320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kuhupoole plasticomeeter 2. poolfinaalis vaatas muidu?
    Sorry, vaatasin eile teisipäevast CL järgi.

    Tegelt tulin T töölaua tagant ja avasin teleka. Vaatasin, et euro-neuro. Kolm laulu kuulasin ja eks sai liiga oportunistlikult/ettevaatavalt reageeritud küprose esindaja osas. Aga siis naine ütles, et "kuule sul tsee-elli poolfinaal ju täna". Tänasin naist ja vahetasin kanalit.

    Muuseas soovitan ka teistel siinsetel meestel tuua oma naisele esile, et hea tahtmise korral leidub naisi, kes on CL päevade ja Manchester Unitedi mängude päevad endale kalendrisse lisanud. Muidu sätivadki seal oma poe ostunimekirja ja muid punaseid päevasid vms.

    Eile paraku ei jaksanudki vaadata , aga finaali kohta teen edetabeli. Ausõna.

    Kommentaar


      paris putsis ikka. soomlased jagavad biiti jube mitmendat korda. cha cha, lordi ja windows95man kirjeldab selgelt, kuidas asja tuleb lebolt votta. aga meil on uku suviste, tanja ja birgit ja sven lohmus. paris putsis ikka. soomlasi tuleb armastada. mida rohkem lappes seda parem. love it.

      Kommentaar


        Kas meid 5miinust ja Puuluup lappestei esinda? Või on meil aasta 1997?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Europapa sai cancelled siis.

          Kommentaar


            Kõik nüüd siis Hollandi poolt hääletama. Kui raffas tahab ajalugu teha siis nüüd on see hetk
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
              Kõik nüüd siis Hollandi poolt hääletama. Kui raffas tahab ajalugu teha siis nüüd on see hetk
              Kahjuks päriselt ju ei tea, mis ta tegi?

              Kommentaar


                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Kõik nüüd siis Hollandi poolt hääletama. Kui raffas tahab ajalugu teha siis nüüd on see hetk
                Ta veits tiblasõber selleks.

                Kommentaar


                  Mõnu arvates olen ma tiblasõber sellepärast, et toetan vaba mõtlemist? Minu arust on Hollanil siiski õigus osaleda seal kuhu tema riigi rahvas oma laulu on valinud
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                    Mõnu arvates olen ma tiblasõber sellepärast, et toetan vaba mõtlemist? Minu arust on Hollanil siiski õigus osaleda seal kuhu tema riigi rahvas oma laulu on valinud
                    Mis see vaba mõtlemine on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Mõnu arvates olen ma tiblasõber sellepärast, et toetan vaba mõtlemist? Minu arust on Hollanil siiski õigus osaleda seal kuhu tema riigi rahvas oma laulu on valinud
                      Sa vist ei saanud hästi aru. Hollandi laulja on see tiblasõber: https://twitter.com/visegrad24/statu...27640320094438

                      Kommentaar


                        Korralik clusterfuck. Iisrael võiks võita, siis pääseks kõik põrgu valla

                        Kommentaar


                          Armeenia! Autentne rahvamuusika, milline rõõm kõrvadele. Ainus laul, mida nautinud olen. OK, Eestit nautisin ka, aga mitte laulu pärast.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            paris putsis ikka. soomlased jagavad biiti jube mitmendat korda. cha cha, lordi ja windows95man kirjeldab selgelt, kuidas asja tuleb lebolt votta. aga meil on uku suviste, tanja ja birgit ja sven lohmus. paris putsis ikka. soomlasi tuleb armastada. mida rohkem lappes seda parem. love it.
                            Literally samad punnid ja kuskil viimasel real ju.

                            Tundus nii, et Ukrainal oli seekord päriselt hea lugu ja Iisrael sai lihtsalt poliitiliselt körget toetust, ilma selleta pigem tagumine pool.
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Lätlase lugu oli üllatavalt hea, ses mõttes, et kui midagi ise laulda, siis esimene valik.
                              Eelpool mainitud Armeenia oli vist kaasajastatud eheduses positiivseim, rõõmsaim lugu.

                              Ja muidugi soovitaks mõnele artistile minna Hamasile kontserti andma.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Elagu seelikutes mehed! Kuigi Horvaatia ei võitnud, siis õhtu päästis Alcazar'i live...

                                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                                Kommentaar

                                Working...
                                X