320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Unenäod\'

    Mina nägin ükskord unes, et olin kodus ja naabri aias toimus mingi turniir. Seal olid igast tähtsad tüübid kohal, aga isegi ei tea, miks ma seal ei olnud. Aknast vaatasin. Aga igaljuhul järgmisel hetkel läksin ma dušši alla ja siis natukese aja pärast tuleb ema ja ütleb, et mull on külalised. Lähen ma siis uudishimus välja, juuksed m\'rjad ja vaatan, et kas sa näe!Reim oli, Kruglov oli ka. Koogas oli ka, aga ta ei olnud Koogase välimusega ja lisaks oli veel Venno loosaar. vat, kus lugu! Keegi oli veel, aga mitte ei tule meelde prageu! Venno Loosar ja Reim olid väga sõbralikud. Teised tahtsid suhteliselt kiiresti räa minna sealtr. Ja rohkem ma sellest ei mäleta.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Unenäod\'

      Nii haiget unenägu, kui täna öösel polegi ammu näinud. Igatahes point oli see, et ma olin alasti ja mingi hästi-hästi suur koer proovis mu peenist ära hammustada ja siis ma terve unenäo proovisin teda kätega eemal hoida. Ei julgegi enam magama minna eriti...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Unenäod\'

        Algselt postitas eika


        Nii haiget unenägu, kui täna öösel polegi ammu näinud. Igatahes point oli see, et ma olin alasti ja mingi hästi-hästi suur koer proovis mu peenist ära hammustada ja siis ma terve unenäo proovisin teda kätega eemal hoida. Ei julgegi enam magama minna eriti...

        ma ka sinu asemel kardaks hetke mil uni tuleb..koer võib tagasi tulla
        õlu, jalgpall ja naised

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Unenäod\'

          Ma kogesin selle asja täna ära, et ärkad justkui omast arust üles ja müttad natuke ringi ja alles siis hakkavad väikesed detailid (nagu elamine viiendal korrusel esimese asemel ja klaasist seinad ja mingi verine madin tänaval) tekitama tunnet, et VÕIBOLLA see on siiski kõik unes. Üldiselt oli kõik aga jubetult reaalne. Lõpuks tekkis, ma mäletan, paanika, et kuidas kurat ma tagasi normaalsesse unenäkku/ja või reaalsesse maailma saan. Silmade kinnipigistamine ja hinge kinni hoidmine ei aidanud. Lahendus oli muidugi geniaalne - näpud tuleb kurku toppida. Köha peale ärkasingi üles, seekord õiges dimensioonis. Vist.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Unenäod\'

            Täna öösel võitsin unes olõmpiakulla 20km käimises
            Panin kohe stardist sisuliselt joostes(sest mingist käimistehnikast pole mul õrna aimugi) teistel eest ära ja endalegi üllatuseks finisheerisin esimesena, edestades teiseks tulnud hollandlast 18 sekundiga. Terve tee saatis mind ilkumine, et küll see eestlane rajalt maha võetakse või et küll ta lõpuks ära vajub, aga võta näpust. Kogu distantsi vältel tajusin ma väga selgelt, et see ei ole normaalne ning olin sügavalt jahmunud, miks mina oma õllekõhu ja kõverate jalgadega tervest trobikonnast tõsistest sportlastest kiiremini liigun. Aga lõpusirgel üle õla vaadata oli ikka kuradima uhke tunne küll
            Peale seda pajatasin ma sõpradele-tuttavatele, kui haiget unenägu ma öösel nägin ja peale seda ärkasin ma üles.
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Unenäod\'

              Kui juba sportlike saavutustega laiamiseks läks, siis ma ei saa mitte mainimata jätta, et olen Eesti koondise rivistuses 23:1 kasahhe loputanud Kusjuures huvitaval moel oli kogu aeg olemas selge teadmine, et tegemist on unenäoga - ehkki ilmselt aitas kaasa ka fakt, et keskpoolikut mängis meil Reinumäe Ott Ulmeskoori seletab asjaolu, et mingil mõistetamatul põhjusel oli meid kolm korda rohkem kui vastaseid ja suurem osa ajast käis värava ees söödu lükkamine stiilis \"ah, löö parem sina\". Väga ülev tunne oli... kuni mängu lõppedes tulid tribüünilt sokuhüpetega kolm mägede poega ja ilmutasid palavat soovi mulle kinzhalli maitsta anda, selle peale ärkasin üles
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Unenäod\'

                sportlikkud saavutused:
                1) Andsin Solskjaerile väravasöödu
                2) Lõin UEFA Cupi esimese ringis A le Coql ä\'ra mingil klubi eest. Kõik olid rajul. Nagu tellitud.
                minge Kingissepa praami peale

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Unenäod\'

