320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
  Ma ei tea, mis teema Sambazil Berliiniga on, aga Praha on päris tore linn. Õlu on odav, transpordiühendused on ühed Euroopa parimad ja ööbimine on ka sigaodav. Ilus on ka. Berliin on üsna meh, on ka kõvasti hullemaid linnu, aga ta ainukeseks eeliseks Praha ees on vast see, et sinna saab Tallinnast otse lennata.
  Pole küll Prahas käinud, aga mulle ka Berliin meeldib. Hästi chill ja suur linn, kus näeb igapäevaselt kõvasid bände esinemas.

  Kommentaar


   [QUOTE=Sambaz;1928316]Mul ei ole munnigi prahaga. praha on odav ja tore. Kas ta oleks linn, kus ma jooks ennast tais? ei, kindlasti mitte. ma olen hinges nautija, ja paar aastat elanud berliinis, siias ma valiks berliini, kui praha, sorri. /QUOTE]

   Kommentaar


    Algselt postitas Kalp Vaata postitust
    Just täpselt niisama olesklemiseks.Tiksuks niisama,kuhugi ruttamata.Kaugele lennata ajanappusel pole võimalik.Lennupiletid suht ühes hinnaklassis Berliini omadega.Selge see,et suvi ja turistide hordid,aga on märgiline tähtpäev,mis vajab tähistamist.
    Siis iga kell Praha. Põhjustel mida kaasfoorumlased välja on toonud. Vanalinn on suvel turistidest umbes (kujuta ette Viru tn ja raekoda turismiaja tipptunnil ainult, et 5x rohkem inimesi), aga hommikused ja õhtused tunnid on lahjem. Turistilõksudest natukene eemale minnes langevad ka hinnad.

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    what mees. sa lahed reisile ja tahad nagu kodus tunda. tra eestlased ikka, et ometigi saaks eestlasele lahedast vibe. kui sa berliini ei seedi ara, siis on see esimene vihje, et voiks piirduda ainult helsingi/riia/krakow naiteks.
    Krakow läheb kenasti Prahaga ühte potti ja thanks pakkumast võtan iga kell vastu. Super koht kuhu ikka tagasi olen läinud. Helsinki, Riia (alad mis jäävad vanalinnast eemale) on Berliiniga samas klassis mu jaoks.

    Kommentaar


     Autorent itaalias. Milliseid firmasid vältida milliseid võtta?

     Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Autorent itaalias. Milliseid firmasid vältida milliseid võtta?
      SicilyByCar. Auto kättesaamine megaaeglane. Kui Sa märgitud kellaajaks leti juurde ei jõua, siis antakse auto kellegile teisele ning Sulle pakutakse lahkelt kallimat autot.

      Kommentaar


       Mõnu on kindlasti käinud seal. Huvitavas seisus riik/linn..

       Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Mõnu on kindlasti käinud seal. Huvitavas seisus riik/linn..
        See hea kanal, tüübi venemaa käigud on ka lahedad.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


         Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
         Mõnu on kindlasti käinud seal. Huvitavas seisus riik/linn..

         Pole käinud. Üks Ekspressi naisisik käis seal mingit intekat tegemas, aga lendas kohe voodisse, sai peagi lapse ja kolis sinna elama. Tundub ohtlik koht.

         Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          See hea kanal, tüübi venemaa käigud on ka lahedad.
          Meenub video, kus vana käis Valgevenes Tšernõbõli plahvatusest tingitud reostatud alal. Kolas seal tühjuses ringi, nuga kaasas, et karusid tappa ja korrutas kui mürgine kõik seal on. Kuniks, õudusfilmidega sarnanevas surnuaias, võttis maast alumiiniumnõu ja jõi sellest tsipa kanget kraami. Radiatsioon seda meest vist ei murra või siis oli õige jook. Igatahes lõpetas ta oma reisi üksikus talus, kus tõmmati kork pealt ja pandi põlisasukatega tinunni.
          Soovitan toda kanalit.
          sigpic

          Kommentaar


           Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
           lendas kohe voodisse
           olid juures? ta ise ütles?

           Kommentaar


            Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
            olid juures? ta ise ütles?
            Ei olnud. Jah.

            Kommentaar


             Rääkides Moldovast ja nii...

             Kuidas inimesed muidu Rumeenias tunduvad?

             Kas keegi Rumeenias jalgpalli mängudel ka käinud?
             Instagram

             Twitter

             Eesti Lokomotiv Moskva fännid

             telekavaataja.blogabet.com

             Kommentaar


              Eesti juhiluba mujal. Ma saan aru, et meie juhiluba kehtib kõigis riikides mis on liikmed 1968 Viini konventsiooniga?
              Transpordiamet korraldab Eestis inimestele ja vee-, õhu- ning maismaasõidukitele ohutut, keskkonda säästvat liikluskeskkonda.              Täpsemalt huvitab mind praegu Gruusia, Armeenia, Azer.

              Kommentaar


               no nii seal ju kirjas on. milles küsimus? selgelt näha ju, et need riigid on asjaga liitunud. kuradi ala pakendil on kirjas, et vaja liha ahjus 180 kraadi juures küpsetada ja siis ikka tullakse üle küsima, et millisel kuumusel vaja lasta. bljat

               Kommentaar


                kuulge kogenumad reisisellid, andke nõu.

                Tuli siin ex-prompt mõte teha üks kiire põige sooja päikese alla. Lõin google'sse sisse "viimase minuti reisipakkumised" ja täiesti arvestatavas koguses täiesti mõistlike hindadega tuli pakkumisi. Et otsiks kelleltki kogenumalt nõu mida võtta ja mida jätta.

                Päris sellist "lendaks kohale, lebotaks 7 päeva ilma hotellist välja saamata ja jooks hinna sees olevat alksi" varianti ei tahaks. Antalya pigem üldse kuidagi ei tõmba, Golden Sands ka mitte. Küll aga tundus huvitav variant Kreeta saarele minna (seal ilm ka praegu parem + on palju põnevat ajaloohuvilisele näiteks).

                Aga mida reisi valides silmas peaksin pidama? Üks veider nüanss mis silma jäi, oli see, et majutuse juures oli pea igal pool märgitud, et majutus kaheses toas. Samas tahaks seal olles vahepeal ehk raamatut lugeda ja omaette olla - on selliste pakkumiste juures lootust leida üldse ühese toaga variante?

                Ehk jagage kogemusi ja võite mingeid alternatiivseid kohti ka pakkuda, kus midagi huvitavamat näha-teha oleks kui ainult hotellis/resortis passida.

                Kommentaar

                Working...
                X