320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas käbi Vaata postitust
    Tuleb siis kesk klassi turisti standard tenerife ikkagi teha. Välismaal kakada mulle ei meeldi.
    Käisin kunagi Tenerifel! Ühes väiksemas linnas pidi high-end lokaalis 30 mintsa eest 70 euri välja köhima. Valik oli muidu päris soliidne. Seevastu saare pealinnas ringi huiates on üsna lihtne sattuda designeeritud tänavale kus kõik hooned on vastava asutuse halduses. Seal sai mürgist lahti ainult 30 euriga. Kui niisama chillida tahad (koos perega vms), siis saare põhja pool on mõtekam olla. Kui 24/7 koos briti turistidega segast panna tahad, siis mine saare lõuna poole peale.

    Kommentaar


      Tenerife ikka väga rahulik koht. Perele see lõuna(ilma vahe on korralik põhi-lõuna) ka väga chill ikka. Mul silm korralik ja ei ole kohanud ühtegi ennast müümas(vähemalt sellist kenamat siis). Natuke on mingeid päikeseprilli/narko müüjaid aga mitte keegi ei tule ligi ise.

      Kommentaar


        Jagan veidi enda kogemust.
        2020 aastal läksin backpackima. Üksi. Eelnevalt olin vaid paar korda reisinud ning seda sõprade või perega. Alustasin Austriast ja lõpetasin Sloveenias. Kokku oli reis 5 kuud. Selle ajajooksul jäi mulle meelde Itaalia ja Sloveenia kõige rohkem. Austria oli minu eelarve jaoks veidike liiga kallis ja seega ma seal kaua ei olnud. Aga ööbimised tegin couchsurfinguga (kes ei tea, siis võib googleldada).

        Külastasin Itaalias näiteks riva del garda-t, Roomat, cinque terre-t, matera-t jne jne.
        Sloveenias olin kõige kauem ja enamus aega olin pealinnas Ljubljanas.

        Ühesõnaga enamus liikumisest toimus hääletades. Kui keegi mõtleb minna reisima ja tahaks midagi väljakutsuvat teha, siis soovitan minna backpackima (ja seda üksi). ja kui tahad lugeda reiside ja kogemuste kohta, siis kajastan enamus enda lugusid siin https://genemtravels.com aga olen hakanud kajastama ka https://infoviking.ee artiklite all.
        Äkki keegi saab ideid reisimise osas

        Kommentaar


          Napolis käidud ja saab soovitatud soojalt. Mõnus, päris itaalia, palju kaootilisem ja valjem kui põhjapoolt. Eks vaesem kant ka ja see-eest palju odavam. Linn on ilus ja mitmekülgne, vaadata on rahulikke kante ja ajaloolisi künkaid kui soov selleks, aga allpool räbalatemas kantides käib igasugu elu ja vee ääres on omakorda sadamakant täitsa teistsugune. Vanalinnas on põhiteema, pidu olenemata päevast iga nurga peal ja kohalikud väga vastuvõtlikud ja pummelungihimulised. Suurematel platsidel oli ruumi nii vähe liikuda läbi rahva nagu suurhallis peale lennykravitzit. Soovitus on ööbimine leida vanalinna lähistele. Ja muidugi Maradona on suurem kui jeesus.
          Napoli mängule minek oli feil lollilootuses kohapealt osta. Süsteem on arhailisem mis kunagi näinud. Tuleb minna paar päeva enne linnas piletioffice'sse. Ja stata kandis midagi teha pole enne ja pärast mängu, kahtlane pime kant, tõenäoliselt on peod ja pre/äftekarmöll mujal.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Napolis käidud ja saab soovitatud soojalt. Mõnus, päris itaalia, palju kaootilisem ja valjem kui põhjapoolt. Eks vaesem kant ka ja see-eest palju odavam. Linn on ilus ja mitmekülgne, vaadata on rahulikke kante ja ajaloolisi künkaid kui soov selleks, aga allpool räbalatemas kantides käib igasugu elu ja vee ääres on omakorda sadamakant täitsa teistsugune. Vanalinnas on põhiteema, pidu olenemata päevast iga nurga peal ja kohalikud väga vastuvõtlikud ja pummelungihimulised. Suurematel platsidel oli ruumi nii vähe liikuda läbi rahva nagu suurhallis peale lennykravitzit. Soovitus on ööbimine leida vanalinna lähistele. Ja muidugi Maradona on suurem kui jeesus.
            Napoli mängule minek oli feil lollilootuses kohapealt osta. Süsteem on arhailisem mis kunagi näinud. Tuleb minna paar päeva enne linnas piletioffice'sse. Ja stata kandis midagi teha pole enne ja pärast mängu, kahtlane pime kant, tõenäoliselt on peod ja pre/äftekarmöll mujal.
            Kas prügi on ära koristatud?