                  Tänane lugu siis järgmine:
                  Toimus meil kuhugi kaugemale väike väljasõit, et maha pidada üks sõjamäng (paintball vmt). Saabusime siis rongiga kuhugi metsa ja läks lahti. Üks kange mees aga, nimeks tal taku*, otsustas siiski rongi peale varju minna. Ohh seda õnnetust, kui rong hakkas edasi sõitma (kuhugi Ida-Virumaa või Tartu poole... vadeve!). Loodus muidugi oli ilus ja palju pikniku pidajad paistis ka ümberringi. Järgmine päev ilmus SL Õhtulehes terve lehekülje suurune artikkel koomas taku* seiklustest võõras linnas (suur pilt oli ka veel juures, kus ta kusagil pimedas koridoris mingi automaadiga poseeris). Vot siis...
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Unenäod\'

                    Täna öösel nägin siis ära sellise loo, et \"Lihtsa elu\" Sille oli mu sekretär.

                    Mmm... rohkem mai räägi.
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Unenäod\'

                      Algselt postitas fitti


                      Ma kogesin selle asja täna ära, et ärkad justkui omast arust üles ja müttad natuke ringi ja alles siis hakkavad väikesed detailid (nagu elamine viiendal korrusel esimese asemel ja klaasist seinad ja mingi verine madin tänaval) tekitama tunnet, et VÕIBOLLA see on siiski kõik unes. Üldiselt oli kõik aga jubetult reaalne. Lõpuks tekkis, ma mäletan, paanika, et kuidas kurat ma tagasi normaalsesse unenäkku/ja või reaalsesse maailma saan. Silmade kinnipigistamine ja hinge kinni hoidmine ei aidanud. Lahendus oli muidugi geniaalne - näpud tuleb kurku toppida. Köha peale ärkasingi üles, seekord õiges dimensioonis. Vist.
                      Lucid dreaming

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Unenäod\'

                        No kurat see tänane värske uni oli küll liialt hea
                        Nimelt olin kuskile maale tsüklisse sattunud,kus me ühe sõbraga täis peaga maabussidega ringi sõitsime ja taludes midagi otsimas käisime
                        Sattusime siis ühe perekonna juurde kus köögis veini juues tuli kööki äkki sisse JOSE MOURINHO
                        Mees nõudis kohe veini juurde ja läkski laskmiseks ja jutustamiseks,muu hulgas põhjendas ta mulle ära miks ta äärel Wright Phillipsit üldse tähtsates mängudes ei kasuta ja hetkl hiljem küsis ta juba kas siit kuskilt keskealisi naisi pole saada
                        Selline lugu siis..muidugi oli siin palju lisasid mis hetkel ei meenu,vaatamata et ma 20 minutit tagasi ärkasin

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Unenäod\'

                          Aga mina sattusin eile ebaterve huumori teema alt mingile Farmi-Gabrieli artiklile(mille pealkirjast ma kaugemale ei küündinud) ja unes avastasin ennast mingilt võistluselt. Selles jäin ma viimaseks, sest mina rahva ees ei suutnud. Häbiga lahkusin lavalt aga ärgates oli meeldiv, et see läbi on.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Unenäod\'

                            mina nägin unes, et panin kõik inimesed tarduma ja siis võtsin kaubaveo auto ja läksin kaubamajja. Seal stanford musicisse ja vedasin absoluutselt kõik kitarrid minema ja trummid kah. Kõik võimud võtsin ka kaasa. Siis läksin panka ja varastasin miljardites raha ja läksin koju ja ehitasin ilgemalt hea proovi ruumi. Ülikõva oli
                            Pilt kus trumm on?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Unenäod\'

                              Algselt postitas Kaspy


                              No kurat see tänane värske uni oli küll liialt hea
                              Nimelt olin kuskile maale tsüklisse sattunud,kus me ühe sõbraga täis peaga maabussidega ringi sõitsime ja taludes midagi otsimas käisime
                              Sattusime siis ühe perekonna juurde kus köögis veini juues tuli kööki äkki sisse JOSE MOURINHO
                              Mees nõudis kohe veini juurde ja läkski laskmiseks ja jutustamiseks,muu hulgas põhjendas ta mulle ära miks ta äärel Wright Phillipsit üldse tähtsates mängudes ei kasuta ja hetkl hiljem küsis ta juba kas siit kuskilt keskealisi naisi pole saada
                              Selline lugu siis..muidugi oli siin palju lisasid mis hetkel ei meenu,vaatamata et ma 20 minutit tagasi ärkasin
                              Jaa. Tegelt on vist nii, et keskealised naised küsivad kus Mourinhot saaks. Inglismaal olevat ta seksikate hääletamisel päris kõva koha saanud.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Unenäod\'

                                Mingi krdi tsensuur on siin jälle peal!
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X