320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    vaadates seda videot, siis nagu publikum ise ka vist ei oodanud, et see voiks olla just voidulaul
    See video on minu arust aga nimelt Serbija rahvuslikust finaalist kui ma ei eksi.
    edit: Tšekka kuupäeva

    Kommentaar


      Kivikõva oli! Ütlen ma nüüd. Aga mis mul muud öeldagi, võitjate üle ju kohut ei mõisteta.

      Kommentaar


        Algselt postitas lennat Vaata postitust
        See video on minu arust aga nimelt Serbija rahvuslikust finaalist kui ma ei eksi.
        edit: Tšekka kuupäeva
        a, ok, sorri, toesti ei jalginud kuupaeva. aga seda enam, ju siis ka serblased ise ei pannud eriti suuri lootusi

        mida arvab asjast Marko Mihkelson
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          a, ok, sorri, toesti ei jalginud kuupaeva. aga seda enam, ju siis ka serblased ise ei pannud eriti suuri lootusi

          mida arvab asjast Marko Mihkelson
          Mikul on õigus, kuskile kirjutasin samasuguse teksti, vist delhvisse, aga nii on.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Peaasi on see, et te võidulaulu ikka vaataksite, sest siis teil hakkab mõnusalt paha. Kuulamine ei anna nii suurt efekti kätte.
            Päris hästi öeldud.Tunnistage üles ka,kes huviga kordust vaatasid
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Kõige parem ja naljakam oli ikka asja jälgides siis kui pilt tuli ETV pealt ning heli raadio kahest, Juur ja Kivirähk olid ikka omas vanas headuses

              Kommentaar


                C'mon Fyrom!

                Kommentaar


                  vähemalt saab Reikopi Marko nüüd vähe kaugemat maad külastada.
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    nu nüüd tuleb loota et kreisiraadio omad selle jama võidavad
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      see aasta tõotab tulla päris huvitav konkurss
                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        eino see ärapanijad polegi kõige hullem variant. seal on ju petersoni taavi ka

                        Kommentaar


                          http://www.youtube.com/watch?v=tmgNkE19pOE ei no Kreisiraadio nali on selle naljaga võrreldes ikka väga lahja. Rolf eurole, jeee!!!

                          Kommentaar




                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            http://www.youtube.com/watch?v=tmgNkE19pOE ei no Kreisiraadio nali on selle naljaga võrreldes ikka väga lahja. Rolf eurole, jeee!!!
                            depeche mode??

                            Kommentaar


                              Kui esimest korda seda laulu Uunost kuulsin ei osanud küll arvata ,et Rolf Junioriga(Roosalu) tegu on.(Pärast uurisin järgi)
                              Arvasin ,et järjekordne Rootsi artist. Selline võib Eurovisioonil läbi lüüa küll.
                              Video on päris omapärane, eriti lõpp

                              Kommentaar


                                hahahaa. ilgelt heaad laulud.


                                kes see alaealine emotibi oli????

                                Kommentaar

                                Working...
                                X