320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alati tugine arvustuste hinnetel, kogusel ning küsi asjad üle. Muidu üle ei lasta ikka seal.

    Kommentaar


      Millest üldse selline kartus, et AirBnBs võid "üle saada"?
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Vaata keskmise hinde pealt. Kui see on okei, siis pole midagi karta. Kui on täiesti uus kasutaja ja hindeid pole, siis on väike risk olemas. Olen AirBnB-d kasutanud:
        Helsinkis - tore mammi üüris ühte väikest eraldi duširuumiga tuba. Hommikul tõi veel omleti ukse taha.
        Bergamos - omanik tuli südaöösel autoga lennujaama järgi ja viis korterisse, kus oli siseõu ja meil üks tuba. Mõtlesin, et teine tuba on tühi. Või, noh, tegelikult väga ei mõelnudki ja andsin kaasas olnud sõbrannale kuuma. Hommikul selgus, et kõrvaltoas oli lastega perekond. Suhtkoht piinlik oli.
        Milanos - veidi kesklinnast väljas kahetoaline stiilne korter. Telekas 300 kanalit, voodi oli hiigellai ja rõdul sai frizzantet juua. SAmal ajal olid hotellid minimaalselt 100 eurot (meistrite liiga finaal), see korter maksis 40 euri kahele ööpäev. Ainsa jama korraldasin ise, kui vahetult enne üleandmist kukkus külmikust kinnine õlu köögipõrandale.
        Bratislavas - jõudsin hilja, vajasin magamiskohta. 12 euro eest tuba viietoalises korteris. Ülejäänud kahes toas olid mingid teised seltskonnad, kokku ei puutunud.
        Ateenas - 1. majutaja üüris ühte tuba. Oli ise selline joviaalne Lõuna-Ameerika tüdruk, kes rääkis, kui ilusad silmad mul on ja kippus öösel kell 4 peolt tulema, et siis järgmisel päeval pool päeva paljalt enda voodil lebada. Uks muidugi pärani.
        Ateenas - 2. majutaja üüris katusekorterit vaatega Pantheonile. Muidu oli korter lahe, aga ümber maja voolasid narkarid ja litsid. Muu töötas ja oli tipstops.
        Riias - oli mingi Eesti juurtega IT-mees, keda me ise ei näinudki, vaid saime tema ämmalt võtme. Korteris oli kaks tuba, mullivann ja väga korralik audiosüsteem. Korter asus kohe selle suure kiriku kõrval Vanalinnas ja läks kaheks ööks maksma 69 eurot.

        Siiani 0 negatiivset kogemust.

        Kommentaar


          Ma olen kasutanud Riias - oo koo
          Berliinis - esimene broneeritud koht lasi üle (õnneks samal päeval), teise korterisse sissesaamiseks oli vaja kasutada loogilist mõtlemist ning tähelepanuvõimet (võti polnud sellesse kohta jäetud, kus pidi olema).
          Muidu ka oo koo.

          Kommentaar


            Keegi LAVis on käinud? Julgelt jagada soovitus ning hoiatusi.
            Pean nädalaks Johannesburgi minema ja hea oleks omada eelteavet.

            Kommentaar


              Bussireis poola. Hetke highlight on, et nägin võõrast tussut. Ilus kõhna tüdruk mustade stringidega ei oska peldiku ukse lukku kasutada . Õnneks sattusin enne kui ta potile jõudis istuda, aga püksid olid juba jalast võetud panin viisakusest ukse kinni, kes jätkaks teistmoodi?

              Kommentaar


                Kui te reisite ja maandute mingis kuradi Istanbulis, siis vaadake, et ikkagi telefon õige ajatsooni ette võtaks. Ma läksin rahus sööma ja kui ma enda telefoni järgi õigel ajal väravasse saabusin, siis öeldi, et tegelikult on kell tund aega hilisem ja lennuk on läinud. Vahetasin pileti ümber ja maksin 400 eurot kogu selle jama eest. Kui siis taksojuht tahtis mulle selgeks teha, et hotelliminek on 200 liirat, siis ma hakkasin ta peale karjuma ja sain 80 peale hinna. Täiesti fakdap. Homme sõidan edasi, täielik müsteerium, kuidas need lennud nii pekki viimasel ajal lähevad. Äkki peaks enne lendu joomise maha jätma.

                Kommentaar


                  Mõnu, sooviksin sind isiklikult tänada! Just tänu sinusugustele saavad muud sõita naeruväärselt madalate hindadega kohati. Teie lihtsalt maksate vahed kinni
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kui te reisite ja maandute mingis kuradi Istanbulis, siis vaadake, et ikkagi telefon õige ajatsooni ette võtaks. Ma läksin rahus sööma ja kui ma enda telefoni järgi õigel ajal väravasse saabusin, siis öeldi, et tegelikult on kell tund aega hilisem ja lennuk on läinud. Vahetasin pileti ümber ja maksin 400 eurot kogu selle jama eest. Kui siis taksojuht tahtis mulle selgeks teha, et hotelliminek on 200 liirat, siis ma hakkasin ta peale karjuma ja sain 80 peale hinna. Täiesti fakdap. Homme sõidan edasi, täielik müsteerium, kuidas need lennud nii pekki viimasel ajal lähevad. Äkki peaks enne lendu joomise maha jätma.
                    Kuna ma olen kiuslik ja kade inimene, siis: kui palju sa oled hilinemiste jms jamade tõttu piletite eest kokku juurde maksnud?
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Kuna ma olen kiuslik ja kade inimene, siis: kui palju sa oled hilinemiste jms jamade tõttu piletite eest kokku juurde maksnud?
                      mingi 1200 vast.

                      Kommentaar


                        Reisikindlustus ei aita (kui ise loll oled)?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Reisikindlustus ei aita (kui ise loll oled)?
                          Eks näis. Kindlustus on vähemalt olemas

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Reisikindlustus ei aita (kui ise loll oled)?
                            see pole kasko. ise oled süüdi, siis ei kata. vähemalt üldjuhul
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Eks palju sõltu juhtumi serveerimisest, kuid selle jaoks on hea eeldus, kui oled kirjanik...äärmisel juhul ajakirjanik.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Mul on tekkimas mõte sõita aprillikuus Inglismaale, Bovingtoni. Londonist asub ta ca 200km kaugusel ning esialgne mõte on võtta rendiauto ning jagada hind ja kütus kamba peale ära. On keegi varem Londonis autot rentinud ja kuidas kogu see protsess käib? Kas on mingeid varjatud kulusid, mis pakkumistes ei kajastu?

                                Lisaks auto võtmisele pakutakse veel selliseid variante:
                                1) Kas sõita 4 tundi rongi ja bussiga, mille üks ots on ca 45+€.
                                2) Sõita lihtsalt bussiga, mis on ca 25+€ ots.

                                Valel pool teel sõitmist ma ei karda, manuaalkäigukasti kah mitte. Rongide ja busside puhul olen sõltuv jällegi nende graafikust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X