320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina jällegi küsiks, et mis aineid peab tarbima, et Zevakini ja Paia loomingut üleüldse kuulata kannataks?
    See veerandfinaalide jant on muidugi roppus jaburus ruudus.
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      Mina oma primitiivse muusikamaitsega näen seda, et veerandfinaalidega on see supp väga lahja ikka. Mõni üksik laul on okei olnud. Eilne Zevakin x Paia oli ka pettumus.

      Tätte teose puhul tekib küsimus, et mis aineid peab tegema, et selline asi välja mõelda.
      Alati ei pea tegema aineid, et olla loov.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Krt, mulle ka miskipärast see Tätte lugu, eriti koos videoga, täitsa meeldib

        Samas, vaatasin, et khuul, kuti naine petab teda teise naisega...

        Kommentaar


          Algselt postitas nonoh Vaata postitust
          Krt, mulle ka miskipärast see Tätte lugu, eriti koos videoga, täitsa meeldib

          Samas, vaatasin, et khuul, kuti naine petab teda teise naisega...
          Mulle meenutas mingi sajandi alguse EHHi natukene, kellelgi oli sama tämber ja põrisev R.

          Kommentaar


            Meisterjaani laul just koos videoga on küll Eesti Laulu teemant see aasta. Paneme selle ürituse kinni, sest meil on võitja olemas )

            Kommentaar


              +1 mesterjaanile. Esimene lugu eesti laulul üle aastate mida hiljem isegi youtubest järgi vaatasin

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                Mulle meenutas mingi sajandi alguse EHHi natukene, kellelgi oli sama tämber ja põrisev R.
                Seni on pähe löönud segu Wst, Goz ja Chalice'i Edasi (Chalice osa siis) ning Noizmakazi Monument (flööt). Miskit tuttavat on veel, kuid ei suuda hetkel tuvastada... veits juba häirib.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                  Seni on pähe löönud segu Wst, Goz ja Chalice'i Edasi (Chalice osa siis) ning Noizmakazi Monument (flööt). Miskit tuttavat on veel, kuid ei suuda hetkel tuvastada... veits juba häirib.
                  R Kuubis äkki?

                  Kommentaar


                    nõus, meisterjaan ruulib

                    Kommentaar


                      kus teie hääled laupäeval olid?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                        R Kuubis äkki?
                        Mõtlesin ka nende peale...
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                          kus teie hääled laupäeval olid?
                          Ükski normaalne inimene ei vaata mingit Eesti laulu veerandfinaali laupäeval. Kui mingi lugu hakkab furoori koguma, siis seda võib vaadata.

                          Kommentaar


                            zevakin ja paia oli nagu kehva reedeõhtune karaoke kannu kõrtsus

                            Kommentaar


                              Maarja-Liis Ilus on ikka põhjendamatult ninapüsti eit. Ivo lahkelt kiitis nende ühislaulu ja sellepeale tema "ah see oli nii ammu, liigume nüüd edasi" - ungrateful b****
                              Ma ei tahtnud seda värki vaadata, aga natuke pidin.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                                zevakin ja paia oli nagu kehva reedeõhtune karaoke kannu kõrtsus
                                Erinevalt karaokest oli Paia puhul midagi vaadata vähemalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X