üldse kuidagi huvi kadunud Eurovisiooni vastu, varem oli ikka aasta tähtsündmusi.
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jaamu
                      Täna siis poolfinaal.

                      On kellelgi mõni laul juba välja valitud mille poolt hääletada?
                      Tähendab. Mis küsimus see on?

                      DJ "MUSIC IS WHAT I'm LIVING FOR" BOBO FOREVER!

                      Everybody! Uuuu, babe!

                      Klassika ei sure: http://youtube.com/watch?v=g19lY3gIGiQ
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Kas see oli see satanistlik lugu?
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          et siis raadio mängima:P www.r2.ee

                          Kommentaar


                            See aasta on m6ttetud laulud enamuses. Enda lemmikute hulgas on bobo, soome hanna too poola laul on pisut kaasakiskuv, kuigi tglt on need laulud igavad. Krt morrissey pidi ju GB-d esindama, miks siis ei esinda, keegi teab?
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Eesti laulule hoian ikka pöialt, sellest Vaiko Epliku ühekroonisest sekondhändist ostetud kampsunist algas ikka väägade väga pikk allakäigutrepp ...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas varix Vaata postitust
                                et siis raadio mängima:P www.r2.ee
                                wtf?! nagu....olen ma ainuke kellel see sait ei avane? :S
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X