            Kommentaar


              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
              Napolis käidud ja saab soovitatud soojalt. Mõnus, päris itaalia, palju kaootilisem ja valjem kui põhjapoolt. Eks vaesem kant ka ja see-eest palju odavam. Linn on ilus ja mitmekülgne, vaadata on rahulikke kante ja ajaloolisi künkaid kui soov selleks, aga allpool räbalatemas kantides käib igasugu elu ja vee ääres on omakorda sadamakant täitsa teistsugune. Vanalinnas on põhiteema, pidu olenemata päevast iga nurga peal ja kohalikud väga vastuvõtlikud ja pummelungihimulised. Suurematel platsidel oli ruumi nii vähe liikuda läbi rahva nagu suurhallis peale lennykravitzit. Soovitus on ööbimine leida vanalinna lähistele. Ja muidugi Maradona on suurem kui jeesus.
              Napoli mängule minek oli feil lollilootuses kohapealt osta. Süsteem on arhailisem mis kunagi näinud. Tuleb minna paar päeva enne linnas piletioffice'sse. Ja stata kandis midagi teha pole enne ja pärast mängu, kahtlane pime kant, tõenäoliselt on peod ja pre/äftekarmöll mujal.
              Kas pesulõksu pidi nina peale panema Napolis ringi kõndides? Ainuke linn maailmas kus maskiga ringi pannes on enda halb hingeõhk talutavam..

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Kas prügi on ära koristatud?
                ei, ja hais polnud küll mingi pidev asi, mõnes nurgas ikka on nagu meil baltas või vanalinnas
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Keegi Bukovel suusakuurordis käinud Ukrainamaal? Kuidas hinnangud mägede ja ka peovõimaluste osas?

                  Kommentaar


                    Ukrainamaalt pole kogemusi jagada. Aga, plastic'99, kui sa juba siia teemasse kiikad, siis mitmendal korrusel Burj Khalifas käisid ja kas tuli ette ka bronnida?
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Ukrainamaalt pole kogemusi jagada. Aga, plastic'99, kui sa juba siia teemasse kiikad, siis mitmendal korrusel Burj Khalifas käisid ja kas tuli ette ka bronnida?
                      124 ja 125 vist. Ostsin piletid ette, seal on megajärtsud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        124 ja 125 vist. Ostsin piletid ette, seal on megajärtsud.


                        Piletid ette, ja seda rohkem kui 1 päev.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Tänud. Võtan ette. Ja kui mingeid häid mõtteid veel, mida Dubais kindlasti teha tuleb, aga mis siin teemas varem läbi pole käinud, siis loen hea meelega.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Tänud. Võtan ette. Ja kui mingeid häid mõtteid veel, mida Dubais kindlasti teha tuleb, aga mis siin teemas varem läbi pole käinud, siis loen hea meelega.
                            Burj Khalifa, Burj Al Arab, Dubai Frame, Atlantis The Palm, Dubai Marina, Dubai Miracle Garden, Global Village + kindlasti soovitan Land Cruiseriga kõrbesse trippida ja kui plaan ka Abu Dhabisse minna, siis Ferrari World ja Sheikh Zayed Grand Mosque
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Kui hotelli valid, siis kindlasti vaata, et Westonsit lubavad. Muidu ikka väga lappes seal olla.

                              Mina isiklikult lisaks osadele Tofoa asjadele trippisin seal vaeses rajoonis ringi, kus sai mingi 2 euri eest suure prae endale öösel kell 4 nii et neli tsurksi istusid ja jõid oma alkoholi seal (vahepeal üks käis kuskil köögis süüa tegemas siis meile). See oli parim elamus reisist vast. Muus osas, ma olin seal rohkem komandeeringu formaadis ka ja midagi väga ei tea.

                              Uber on megaodav ja see rongikaart ka ning rongisüsteem väga loogiline. Mingi kohalikuga räägid, siis Newcastle sul lemmik tiim ning naiste koht köögis pigem.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Kui hotelli valid, siis kindlasti vaata, et Westonsit lubavad. Muidu ikka väga lappes seal olla.

                                Mina isiklikult lisaks osadele Tofoa asjadele trippisin seal vaeses rajoonis ringi, kus sai mingi 2 euri eest suure prae endale öösel kell 4 nii et neli tsurksi istusid ja jõid oma alkoholi seal (vahepeal üks käis kuskil köögis süüa tegemas siis meile). See oli parim elamus reisist vast. Muus osas, ma olin seal rohkem komandeeringu formaadis ka ja midagi väga ei tea.

                                Uber on megaodav ja see rongikaart ka ning rongisüsteem väga loogiline. Mingi kohalikuga räägid, siis Newcastle sul lemmik tiim ning naiste koht köögis pigem.
                                Nendele asjadele ka +1

                                Kui õnnestub araabia tänavatoitu saada, siis proovi kindlasti. Mega hea kraam.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X