320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gairi
    Noo.. mina, kes ma olen nii kaua Eurovisiooni vaadanud, kui ma suudan mäletada.. nooo... ma ei saanud aru, mis asi siis see nüüd oli...
    kaks sõna: Eesti Laul. Eesti Laul. mitte Eurovisioon. Eesti Laul.

    Sky Plus mängib sulle ju aastaringselt, jäta midagi teistele ka.

    Kommentaar


      Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
      kaks sõna: Eesti Laul. Eesti Laul. mitte Eurovisioon. Eesti Laul.
      Huvitav miks seda üritust siis ETVs reklaamiti kui Eesti Eurovisiooni eelvooru? Et saal täis saada? Kahepalgelisus. Purga-mutilt muud ei ootakski.
      Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

      Kommentaar


        inimeselt, kes ütleb "Purga-mutt", muud ei ootakski.

        Kommentaar


          Mingi võimaluse midagi vastata peab ju sulle jätma. Ilmselgelt midagi asjalikku sul öelda pole.
          Üldiselt viskab lihtsalt üle see Eurovisiooni-foobia. Mõnedel tundub juhe kokku jooksvat, kui seda sõna kuulevad. Samas on esimesed teleka ees kui 'Te Deum' kostma hakkab.

          Ahjaa, selle praeguse valikusüsteemi kohta: kui paralleele tõmmata jalgpalliga, siis suht sama teeks välja, kui Eesti koondisesse valiks 15 meest Narva Transi ja Sillamäe Kalevi tsinovnikutest 'zürii'. Ja nende 15 mehe hulgast siis oleks Rüütlil õigus 11 platsile jooksvat meest valida. Nagu kuskil eespool öeldi, mõlemal aastal on võitjaks tulnud algselt finaali koosseisust välja jäänud laul.

          Teemasse ka, selleaastasel Eesti eurolaulul (vabandust Heidy, Eesti laulul) pole ju väga vigagi.
          Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

          Kommentaar


            Algselt postitas silverman Vaata postitust
            Nagu kuskil eespool öeldi, mõlemal aastal on võitjaks tulnud algselt finaali koosseisust välja jäänud laul.
            Hea, et sa selle välja tõid, mul tuligi meelde kohe uurida selle kohta... KAs mitte Tiiu Kiik polnud see, kes sai viimasena finaali?
            Ja mis seis Urban Symphony'ga oli, sellest ei tea ma samuti mitte midagi...

            Eesti Laul ongi see üritus mitte mingi eurovisiooni eelvoor. Sellest ka alternatiivne lugudevalik ning teistsugune valimissüsteem. Kahju, et see aasta Eesti ikkagi otsustas osaleda eurokal, oleks olnud hea lihtne tutvustada ja müüa seda Eesti Laulu teemat.

            edit: okei, uurisin veits ja tulebki välja, et "Siren" pääses tagauksest finaali... huvitav et ma pidasin selleks Tiiu Kiige lugu
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Urban symphony käigi alguses välja aga siis keegi otsustas mitte osaleda või sai disklafi. nagu see aasta popidiot

              Kommentaar


                Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                Urban symphony käigi alguses välja aga siis keegi otsustas mitte osaleda või sai disklafi. nagu see aasta popidiot
                Eiei, Popidioti asemele tuli Urbam Symphony. Sel aastal jäi mingi vene rnb-nolk välja.

                Kommentaar


                  Imelik on see, et algul jättis zürii Sireni välja ja finaalis sai ta züriilt päris palju punkte, kokkuvõttes jäi vist neljandaks isegi. Urban Symphoni jäi ka välja ja finaalis jäi zürii häältega teiseks vist. Kuidas see võimalik on ?
                  sigpic

                  Kommentaar


                    sellepärst, et esialgne žürii oli hoopis teise koosseisuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                      Imelik on see, et algul jättis zürii Sireni välja ja finaalis sai ta züriilt päris palju punkte, kokkuvõttes jäi vist neljandaks isegi. Urban Symphoni jäi ka välja ja finaalis jäi zürii häältega teiseks vist. Kuidas see võimalik on ?
                      Sest ˛ürii oli osaliselt erinev ja teisel hääletusel lisandus kriteeriumiks visuaalne pool.

                      Kommentaar


                        Eurovisioon varsti ukse taga juba! 2 nädalat veel!!!!

                        Mis laulud teile siis meeldivad?

                        Siin üks hea euro leht


                        Vaatasin ise siis kõik läbi ja lemmikud on:
                        soome, läti, albaania, kreeka, taani, aserbaidžaan, saksamaa ja prantsusmaa

                        minu top 3, kellele kaaluks hääle andmist oleks: prantsusmaa, taani ja kreeka.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Eurovisioon varsti ukse taga juba! 2 nädalat veel!!!!

                          Mis laulud teile siis meeldivad?

                          Siin üks hea euro leht


                          Vaatasin ise siis kõik läbi ja lemmikud on:
                          soome, läti, albaania, kreeka, taani, aserbaid˛aan, saksamaa ja prantsusmaa

                          minu top 3, kellele kaaluks hääle andmist oleks: prantsusmaa, taani ja kreeka.
                          mine munni
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              See ei ole pedede üritus!!!!!

                              Tra ma vihkan neid pedesi raisk.

                              Nende tropide pärast ongi eurovisiooni maine nii madal...

                              Vaja neil krdi pededel seda välja näidata, et nad on peded...võiksid rahus edasi elada nagu tavalised normaalsed inimesed..
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                See ei ole pedede üritus!!!!!

                                Tra ma vihkan neid pedesi raisk.

                                Nende tropide pärast ongi eurovisiooni maine nii madal...

                                Vaja neil krdi pededel seda välja näidata, et nad on peded...võiksid rahus edasi elada nagu tavalised normaalsed inimesed..
                                Uus mehhakas tuli kapist välja?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X